Sparta Sycewice zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2016 w kategorii juniorów - rocznik 2008/2009, który został rozegrany w sobotę 5 listopada 2016 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 20 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Szymon Ignatowicz (Sparta Sycewice)
Najlepszy bramkarz: Gracjan Dalecki (Korona Żelistrzewo)
Najlepszy zawodnik: Hubert Hapka (Sparta Sycewice)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar Gdańsk | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 3 - 1 |
2. | Akademia Piłkarska Banino I | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 1 |
3. | UKS Fregata Gdańsk | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 3 |
4. | GKS II Kowale | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 - 6 |
5. | Jaguar III Gdańsk | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 - 4 |
Jaguar III Gdańsk 0-1 Akademia Piłkarska Banino I
UKS Fregata Gdańsk 3-0 GKS II Kowale
Jaguar Gdańsk 1-0 Jaguar III Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino I 0-0 UKS Fregata Gdańsk
Jaguar Gdańsk 0-1 GKS II Kowale
Jaguar III Gdańsk 2-2 UKS Fregata Gdańsk
GKS II Kowale 0-3 Akademia Piłkarska Banino I
UKS Fregata Gdańsk 0-1 Jaguar Gdańsk
GKS II Kowale 0-0 Jaguar III Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino I 0-1 Jaguar Gdańsk
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Kowale | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 7 - 2 |
2. | Jaguar II Gdańsk | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 - 3 |
3. | Akademia Piłkarska Banino II | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 - 5 |
4. | Jaguar IV Gdańsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 - 4 |
5. | KS Rozłazino | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 - 4 |
Jaguar IV Gdańsk 1-0 KS Rozłazino
GKS Kowale 2-1 Akademia Piłkarska Banino II
Jaguar II Gdańsk 1-0 Jaguar IV Gdańsk
KS Rozłazino 0-2 GKS Kowale
Jaguar II Gdańsk 2-0 Akademia Piłkarska Banino II
Jaguar IV Gdańsk 0-1 GKS Kowale
Akademia Piłkarska Banino II 1-0 KS Rozłazino
GKS Kowale 2-1 Jaguar II Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino II 2-1 Jaguar IV Gdańsk
KS Rozłazino 1-0 Jaguar II Gdańsk
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7 - 1 |
2. | KS Skorzewo | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 - 2 |
3. | Korona Żelistrzewo | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 - 3 |
4. | AP St. Rąbała Jedynka Pelplin | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 - 4 |
5. | Lider Dębogórze | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 - 2 |
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 0-2 KS Skorzewo
Korona Żelistrzewo 0-0 Lider Dębogórze
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-0 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
KS Skorzewo 0-0 Korona Żelistrzewo
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-1 Lider Dębogórze
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 0-1 Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze 0-0 KS Skorzewo
Korona Żelistrzewo 0-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Lider Dębogórze 0-1 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
KS Skorzewo 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Sparta Sycewice | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 - 1 |
2. | Dan-Car Myśliwiec Tuchomie | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 - 4 |
3. | Pomezania Malbork | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3 - 4 |
4. | MZKS Hel | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 - 1 |
5. | GOSRiT Luzino | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 - 2 |
Dan-Car Myśliwiec Tuchomie 1-0 MZKS Hel
GOSRiT Luzino 0-1 Pomezania Malbork
Sparta Sycewice 2-1 Dan-Car Myśliwiec Tuchomie
MZKS Hel 0-0 GOSRiT Luzino
Sparta Sycewice 2-0 Pomezania Malbork
Dan-Car Myśliwiec Tuchomie 1-0 GOSRiT Luzino
Pomezania Malbork 0-0 MZKS Hel
GOSRiT Luzino 0-0 Sparta Sycewice
Pomezania Malbork 2-2 Dan-Car Myśliwiec Tuchomie
MZKS Hel 0-0 Sparta Sycewice
1/8 finału
Jaguar Gdańsk 2-0 Jaguar IV Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino I 4-0 Akademia Piłkarska Banino II
UKS Fregata Gdańsk 0-0 k. 3-2 Jaguar II Gdańsk
GKS II Kowale 0-0 k. 1-2 GKS Kowale
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-0 k. 3-2 MZKS Hel
KS Skorzewo 0-1 Pomezania Malbork
Dan-Car Myśliwiec Tuchomie 0-0 k. 2-3 Korona Żelistrzewo
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin 0-5 Sparta Sycewice
1/4 finału
Jaguar Gdańsk 1-1 k. 0-1Pomezania Malbork
Akademia Piłkarska Banino I 0-0 k. 1-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
UKS Fregata Gdańsk 0-3 Sparta Sycewice
GKS Kowale 0-0 k. 1-3 Korona Żelistrzewo
1/2 finału
Pomezania Malbork 0-1 Sparta Sycewice
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-1 k. 2-0 Korona Żelistrzewo
o 3. miejsce
Pomezania Malbork 2-0 Korona Żelistrzewo
finał
Sparta Sycewice 2-1 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU