3. grudnia 2019 18:00

STS kod promocyjny

STS kilkanaście dni temu ogłosił współpracę ze znanymi osobistościami ze świata sportu. Ambasadorami największego polskiego bukmachera zostali Peter Schmeichel i Martin Schmitt. To dodatkowo podnosi prestiż bukmachera i zainteresowanie promocjami STS.

Już teraz szacuje się, że STS wybiera w Polsce co drugi klient legalnych zakładów bukmacherskich. Nowi gracze ochoczo korzystają z kodu promocyjnego STS, który gwarantuje powiększony pakiet bonusów. Dzięki rejestracji z kodem nowy klient zyskuje łącznie 1259 złotych:

  • 29 zł darmowy zakład zakład
  • 30 zł zakład bez ryzyka
  • 1200 zł bonus od depozytu

Kod promocyjny STS wpisuje się podczas rejestracji konta - w formularzu, w którym podać należy dane osobowe i adresowe.

Co dodatkowego, to szereg promocji dla stałych graczy. Wraz z początkiem współpracy z Peterem Schmeichelem rozpoczął się konkurs, w którym wygrać można 500 tysięcy zł. Aby zakwalifikować się do oferty należy postawić zakład z kursem minimalnym 1.85 za stawkę minimalną 11 zł. Dzięki temu każdy wygrany kupon daje los na loterię nagrody głównej - pół miliona zł. Wielkie losowanie odbędzie się 27.12.2019.

Korzystając z kodu promocyjnego zasadne jest pytanie: do kiedy trwa wyjątkowa oferta? Kod STS na chwilę obecną dostępny jest do końca 2019 roku, ale zapewne zostanie przedłużony także w 2020 roku.

STS jako bukmacher daje możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych i "na żywo". Co więcej, na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji oglądać można transmisje live z wielu wydarzeń sportowych.

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE