ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
28. stycznia 2019 20:00

GKS Przodkowo zwycięzcą Przodkowo Cup 2019 - rocznik 2012 i młodsi

Drużyna GKS Przodkowo zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2019 w kategorii juniorów - rocznik 2012 i młodsi, który został rozegrany w niedzielę 27 stycznia 2019 na hali w Przodkowie.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Michał Barzowski (GKS Przodkowo)

Najlepszy bramkarz: Kacper Gardzielewski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)

Najlepszy zawodnik: Marek Kolwicz (AP Marko-Gol Gdańsk)

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. AS Piłeczka Pruszcz Gdański I 3 7 2 1 0 5 - 1
2. AP Marko-Gol Gdańsk 3 5 1 2 0 4 - 3
3. SAP Sopot Wieloryby 3 4 1 1 1 8 - 5
4. GKS II Przodkowo 3 0 0 0 3 1 - 9


SAP Sopot Wieloryby 2-2 AP Marko-Gol Gdańsk
AS Piłeczka Pruszcz Gdański I 2-0 GKS II Przodkowo
AP Marko-Gol Gdańsk 1-0 GKS II Przodkowo
SAP Sopot Wieloryby 0-2 AS Piłeczka Pruszcz Gdański I
AS Piłeczka Pruszcz Gdański I 1-1 AP Marko-Gol Gdańsk
GKS II Przodkowo 1-6 SAP Sopot Wieloryby

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Przodkowo 3 7 2 1 0 13 - 2
2. Akademia Piłkarska Banino 3 5 1 2 0 3 - 2
3. SAP Sopot Rekiny 3 4 1 1 1 3 - 2
4. AS Piłeczka Pruszcz Gdański II 3 0 0 0 3 1 - 14


GKS Przodkowo 1-1 Akademia Piłkarska Banino
SAP Sopot Rekiny 2-0 AS Piłeczka Pruszcz Gdański II
SAP Sopot Rekiny 1-2 GKS Przodkowo
AS Piłeczka Pruszcz Gdański II 1-2 Akademia Piłkarska Banino
AS Piłeczka Pruszcz Gdański II 0-10 GKS Przodkowo
Akademia Piłkarska Banino 0-0 SAP Sopot Rekiny

o miejsca 5-8

SAP Sopot Wieloryby 1-0 AS Piłeczka Pruszcz Gdański II
GKS II Przodkowo 0-6 SAP Sopot Rekiny
AS Piłeczka Pruszcz Gdański II 1-2 GKS II Przodkowo
SAP Sopot Wieloryby 3-1 SAP Sopot Rekiny

1/2 finału

AS Piłeczka Pruszcz Gdański I 1-0 Akademia Piłkarska Banino
AP Marko-Gol Gdańsk 0-2 GKS Przodkowo

o 3. miejsce

Akademia Piłkarska Banino 0-0 k. 3-4 AP Marko-Gol Gdańsk

finał

AS Piłeczka Pruszcz Gdański I 0-3 GKS Przodkowo

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE