MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
17. grudnia 2018 21:00

Team Currenda Vamos Gdańsk zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii seniorów

Drużyna Team Currenda Vamos Gdańsk zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii seniorów, który został rozegrany w dniach 14-16. grudnia 2018 na hali w Przodkowie.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec:Krzysztof Kwasny (Maxima)

Najlepsza bramkarz: Piotr Świetlik (Doner King II Zblewo)

Najlepszy zawodnik: Dawid Retlewski (Doner King II Zblewo)

 

I miejsce: Team Currenda Vamos Gdańsk

Zdjęcie

II miejsce: Maxima

Zdjęcie

III miejsce: MC Kebab Kwidzyn

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Hemako Sztutowo 4 8 2 2 0 8 - 3
2. GKS II Przodkowo 4 7 2 1 1 5 - 5
3. Budmax Przodkowo 4 5 1 2 1 6 - 5
4. GKS Lipniczanka Lipnica 4 4 1 1 2 7 - 7
5. Maniara Gdańsk 4 3 1 0 3 2 - 8


GKS II Przodkowo 1-0 Budmax Przodkowo
Maniara Gdańsk 1-0 GKS Lipniczanka Lipnica
Hemako Sztutowo 1-1 GKS II Przodkowo
Budmax Przodkowo 2-0 Maniara Gdańsk
Hemako Sztutowo 3-0 GKS Lipniczanka Lipnica
GKS II Przodkowo 3-0 Maniara Gdańsk
GKS Lipniczanka Lipnica 3-3 Budmax Przodkowo
Maniara Gdańsk 1-3 Hemako Sztutowo
GKS Lipniczanka Lipnica 4-0 GKS II Przodkowo
Budmax Przodkowo 1-1 Hemako Sztutowo

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Rulis Sierakowice 3 9 3 0 0 10 - 3
2. Nat-Parts TEAM 3 6 2 0 1 6 - 5
3. AUTO-FARBEX Przodkowo 3 3 1 0 2 6 - 4
4. Zmarnowane Talenty 3 0 0 0 3 2 - 12


AUTO-FARBEX Przodkowo 0-1 Nat-Parts TEAM
Zmarnowane Talenty 0-4 Rulis Sierakowice
Nat-Parts TEAM 3-1 Zmarnowane Talenty
AUTO-FARBEX Przodkowo 5-1 Zmarnowane Talenty
Rulis Sierakowice 4-2 Nat-Parts TEAM
Rulis Sierakowice 2-1 AUTO-FARBEX Przodkowo

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Przodkowo 4 8 2 2 0 7 - 3
2. Doner King Zblewo 4 8 2 2 0 5 - 1
3. NIKO Starogard 4 7 2 1 1 6 - 4
4. Start Mrzezino 4 4 1 1 2 2 - 5
5. Drutex FT Bytów 4 0 0 0 4 3 - 10


GKS Przodkowo 1-0 Start Mrzezino
Drutex FT Bytów 1-2 NIKO Starogard
Doner King Zblewo 0-0 GKS Przodkowo
Start Mrzezino 1-0 Drutex FT Bytów
Doner King Zblewo 2-0 NIKO Starogard
GKS Przodkowo 5-2 Drutex FT Bytów
NIKO Starogard 3-0 Start Mrzezino
Drutex FT Bytów 0-2 Doner King Zblewo
NIKO Starogard 1-1 GKS Przodkowo
Start Mrzezino 1-1 Doner King Zblewo

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Team Currenda Vamos Gdańsk 3 9 3 0 0 10 - 3
2. KS Chwaszczyno 3 6 2 0 1 5 - 3
3. Belstroj 3 3 1 0 2 2 - 7
4. Witków Team 3 0 0 0 3 2 - 6


Witków Team 0-1 Belstroj
KS Chwaszczyno 1-2 Team Currenda Vamos Gdańsk
Belstroj 0-2 KS Chwaszczyno
Witków Team 1-2 KS Chwaszczyno
Team Currenda Vamos Gdańsk 5-1 Belstroj
Team Currenda Vamos Gdańsk 3-1 Witków Team

grupa E
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Doner King II Zblewo 4 8 2 2 0 5 - 1
2. MAJ Projekt 4 7 2 1 1 5 - 3
3. Katowice Nocą 4 6 1 3 0 4 - 2
4. Łupaj Siupaj 4 5 1 2 1 5 - 3
5. AD Dąbrowka Linia 4 0 0 0 4 1 - 11


MAJ Projekt 2-0 AD Dąbrowka Linia
Katowice Nocą 0-0 Łupaj Siupaj
Doner King II Zblewo 1-0 MAJ Projekt
AD Dąbrowka Linia 1-3 Katowice Nocą
Doner King II Zblewo 1-1 Łupaj Siupaj
MAJ Projekt 1-1 Katowice Nocą
Łupaj Siupaj 3-0 AD Dąbrowka Linia
Katowice Nocą 0-0 Doner King II Zblewo
Łupaj Siupaj 1-2 MAJ Projekt
AD Dąbrowka Linia 0-3 Doner King II Zblewo

grupa F
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Maxima 4 10 3 1 0 15 - 2
2. Kolumbia 4 9 3 0 1 12 - 3
3. MC Kebab Kwidzyn 4 5 1 2 1 2 - 4
4. MKS Bytovia Bytów 4 3 1 0 3 5 - 5
5. Klub Abstynenta 4 1 0 1 3 0 - 20


MC Kebab Kwidzyn 1-1 Maxima
Klub Abstynenta 0-6 Kolumbia
MKS Bytovia Bytów 0-1 MC Kebab Kwidzyn
Maxima 10-0 Klub Abstynenta
MKS Bytovia Bytów 1-2 Kolumbia
MC Kebab Kwidzyn 0-0 Klub Abstynenta
Kolumbia 1-2 Maxima
Klub Abstynenta 0-4 MKS Bytovia Bytów
Kolumbia 3-0 MC Kebab Kwidzyn
Maxima 2-0 MKS Bytovia Bytów

grupa G
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Śmigło Team 1 3 1 0 0 9 - 2
2. Niewidomi Kielce 1 0 0 0 1 2 - 9


Niewidomi Kielce 2-9 Śmigło Team

grupa H
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Albatraoz Lebork 3 9 3 0 0 16 - 4
2. STIV Meble 3 6 2 0 1 7 - 3
3. Kamex Parchowo 3 3 1 0 2 5 - 8
4. Macarena 3 0 0 0 3 3 - 16


Albatraoz Lebork 4-2 Kamex Parchowo
Macarena 1-3 STIV Meble
Kamex Parchowo 3-1 Macarena
Albatraoz Lebork 10-1 Macarena
STIV Meble 3-0 Kamex Parchowo
STIV Meble 1-2 Albatraoz Lebork

1/16 finału

Hemako Sztutowo 10-0 Zmarnowane Talenty
Doner King Zblewo 2-0 Belstroj
GKS Lipniczanka Lipnica 1-2 Rulis Sierakowice
NIKO Starogard 5-0 KS Chwaszczyno
GKS II Przodkowo 4-0 AUTO-FARBEX Przodkowo
GKS Przodkowo 2-1 Witków Team
Budmax Przodkowo 2-1 Nat-Parts TEAM
Start Mrzezino 0-1 Team Currenda Vamos Gdańsk
Doner King II Zblewo 8-1 MKS Bytovia Bytów
Niewidomi Kielce 5-0 Kamex Parchowo
Łupaj Siupaj 2-3 Maxima
- - STIV Meble
MAJ Projekt 1-5 MC Kebab Kwidzyn
Śmigło Team 4-0 Macarena
Katowice Nocą 5-0 Kolumbia
- - Albatraoz Lebork

1/8 finału

Hemako Sztutowo 4-0 Doner King Zblewo
Rulis Sierakowice 2-0 NIKO Starogard
GKS II Przodkowo 1-0 GKS Przodkowo
Budmax Przodkowo 1-2 Team Currenda Vamos Gdańsk
Doner King II Zblewo 2-1 Niewidomi Kielce
Maxima 3-2 STIV Meble
MC Kebab Kwidzyn 5-1 Śmigło Team
Katowice Nocą 0-5 Albatraoz Lebork

1/4 finału

Hemako Sztutowo 1-1 k. 2-3 Doner King II Zblewo
GKS II Przodkowo 1-1 k. 2-3 MC Kebab Kwidzyn
Rulis Sierakowice 1-3 Maxima
Team Currenda Vamos Gdańsk 2-0 Albatraoz Lebork

1/2 finału

Doner King II Zblewo 2-2 k. 3-4 Maxima
MC Kebab Kwidzyn 0-4 Team Currenda Vamos Gdańsk

o 3. miejsce

Doner King II Zblewo 0-0 k. 1-3 MC Kebab Kwidzyn

finał

Maxima 1-2 Team Currenda Vamos Gdańsk

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE