21. czerwca 2017 21:00

Gryf Słupsk zdobył Wojewódzki Puchar Polski

W dzisiejszym meczu finałowym o Wojewódzki Puchar Polski Gryf Słupsk pokonał po rzutach karnych Grom Nowy Staw 5-3. W regulaminowym czasie i dogrywce było 3-3.

Z tego meczu przeprowadziliśmy relację LIVE.

Zobacz zapis relacji LIVE

~Pablo (niezalogowany)  21.06.2017, 21:13
Grom był lepszy, a rzuty karne to loteria. Z taką grą gryf pewny spadek za rok, a grom awans

~hhhh (niezalogowany)  21.06.2017, 21:35
Te karne to chociaż słusznie podyktowane?

boixo  21.06.2017, 21:36
Kiedy w zeszłym sezonie Grom awansowal do IV ligi myslalem,ze będzie to dostarczyciel punktów typu Zawisza Borzytuchom 2 lata temu.Swoja gra udowodnil jednak,ze nawet klub z malej miejscowości może sporo namieszać w lidze czego dowodem jest 5 miejsce w zakończonym sezonie.Zdobyl zapewne szacunek sporej liczby kibicow,rowniez i mój. Po 2 przegranych meczach w lidze z Gromem wiedziałem,ze będzie ciężko ale jak to bywa w jednym meczu może się zdarzyć wszystko.Ciesze się ze zdobycia pucharu po 17? latach i to grajac w dziesiatke. Gratuluje również piłkarzom oraz kibicom(nie internetowym napinaczom) Gromu za walke w finale oraz za udany jak dla Was sezon. A dziecięce komentarze i nienawiść pod adresem Gryfa pozostawię bez odpowiedzi. AVE GRYF!!!!

~Pablo (niezalogowany)  21.06.2017, 21:54
Wszystkie karne słuszne, bo po 90 min oraz po dogrywce na tablicy wyników dalej widniał remis. Wtedy jest taki przepis, że o zwycięstwie decydują karne, więc karne słuszne, dobra decyzja sędziego

~juki (niezalogowany)  21.06.2017, 21:59
chłopie w Gromie jest kasa to zaciąg jest
370 000 zł z miasta !!!
wiadomo ,że Wesoły i Graba dobrze dostawali many w Gromie ,ale trzeba przyznać że jedni z najlepszych w lidze i juz gratuluję KP Starogard ( o ile to prawda !) ,bo mają duże szanse z nimi w składzie na 1 w nowym sezonie

a Grom na nowy sezon znajdzie za mamone nowych wyrobników i tak do czasu kiedy skończy się źródełko i jeb do A.B-klasy

~Pablo (niezalogowany)  21.06.2017, 22:13
juki co ty wygadujesz. Wesoły i Graba zostają pewne info. W Gromie nie ma wyrobników. Wszyscy grają dla tego klubu, który mają w sercu.

~... (niezalogowany)  21.06.2017, 23:20
Znając tendencję w losowaniach, wróżę wam wizytę Kotwicy w PP.

~kibic (niezalogowany)  21.06.2017, 23:34
Dobra kasa dobry zespół choć by był z koziej wulki :) takie realia.

~Gryfita (niezalogowany)  22.06.2017, 00:07
Grom lepszy ? Może w kontrach to się zgodzę..... koniec drugiej połowy i dogrywka to Gryf grał a Grom pilnował bramki . Przypomnę że od 66 minuty w 10 gramy . Brawa dla piłkarzy bo włożyli dużo serca w grę . Mecz godny finału.

~? x ? (niezalogowany)  22.06.2017, 00:27
Grom był słabszy z każdą minutą. Zaczęli mecz jak dziki, na wariackich papierach i koniec jaki był, to każdy widział. Nie mogło być inaczej. No i Gryf grał w 10-tkę. Więc o co żale? Kto lepszy? GRYF, bo zdobył ten puchar :D Dziesięciu zwycięzców się nie sądzi.

~Ja (niezalogowany)  22.06.2017, 01:09
Jestem za teraz to Grom może mieć pretensje sam do siebie. W pierwszej połowie mogli rozstrzygnąć mecz gdyż Gryf od 30 minuty popełniał dużo błędów co zaskutkowalo tylko bramka na 2:1 a powinno 3:1 Jak nie 4:1 Ale nie było. Po czerwieni dla Piecha i zejściu trenera Bednarczyka na trybuny byliśmy zespołem dojrzalszym który miał więcej sił. Dobre zmiany WÓJCIK, SZULC,MIKULSKI doprowadziło do tego ze w dogrywce przeważamy Karne to loteria o tym razem wygrywamy Gratuluję życzę abyśmy zaszła jeszcze dalej w pucharze Polski

~komornik (niezalogowany)  22.06.2017, 06:03
Jestem zadowolony bo zarobię 30.000 tysi za zadłużony Gryf.
OZPN proszę o przelanie na konto a ja już je spokojnie zablokuje.

~Ania (niezalogowany)  22.06.2017, 08:24
Wierzyciele cieszą się z sukcesu Gryfa. Brawo!

~SŁUPSK (niezalogowany)  22.06.2017, 09:21
komornik i Ania z ogonkiem z przodu - przemawia przez was zwykła zazdrość i tyle. Nawet jak GRYF zadłużony, to tym większy sukces ograć stabilny finansowo Grom, który ma 2,5 razy większy budżet. Grom ograł GRYFA dwukrotnie łatwo w lidze i ta pewność, że będzie tak trzeci raz zgubiła ich całkowicie. GRYF był tak zmotywowany, tak walczący i grający konsekwentnie jak mało kiedy. Grom był lepszy faktycznie w I połowie, ale sytuacje to nie bramki. Tak samo jak karny nie równa się gol. Całkowicie zasłużony sukces i za to wielkie dzięki.
TYLKO GRYF!

~Pablo (niezalogowany)  22.06.2017, 09:28
Tylko GRYF :D

~UST (niezalogowany)  22.06.2017, 09:37
Brawo Gryf! Wreszcie chociarz maly sukces slupszczan.

~pomka (niezalogowany)  22.06.2017, 09:47
no i kwiatek się osrał :D

~kibic (niezalogowany)  22.06.2017, 10:27
Trener sam mówił, iż chce przywieść puchar do Nowego Stawu, ale szanse oceniał 50 na 50. My nie przegraliśmy 1-5 z Gryfem :blink:

~obiektywny (niezalogowany)  22.06.2017, 11:23
Pamięta się tylko zwycięzców. Przegrana, to przegrana, nie ważne czy w karnych, czy 1:5 po 90 minutach. Porażka w finale jest porażką i tyle. Pozdrawiam wszystkich kibiców słupskiego Gryfa.

~Chojnice (niezalogowany)  23.06.2017, 07:43
jak tam po stracie flagi grom ns?

~Grom (niezalogowany)  23.06.2017, 09:30
Chojnice kopnij się w tą swoją łepetynę niedotlenioną i ugotuj se z niej zupę.

~MiglanC (niezalogowany)  23.06.2017, 12:40
BRAWO GROM :) . Bardzo dobry sezon i sukces ze tak daleko zaszliscie w pucharze . Powodzenia w następnym sezonie :)

marcin_s  24.06.2017, 09:13
Oba zespoły stworzyły widowisko które będzie pamiętać się latami
mocno popsuł je słaby sędzia ale zawodnicy dali z siebie 200%
kondycyjnie mimo grania w 10 lepiej wytrzymał Gryf, choć Grom szczególnie w końcówce pierwszej połowy mógł zakończyć sprawę
Gryf już myśli o nowym sezonie od wczoraj nowym/starym zawodnikiem zespołu został Łukasz Stasiak.