MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
9. lipca 2019 23:00

Lista zgłoszonych drużyn - sezon 2019/2020 - Podokręg Słupsk

Podokręg Słupsk podał listę zgłoszonych drużyn w sezonie 2019/2020:

V LIGA

  1.     GKP Karol Milarex Pęplino
  2.     KS  Jantaria Pobłocie
  3.     KS Sparta Sycewice
  4.     MKS Piast U57 Człuchów
  5.     MKS Debrzno
  6.     SS GKS Myśliwiec Tuchomie
  7.     KS Zawisza Borzytuchom
  8.     LKS Sokół Wyczechy
  9.     KS  Chrobry Charbrowo
  10.     MKS  Start Miastko
  11.     LKS Echo Biesowice
  12.     WKS Barton Barcino
  13.     KS Kaszubia Studzienice
  14.     GTS Czarna Dąbrówka
  15.     KS  Anioły Garczegorze
  16.     MKS Bytovia II Bytów

KLASA A

  1. SS KS Włynkówko
  2. KS  Leśnik Cewice
  3. LKS Prime Food Brda Przechlewo
  4. OTKKF Stal Jezierzyce
  5. KS  Słupia Kobylnica
  6. GTS Sokół Szczypkowice
  7. KS Rowokół Smołdzino
  8. KS Damnica
  9. KS Garbarnia Kępice
  10. GKS Wybrzeże Objazda
  11. TS Pomorze Potęgowo
  12. ZS Polonez Bobrowniki
  13. KS Unison Machowino
  14. GTS  Błękitni Główczyce
  15. KS  Zenit Redkowice
  16. LKS  Czarni Czarne
  17. GKS Sparta Konarzyny
  18.  LKS Łebunia
  19. KS Dolina – Speranda Gałąźnia Wielka
  20. LZS Arkonia Pomysk Wielki
  21. KS Magic Niezabyszewo
  22. LKS Pogoń II Lębork
  23. KS  Skotawa Budowo
  24. LZS  Orkan Gostkowo
  25. KS  Szansa Siemianice
  26. KS  Słupia Charnowo
  27. KS  Grom Nakla
  28. KS Victoria Dąbrówka

SŁUPSKA KLASA B

  1.     KS Dąb Kusowo
  2.     GKS Diament Trzebielino
  3.     KS  Start Łebień
  4.     GKS Kołczygłowy
  5.     KS Granit Kończewo
  6.     Gryf Słupsk S.A. II
  7.     KS Smoki Podole Małe
  8.     KS  Sokół Kuleszewo
  9.     SSPN  Malczkowo – Łupawa Malczkowo
  10.     KS Vctoria Słupsk
  11.     KS Zaleskie
  12.     KS Baza 44 Siemirowice
  13.     KS  Błękitni Motarzyno
  14.     KS Kaszubia II Studzienice
  15.     WKS Nożyno
  16.     LKS Granit Koczała
  17.     KS Urania Udorpie
  18.     KS Skotawia Dębnica Kaszubska
  19.     KS Damnica II

Puchar Polski - Podokręg Słupsk

  1. KS  Zenit Redkowice
  2. KS  Słupia Charnowo
  3. Kolegium Sędziów Słupsk
  4. GKS Kołczygłowy
  5. Gryf Słupsk S.A. II
  6. KS  Szansa Siemianice
  7. Bizon Wolinia
  8. KS  Rowokół Smołdzino
  9. KS Zaleskie
  10. KS  Błękitni Motarzyno
  11. KS  Magic Niezabyszewo
  12. FK Oldboje Słupsk
  13. GKS  Diament Trzebielino
  14. OTKKF  Stal Jezierzyce
  15. KS Damnica
  16. KS Kaszubia II Studzienice
  17. GKS Kołczygłowy
  18. KS  Słupia Kobylnica
  19. KS  Urania Udorpie

JUNIOR B

  1. KS Chrobry Charbrowo
  2. LKS Pogoń Lębork
  3. KS Słupia Kobylnica
  4. TKKF Stal Jezierzyce
  5. GKS Wybrzeże Objazda
  6. MKS Debrzno
  7. ChKS Kolejarz Chojnice
  8. MKS Bytovia Bytów
  9. MKS Start Miastko
  10. ULKS U - 2 Bytów
  11.  LKS Lipniczanka Lipnica

JUNIOR C1

  1.     LKS  Pogoń Lębork
  2.     KS Bruskowo Wielkie
  3.     LKS  Czarni Czarne
  4.     MKS  Bytovia Bytów
  5.     MKS  Jantar Ustka
  6.     GKS Sparta Konarzyny
  7.     KS Dolina- Speranda Gałąźnia Wielka
  8.     LKS Echo Biesowice
  9.     SOS Salos Słupsk
  10.     KS  Leśnik Cewice
  11.     KS Gryf Słupsk

JUNIOR C2

  1.     MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
  2.     MKS  Piast U57 Człuchów
  3.     KS Potęgowo
  4.     GKS Myśliwiec Tuchomie
  5.     ChKS Kolejarz Chojnice
  6.     KS Gryf Słupsk
  7.     GKS Wybrzeże Objazda
  8.     SOS Salos Słupsk
  9.     Gryf Słups S.A.
  10.     UKS Lider Rychnowy
  11.     KS Kaszubia  Studzienice
  12.     MKS Start Miastko

JUNIOR D1

  1.     MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
  2.     MKS Piast U57 Człuchów
  3.     GKP Garbarnia Kępice
  4.     LKS Czarni Czarne
  5.     AP JFA Przechlewo
  6.     OTKKF Stal Jezierzyce
  7.     MKS Jantar Ustka
  8.     KS Włynkówko
  9.     KS Damnica
  10.     KS Anioły Garczegorze
  11.     UKS Lider Rychnowy
  12.     MKS Bytovia Bytów
  13.     KS Grasz Dwumiasto Ustka
  14.     GTS Czarna Dąbrówka
  15.     KS Gryf Słupsk
  16.     KS Magic Niezabyszewo
  17.     UKS Sparta Sycewice
  18.     KS Zawisza Borzytuchom
  19.     KS Leśnik Cewice
  20.     UKS Byki Słupsk
  21.     KS Chrobry Charbrowo
  22.     UKS Żelki Żelkowo
  23.     SS Szarża Krojanty

JUNIOR D2

  1.     MKS Debrzno
  2.     Chks Kolejarz Chojnice
  3.     GAP Bruskowo
  4.     KS Błękitni Główczyce
  5.     AP JFA Przechlewo
  6.     LKS Pogoń Lębork
  7.     OTKKF Stal Jezierzyce
  8.     MKS Jantar Ustka
  9.     UKS Lider Rychnowy
  10.     KS Kaszubia Studzienice
  11.     KS Grasz Dwumiasto Ustka
  12.     KS Gryf Słupsk
  13.     MKS Start Miastko
  14.     KS Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka
  15.     Gryf Słupsk S.A
  16.     MKS Chojniczanka 1930 Chojnice

JUNIOR E1

  1.     GKS Lipniczanka Lipnica
  2.     KS Potęgowo
  3.     MKS Debrzno
  4.     Chks Kolejarz Chojnice
  5.     MKS Piast U57 Człuchów
  6.     KS Słupia Kobylnica
  7.     GKP Garbarnia Kępice
  8.     KS Błękitni Główczyce
  9.     LKS Czarni Czarne
  10.     AP JFA Przechlewo
  11.     AP JFA II Przechlewo
  12.     OTKKF Stal Jezierzyce
  13.     MKS Jantar Ustka
  14.     KS Anioły Garczegorze
  15.     UKS Lider Rychnowy
  16.     KS Kaszubia Studzienice
  17.     MKS Bytovia Bytów
  18.     GKS Diament Trzebielino
  19.     KS Grasz Dwumiasto Ustka
  20.     KS Grasz Dwumiasto II Ustka
  21.     GTS Czarna Dąbrówka
  22.     GKS Myśliwiec Tuchomie
  23.     KS Gryf Słupsk
  24.     KS Echo Biesowice
  25.     KS Sokół Wyczechy
  26.     GKP Wybrzeże Objazda
  27.     MKS Start Miastko
  28.     KS Dąb Kusowo
  29.     WKS Barton Barcino
  30.     KS Zawisza Borzytuchom
  31.     Gryf Słupsk S.A
  32.     ULKS U-2 Bytów
  33.     LKS Łebunia
  34.     UKS Byki Słupsk

JUNIOR E2

  1.     UKS Trójka Lębork
  2.     Chks KolejarzChojnice
  3.     GAP Bruskowo
  4.     GAP II Bruskowo
  5.     Ks Słupia Kobylnica
  6.     AP JFA Przechlewo
  7.     LKS Pogoń Lębork
  8.     MKS Jantar Ustka
  9.     MKS Jantar II Ustka
  10.     KS Damnica
  11.     UKS Lider Rychnowy
  12.     KS Kaszubia Studzienice
  13.     KS Grasz Dwumiasto Ustka
  14.     KS Grasz Dwumiasto II Ustka
  15.     GTS Czarna Dąbrówka
  16.     KS Gryf Słupsk
  17.     KS Sokół Wyczechy
  18.     UKS Orliki Kończewo
  19.     MKS Start Miastko
  20.     MKS Start II Miastko
  21.     KS Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka
  22.     UKS Sparta Sycewice
  23.     Gryf Słupsk S.A
  24.     ULKS U-2 Bytów
  25.     KS Leśnik Cewice
  26.     UKS Byki Słupsk
  27.     KS Chrobry Charbrowo
  28.     SŁUPSKA KLASA JUNIOR F1
  29.     MKS Lew Lębork
  30.     MKS Debrzno
  31.     Chks Kolejarz Chojnice
  32.     MKS Piast U57 Człuchów
  33.     GKP Garbarnia Kępice
  34.     KS Jantaria Pobłocie
  35.     AP JFA Przechlewo
  36.     OTKKF Stal Jezierzyce
  37.     MKS Jantar Ustka
  38.     KS Kaszubia Studzienice
  39.     MKS Bytovia Bytów
  40.     KS Grasz Dwumiasto Ustka
  41.     GKS Myśliwiec Tuchomie
  42.     Futbolaki KS Gryf Słupsk
  43.     Futbolaki KS Gryf II Słupsk
  44.     GKP Wybrzeże Objazda
  45.     UKS Orliki Kończewo
  46.     KS Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka
  47.     Gryf Słupsk S.A
  48.     Gryf II Słupsk S.A
  49.     ULKS U-2 Bytów

JUNIOR F2

  1.     MKS Lew Lębork
  2.     MKS Debrzno
  3.     Chks Kolejarz Chojnice
  4.     KS Jantaria Pobłocie
  5.     AP JFA Przechlewo
  6.     LKS Pogoń Lębork
  7.     KS Kaszubia Studzienice
  8.     MKS Bytovia Bytów
  9.     KS Grasz Dwumiasto Ustka
  10.     Ks Grasz Dwumiasto II Ustka
  11.     Futbolaki KS Gryf Słupsk
  12.     ULKS U-2 Bytów
  13.     KS Magic Niezabyszewo
  14.     UKS Sparta Sycewice
  15.     Gryf Słupsk S.A

JUNIOR G1

  1.     MKS Debrzno
  2.     Futbolaki KS Gryf Słupsk
  3.     KS Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka
  4.     UKS Sparta Sycewice
  5.     Gryf Słupsk S.A
  6.     KS Leśnik Cewice


Źródło: Pomorski ZPN
Komentarze:

~a (niezalogowany)  10.07.2019, 05:09
Na 90 minut pl są już terminarze kl A i B Słupsk

~futbolista (niezalogowany)  11.07.2019, 17:06
czy slupska klasa " B " bedzie jedna z 19-toma klubami ? bylo by to cos pasjonujacego od poczatku do konca ! :love: :love:

~j-23 (niezalogowany)  15.07.2019, 15:20
Tak! A klasa A z 28 Klubami i 27 kolejek w rundzie!!!

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE