Akademia Piłkarska Gdynia zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2010/2011, który został rozegrany w dniu 18.03.2017 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Mateusz Zinke (AP Gdynia)
Najlepsza bramkarz: Dominik Talar (Pomerania Gdańsk)
Najlepszy zawodnik: Maciej Sierosławski (Drutex-Bytovia Bytów
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Akademia Piłkarska Gdynia | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 17 - 0 |
2. | Pomerania Gdańsk | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 - 4 |
3. | Przodkowska Akademia Orlika | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 7 |
4. | Pogoń Tczew | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 - 11 |
5. | Klif Chłapowo | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 - 10 |
Pomerania Gdańsk 1-1 Przodkowska Akademia Orlika
Klif Chłapowo 0-6 Akademia Piłkarska Gdynia
Przodkowska Akademia Orlika 1-0 Klif Chłapowo
Akademia Piłkarska Gdynia 5-0 Pogoń Tczew
Akademia Piłkarska Gdynia 3-0 Pomerania Gdańsk
Pogoń Tczew 2-2 Klif Chłapowo
Przodkowska Akademia Orlika 0-3 Akademia Piłkarska Gdynia
Pomerania Gdańsk 1-0 Pogoń Tczew
Pogoń Tczew 3-3 Przodkowska Akademia Orlika
Klif Chłapowo 0-1 Pomerania Gdańsk
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS II Przodkowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 17 - 1 |
2. | Drutex Bytovia Bytów | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 - 1 |
3. | Dragon Bojano | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 - 7 |
4. | GKS Przodkowo | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 - 9 |
5. | Akademia Piłkarska Gdynia II | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 17 |
GKS Przodkowo 0-4 GKS II Przodkowo
Akademia Piłkarska Gdynia II 0-4 Dragon Bojano
GKS II Przodkowo 7-0 Akademia Piłkarska Gdynia II
Drutex Bytovia Bytów 2-0 GKS Przodkowo
Akademia Piłkarska Gdynia II 0-4 Drutex Bytovia Bytów
Dragon Bojano 0-5 GKS II Przodkowo
GKS Przodkowo 2-1 Akademia Piłkarska Gdynia II
Drutex Bytovia Bytów 2-0 Dragon Bojano
Dragon Bojano 2-0 GKS Przodkowo
GKS II Przodkowo 1-1 Drutex Bytovia Bytów
o. 9 miejsce
Klif Chłapowo 2-1 Akademia Piłkarska Gdynia II
o miejsca 5-8
Przodkowska Akademia Orlika 1-0 GKS Przodkowo
Pogoń Tczew 2-1 Dragon Bojano
GKS Przodkowo 1-1 k. 2-3 Dragon Bojano
Przodkowska Akademia Orlika 2-2 k. 2-3 Pogoń Tczew
1/2 finału
Akademia Piłkarska Gdynia 3-0 Drutex Bytovia Bytów
GKS II Przodkowo 0-1 Pomerania Gdańsk
o 3. miejsce
Drutex Bytovia Bytów 0-2 GKS II Przodkowo
finał
Akademia Piłkarska Gdynia 1-0 Pomerania Gdańsk