Jantar II Ustka zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2015 w kategorii juniorów - rocznik 2005/2006, który został rozegrany dziś na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 20 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Marcin Adamik (AP Athletic)
Najlepszy bramkarz: Krystian Dożynkiewicz (Jantar II Ustka)
Najlepszy zawodnik: Michał Pietrykowski (Jantar II Ustka)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS Trójka Lębork | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 1 |
2. | Portowiec Gdańsk | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 - 2 |
3. | Sztorm Gdynia | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 - 1 |
4. | Akademia Piłkarska Banino | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 - 2 |
5. | GKS Kowale Czerwoni | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 - 4 |
Sztorm Gdynia 1-1 Portowiec Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino 0-2 UKS Trójka Lębork
GKS Kowale Czerwoni 0-0 Sztorm Gdynia
Portowiec Gdańsk 0-0 Akademia Piłkarska Banino
GKS Kowale Czerwoni 1-3 UKS Trójka Lębork
Sztorm Gdynia 0-0 Akademia Piłkarska Banino
UKS Trójka Lębork 1-0 Portowiec Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino 0-0 GKS Kowale Czerwoni
UKS Trójka Lębork 0-0 Sztorm Gdynia
Portowiec Gdańsk 1-0 GKS Kowale Czerwoni
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | AP Athletic | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 12 - 0 |
2. | EX Siedlce Gdańsk | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 5 - 1 |
3. | Gedania Gdańsk | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 4 |
4. | Pogoń Lębork | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 - 7 |
5. | GKS Kowale Biali | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 - 13 |
EX Siedlce Gdańsk 0-1 AP Athletic
Pogoń Lębork 0-2 Gedania Gdańsk
GKS Kowale Biali 0-2 EX Siedlce Gdańsk
AP Athletic 4-0 Pogoń Lębork
GKS Kowale Biali 0-3 Gedania Gdańsk
EX Siedlce Gdańsk 1-0 Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk 0-2 AP Athletic
Pogoń Lębork 3-0 GKS Kowale Biali
Gedania Gdańsk 0-2 EX Siedlce Gdańsk
AP Athletic 5-0 GKS Kowale Biali
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS Olimpijczyk Kwakowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 3 - 0 |
2. | MKS Władysławowo | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6 - 2 |
3. | Dragon Bojano | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 - 4 |
4. | AP Stomil Olsztyn | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 2 |
5. | Sparta Sycewice | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 7 |
Dragon Bojano 1-3 MKS Władysławowo
AP Stomil Olsztyn 2-0 Sparta Sycewice
UKS Olimpijczyk Kwakowo 1-0 Dragon Bojano
MKS Władysławowo 0-0 AP Stomil Olsztyn
UKS Olimpijczyk Kwakowo 0-0 Sparta Sycewice
Dragon Bojano 1-0 AP Stomil Olsztyn
Sparta Sycewice 0-3 MKS Władysławowo
AP Stomil Olsztyn 0-1 UKS Olimpijczyk Kwakowo
Sparta Sycewice 0-2 Dragon Bojano
MKS Władysławowo 0-1 UKS Olimpijczyk Kwakowo
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Wikielec | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 10 - 2 |
2. | U2 Bytów 2006 | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 - 1 |
3. | Jantar II Ustka | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10 - 1 |
4. | Sława Jedynka Sławno 2006 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 - 8 |
5. | Ceramik Łubiana | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 15 |
Sława Jedynka Sławno 2006 0-2 GKS Wikielec
U2 Bytów 2006 2-0 Ceramik Łubiana
Jantar II Ustka 5-0 Sława Jedynka Sławno 2006
GKS Wikielec 1-1 U2 Bytów 2006
Jantar II Ustka 5-0 Ceramik Łubiana
Sława Jedynka Sławno 2006 0-1 U2 Bytów 2006
Ceramik Łubiana 1-6 GKS Wikielec
U2 Bytów 2006 0-0 Jantar II Ustka
Ceramik Łubiana 0-2 Sława Jedynka Sławno 2006
GKS Wikielec 1-0 Jantar II Ustka
1/8 finału
UKS Trójka Lębork 3-0 Pogoń Lębork
Portowiec Gdańsk 1-1 k. 3-4 Gedania Gdańsk
Sztorm Gdynia 0-1 EX Siedlce Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino 0-5 AP Athletic
UKS Olimpijczyk Kwakowo 1-0 Sława Jedynka Sławno 2006
MKS Władysławowo 0-3 Jantar II Ustka
Dragon Bojano 0-1 U2 Bytów 2006
AP Stomil Olsztyn 2-0 GKS Wikielec
1/4 finału
UKS Trójka Lębork 0-3 Jantar II Ustka
Gedania Gdańsk 0-1 UKS Olimpijczyk Kwakowo
EX Siedlce Gdańsk 0-1 AP Stomil Olsztyn
AP Athletic 2-0 U2 Bytów 2006
1/2 finału
Jantar II Ustka 0-0 k. 3-1 AP Stomil Olsztyn
UKS Olimpijczyk Kwakowo 0-3 AP Athletic
o 3.miejsce
AP Stomil Olsztyn 0-1 UKS Olimpijczyk Kwakowo
finał
Jantar II Ustka 3-1 AP Athletic