22. kwietnia 2020 10:52

Rozgrywki Fortuna I ligi i II ligi zostaną wznowione między 30 maja a 6 czerwca

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną ze stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi zostaną wznowione w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku.

Planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23-34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020 roku. Ponadto zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i finału.

Do 11 maja 2020 roku włącznie zawieszono też rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, we wszystkich kategoriach wiekowych.

 Źródło: PZPN
Komentarze:

~futbolista (niezalogowany)  22.04.2020, 19:20
pisano ponoc poprzednio, ze bedzie sie z decyzjami czekac na to co bedzie sie dzialo z niemiecka liga. chca ja uaktywnic, lecz slychac teraz sluchy, ze samo kibolstwo tego teraz nie chce, by nadal czekac. przeciez to we Wloszech balagan caly sie zaczal po meczu ! a, jak zaczna, to co to bedzie, jak z dwojaka sila wirus powroci ? wtedy to bedzie juz naprawde KATASTROFA ! a, pozostanie tylko gra w pilke we dwie osoby, w pokoju gra podobna do tenisa stolowego i bedzie takze to bezpieczne, ze wzgledu na to, ze osoby beda od siebie oddalone o jakies 3 metry. walic do sklepow, puki jeszcze te gierne stoly pilkarskie nie wykupione ! :love: :love:

~futbolista (niezalogowany)  27.04.2020, 19:02
teraz, z tym kontrolowaniem, winna wejsc jeszcze uczciwosc, bo wiadomo, jak beda chorzy, to moga [ musza ] oddac mecz walkowerem. czy dorosli do tego by byc w sporcie [ a szczegolnie w pilce] uczciwymi ? zobaczymy ! :idea: :idea:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.