Drużyna Sopocka Akdemia Piłkarska Wieloryby zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2019 w kategorii juniorów - rocznik 2009 i młodsi, który został rozegrany w niedzielę 20 stycznia 2019 na hali w Przodkowie.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Martin Paczoska (Wataha 2010)
Najlepszy bramkarz: Jędrek Protasiewicz (Sopocka Akdemia Piłkarska Wieloryby)
Najlepszy zawodnik: Szymon Nowatkowski (Wataha 2010)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | SAP Wieloryby 2009 | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 9 - 1 |
2. | Wataha 2010 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8 - 6 |
3. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 |
4. | GKS Przodkowo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 - 5 |
5. | Hevelion Gdańsk | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 - 15 |
Hevelion Gdańsk 0-5 GKS Przodkowo
Wataha 2010 0-1 SAP Wieloryby 2009
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-1 Hevelion Gdańsk
GKS Przodkowo 2-3 Wataha 2010
Wataha 2010 1-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
SAP Wieloryby 2009 1-0 GKS Przodkowo
Hevelion Gdańsk 0-4 Wataha 2010
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-2 SAP Wieloryby 2009
SAP Wieloryby 2009 5-1 Hevelion Gdańsk
GKS Przodkowo 1-1 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | SAP Rekiny 2009 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 8 - 4 |
2. | AP Diego Lębork | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 6 |
3. | Jantar Ustka | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 |
4. | Pomerania Gdańsk | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 7 |
5. | KS Gryf Słupsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 4 |
Pomerania Gdańsk 0-2 SAP Rekiny 2009
AP Diego Lębork 0-3 KS Gryf Słupsk
Jantar Ustka 2-2 Pomerania Gdańsk
SAP Rekiny 2009 3-2 AP Diego Lębork
AP Diego Lębork 1-0 Jantar Ustka
KS Gryf Słupsk 0-1 SAP Rekiny 2009
Jantar Ustka 1-0 KS Gryf Słupsk
Pomerania Gdańsk 0-2 AP Diego Lębork
KS Gryf Słupsk 1-2 Pomerania Gdańsk
SAP Rekiny 2009 2-2 Jantar Ustka
o 9. miejsce
Hevelion Gdańsk 2-1 KS Gryf Słupsk
o miejsca 5-8
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 2-2 k. 2-1 Pomerania Gdańsk
GKS Przodkowo 0-1 Jantar Ustka
Pomerania Gdańsk 2-0 GKS Przodkowo
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 1-0 Jantar Ustka
1/2 finału
SAP Wieloryby 2009 1-0 AP Diego Lębork
Wataha 2010 1-1 k. 2-1 SAP Rekiny 2009
o 3. miejsce
AP Diego Lębork 1-1 k. 3-2 SAP Rekiny 2009
finał
SAP Wieloryby 2009 2-0 Wataha 2010
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU