19. września 2017 20:30

Puchar Polski: Bytovia Bytów 0-0 pd. k. 5-4 Pogoń Szczecin

19 września 2017, 17:45 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 0-0 pd. k. 5-4 Pogoń Szczecin

karne: 0-1 Ádám Gyurcsó, 1-1 Łukasz Wróbel, 1-2 Kamil Drygas, (1-2 Maksymilian Hebel - obok bramki), 1-3 Ricardo Nunes, 2-3 Sławomir Duda, (2-3 Dawid Kort - obroniony), 3-3 Bartosz Wolski, 3-4 Mate Cincadze, 4-4 Janusz Surdykowski, (4-4 Lasza Dwali - obroniony), 5-4 Michał Stasiak

Bytovia: 27. Andrzej Witan - 3. Łukasz Wróbel, 44. Michał Stasiak, 55. Fran González, 2. Marek Opałacz - 14. Bartosz Biel (89, 72. Maksymilian Hebel), 77. Sławomir Duda, 16. Bartłomiej Poczobut, 30. Kamil Wacławczyk (100, 68. Bartosz Wolski), 7. Jakub Wilk (70, 10. Michał Jakóbowski) - 11. Janusz Surdykowski.

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 2. Cornel Râpă, 25. Lasza Dwali, 15. Hubert Matynia (101, 77. Ricardo Nunes) - 11. Spas Delew (59, 7. Ádám Gyurcsó), 4. Jakub Piotrowski (78, 8. Mate Cincadze), 14. Kamil Drygas, 10. Dawid Kort, 71. Dariusz Formella - 93. Łukasz Zwoliński.

żółte kartki: Biel, Opałacz - Piotrowski, Matynia, Niepsuj, Cincadze.
czerwone kartki: David Niepsuj (118. minuta, Pogoń, za kopnięcie piłką w sędziego), Spas Delew (120. minuta, Pogoń, za obrazę sędziego).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Jarosław Fojut.

W ćwierćfinale Bytovia zagra z lepszym z pary Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25 października i 29 listopada.

Źródło: 90minut.pl