MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA
1. lutego 2017 23:14

KP Starogard zwycięzcą Przodkowo Cup 2017 - rocznik 2007/2008

Drużyna KP Starogard Gdański zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2007/2008, który został rozegrany w dniu 28.01.2017 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn.

FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Piotr Narloch (KP Starogard Zieloni)

Najlepsza bramkarz: Olek Kruszyński (GKS II Przodkowo)

Najlepszy zawodnik: Dorian Sienkiewicz (Czarni Pruszcz Gdański)

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. KP Starogard Zieloni 4 12 4 0 0 15 - 2
2. Czarni Pruszcz Gdański 4 7 2 1 1 10 - 5
3. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 4 5 1 2 1 7 - 9
4. GKS Przodkowo 4 2 0 2 2 2 - 8
5. Portowiec Gdańsk 4 1 0 1 3 1 - 11


GKS Przodkowo 1-4 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Zieloni 3-0 Portowiec Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-6 KP Starogard Zieloni
Portowiec Gdańsk 0-0 GKS Przodkowo
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 2-2 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Zieloni 4-1 GKS Przodkowo
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Portowiec Gdańsk
GKS Przodkowo 0-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 KP Starogard Zieloni
Portowiec Gdańsk 1-5 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS II Przodkowo 4 8 2 2 0 8 - 3
2. KP Starogard Biali 4 8 2 2 0 5 - 2
3. GTS Pruszcz Gdański 4 7 2 1 1 9 - 3
4. Jaguar Gdańsk 4 4 1 1 2 4 - 7
5. Jaguar II Gdańsk 4 0 0 0 4 3 - 14


GTS Pruszcz Gdański 3-0 Jaguar Gdańsk
GKS II Przodkowo 1-1 KP Starogard Biali
Jaguar II Gdańsk 0-4 GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 0-2 GKS II Przodkowo
Jaguar II Gdańsk 1-3 KP Starogard Biali
GTS Pruszcz Gdański 2-2 GKS II Przodkowo
KP Starogard Biali 0-0 Jaguar Gdańsk
GKS II Przodkowo 3-0 Jaguar II Gdańsk
Jaguar Gdańsk 4-2 Jaguar II Gdańsk
KP Starogard Biali 1-0 GTS Pruszcz Gdański

o 9. miejsce

Portowiec Gdańsk 2-1 Jaguar II Gdańsk

1/4 finału

KP Starogard Zieloni 8-1 Jaguar Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 GTS Pruszcz Gdański
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-1 k. 1-0 KP Starogard Biali
GKS Przodkowo 0-5 vo GKS II Przodkowo

o miejsca 5-8

Jaguar Gdańsk 2-3 GTS Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański 6-1 KP Starogard Biali
Jaguar Gdańsk 1-2 KP Starogard Biali

1/2 finału

KP Starogard Zieloni 5-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 k. 2-1 GKS II Przodkowo

o 3. miejsce

UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 3-0 GKS II Przodkowo

finał

KP Starogard Zieloni 2-2 k. 2-1 Czarni Pruszcz Gdański

FOTORELACJA Z TURNIEJU


Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE