MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
10. grudnia 2018 22:00

MKS Lew Lębork zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2018 - rocznik 2008/2009

Drużyna MKS Lew Lębork zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii juniorów - rocznik 2008/2009, który został rozegrany w niedzielę 9 grudnia 2018 na hali w Przodkowie.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Mikołaj Kałużny (MKS Lew Lębork)

Najlepszy bramkarz: Szymon Lewandowski (Pokolenia Lechii Gdańsk)

Najlepszy zawodnik: Kuba Sankiewicz (AP Banino II)

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Gdyńska AP Dąbrowa 2 6 2 0 0 7 - 1
2. Akademia Piłkarska Banino II 2 3 1 0 1 8 - 3
3. GKS Przodkowo 2 0 0 0 2 0 - 11


Akademia Piłkarska Banino II 1-3 Gdyńska AP Dąbrowa
GKS Przodkowo 0-7 Akademia Piłkarska Banino II
Gdyńska AP Dąbrowa 4-0 GKS Przodkowo

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS III Przodkowo 3 9 3 0 0 9 - 0
2. Akademia Piłkarska Banino I 3 6 2 0 1 8 - 2
3. GKS II Przodkowo 3 1 0 1 2 1 - 7
4. Gdyńska AP Dąbrowa B 3 1 0 1 2 0 - 9


GKS II Przodkowo 0-4 GKS III Przodkowo
Akademia Piłkarska Banino I 5-0 Gdyńska AP Dąbrowa B
GKS III Przodkowo 4-0 Gdyńska AP Dąbrowa B
GKS II Przodkowo 1-3 Akademia Piłkarska Banino I
Akademia Piłkarska Banino I 0-1 GKS III Przodkowo
Gdyńska AP Dąbrowa B 0-0 GKS II Przodkowo

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. SMS Gedania 1922 Gdańsk 3 7 2 1 0 7 - 0
2. Pokolenia Lechii Gdańsk 3 6 2 0 1 5 - 1
3. KS Rozłazino 3 4 1 1 1 4 - 1
4. Orzeł Trąbki Wielkie Biały 3 0 0 0 3 0 - 14


Orzeł Trąbki Wielkie Biały 0-6 SMS Gedania 1922 Gdańsk
KS Rozłazino 0-1 Pokolenia Lechii Gdańsk
SMS Gedania 1922 Gdańsk 1-0 Pokolenia Lechii Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie Biały 0-4 KS Rozłazino
KS Rozłazino 0-0 SMS Gedania 1922 Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie Biały

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. MKS Lew Lębork 3 9 3 0 0 10 - 1
2. MKS Gościcino 3 6 2 0 1 11 - 2
3. AP Piekarczyk Elbląg 3 1 0 1 2 1 - 10
4. Orzeł Trąbki Wielkie Czerwony 3 1 0 1 2 1 - 10


Orzeł Trąbki Wielkie Czerwony 1-1 AP Piekarczyk Elbląg
MKS Lew Lębork 2-1 MKS Gościcino
AP Piekarczyk Elbląg 0-5 MKS Gościcino
Orzeł Trąbki Wielkie Czerwony 0-4 MKS Lew Lębork
MKS Lew Lębork 4-0 AP Piekarczyk Elbląg
MKS Gościcino 5-0 Orzeł Trąbki Wielkie Czerwony

1/8 finału

Gdyńska AP Dąbrowa 0-1 Gdyńska AP Dąbrowa B
Akademia Piłkarska Banino II 3-0 GKS II Przodkowo
GKS Przodkowo 1-0 Akademia Piłkarska Banino I
- - GKS III Przodkowo
SMS Gedania 1922 Gdańsk 2-0 AP Piekarczyk Elbląg
Pokolenia Lechii Gdańsk 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie Czerwony
KS Rozłazino 0-1 MKS Gościcino
Orzeł Trąbki Wielkie Biały 0-4 MKS Lew Lębork

1/4 finału

Gdyńska AP Dąbrowa B 0-2 Pokolenia Lechii Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino II 2-1 SMS Gedania 1922 Gdańsk
GKS Przodkowo 0-5 MKS Lew Lębork
GKS III Przodkowo 2-1 MKS Gościcino

o miejsca 5-8

Gdyńska AP Dąbrowa B 3-2 GKS Przodkowo
SMS Gedania 1922 Gdańsk 4-1 MKS Gościcino
GKS Przodkowo 0-2 MKS Gościcino
Gdyńska AP Dąbrowa B 0-3 SMS Gedania 1922 Gdańsk

1/2 finału

Pokolenia Lechii Gdańsk 0-1 MKS Lew Lębork
Akademia Piłkarska Banino II 2-1 GKS III Przodkowo

o 3. miejsce

Pokolenia Lechii Gdańsk 0-1 GKS III Przodkowo

finał

MKS Lew Lębork 2-0 Akademia Piłkarska Banino II
 

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE