SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
17. czerwca 2017 19:00

Klasa A - 26. kolejka

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 26. kolejka

MKS II Władysławowo - Latarnik Choczewo 12-1
Kamionka Sopot - KP Sopot 5-1
Portowiec Gdańsk - KP Gdynia 8-0
Bałtyk II Gdynia - Kaszubia Starzyno 9-0
Wicher Wierzchucino - Celtic Reda 2-3
Zatoka Puck - Dragon Bojano 3-3
Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3-0 vo vo, goście nie przyjechali

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 26. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 26. kolejka

Victoria Kaliska - Orzeł Gołubie 4-0
Sławek Borzechowo - KS Grabowo 2-0
Sokół Zblewo - KS Skorzewo 3-4
Start Kulice - Kolejarz Chojnice 2-1
Tęcza Brusy - Jantar Pawłowo 4-1
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Piece 3-1
Wda Czarna Woda - Czarni Ostrowite 7-1

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 26. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 26. kolejka

Błękitni Kmiecin - Relax Ryjewo 1-1
Rodło II Kwidzyn - Powiśle Stary Targ 2-0
Sobieski Gniew - Pogoń Prabuty 1-2
Spójnia Sadlinki - LKS Waplewo 0-0
GDKiS Ostaszewo - Świt Radostowo 2-1
Weber Szprudowo - Jurand Lasowice 9-2
Wisła Tczew - Delta Miłoradz 2-1

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 26. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 26. kolejka

Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2-4
Granit Kończewo - Unia Korzybie 5-1
Chrobry Charbrowo - Echo Biesowice 1-3
Błękitni Główczyce - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-2
KS Włynkówko - KS Damnica 1-0
Rowokół Smołdzino - Polonez Bobrowniki 2-2
Koral Maszewo - Zenit Redkowice 2-2

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 26. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 26. kolejka

LKS Łebunia - Arkonia Pomysk Wielki 0-1
Magic Niezabyszewo - Skotawa Budowo 1-3
Granit Koczała - GKS Kołczygłowy 8-3
Stegna Parchowo - Lipniczanka Lipnica 3-0
Sparta Konarzyny - Dolina Gałąźnia Wielka 2-0
Zawisza Borzytuchom - Brda II Przechlewo 3-0
GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie 1-0

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 26. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE