SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
11. czerwca 2017 20:00

Klasa A - 25. kolejka

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 25. kolejka

Błyskawica Reda Rekowo Dolne - MKS II Władysławowo 3-4
Dragon Bojano - Zenit Łęczyce 1-0
Celtic Reda - Zatoka Puck 2-1
Kaszubia Starzyno - Wicher Wierzchucino 3-1
KP Gdynia - Bałtyk II Gdynia 0-10
KP Sopot - Portowiec Gdańsk 4-3
Latarnik Choczewo - Kamionka Sopot 0-3

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 25. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 25. kolejka

Czarni Ostrowite - Victoria Kaliska 0-2
Czarni Piece - Wda Czarna Woda 0-5
Jantar Pawłowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0
Kolejarz Chojnice - Tęcza Brusy 1-4
KS Skorzewo - Start Kulice 5-1
KS Grabowo - Sokół Zblewo 3-2
Orzeł Gołubie - Sławek Borzechowo 1-3

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 25. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 25. kolejka

Delta Miłoradz - Błękitni Kmiecin 3-0
Jurand Lasowice - Wisła Tczew 0-8
Świt Radostowo - Weber Szprudowo 1-3
LKS Waplewo - GDKiS Ostaszewo 2-0
Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki 1-0
Powiśle Stary Targ - Sobieski Gniew 7-3
Relax Ryjewo - Rodło II Kwidzyn 4-0

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 25. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 25. kolejka

Zenit Redkowice - Sokół Szczypkowice 1-1
Polonez Bobrowniki - Koral Maszewo 4-1
KS Damnica - Rowokół Smołdzino 3-2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - KS Włynkówko 0-3
Echo Biesowice - Błękitni Główczyce 1-2
Unia Korzybie - Chrobry Charbrowo 2-5
Barton Barcino - Granit Kończewo 3-1

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 25. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 25. kolejka

Myśliwiec Tuchomie - LKS Łebunia 5-1
Brda II Przechlewo - GTS Czarna Dąbrówka 1-11
Dolina Gałąźnia Wielka - Zawisza Borzytuchom 2-0
Lipniczanka Lipnica - Sparta Konarzyny 0-2
GKS Kołczygłowy - Stegna Parchowo 2-0
Skotawa Budowo - Granit Koczała 11-0
Arkonia Pomysk Wielki - Magic Niezabyszewo 1-1

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 25. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE