MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
8. grudnia 2018 17:30

UKS Frendo Dywity zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2018 - rocznik 2005/2006

Drużyna UKS Frendo Dywity zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii juniorów - rocznik 2005/2006, który został rozegrany w sobotę 8 grudnia 2018 na hali w Przodkowie.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Maksym Janczukiewicz (SMS/Gryf II Słupsk)

Najlepszy bramkarz: Jakub Deik (GKS Przodkowo)

Najlepszy zawodnik: Szymon Kucharzewski (UKS Frendo Dywity)

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. SMS/Gryf Słupsk I 4 9 3 0 1 6 - 1
2. Sopocka Akademia Piłkarska 4 7 2 1 1 3 - 3
3. GKS Przodkowo 4 6 1 3 0 1 - 0
4. AS Pomorze 4 4 1 1 2 3 - 3
5. Kaczkowo and Łęczyce 4 1 0 1 3 0 - 6


Kaczkowo and Łęczyce 0-0 GKS Przodkowo
Sopocka Akademia Piłkarska 2-0 AS Pomorze
SMS/Gryf Słupsk I 2-0 Kaczkowo and Łęczyce
GKS Przodkowo 0-0 Sopocka Akademia Piłkarska
Sopocka Akademia Piłkarska 0-3 SMS/Gryf Słupsk I
AS Pomorze 0-0 GKS Przodkowo
Kaczkowo and Łęczyce 0-1 Sopocka Akademia Piłkarska
SMS/Gryf Słupsk I 1-0 AS Pomorze
AS Pomorze 3-0 Kaczkowo and Łęczyce
GKS Przodkowo 1-0 SMS/Gryf Słupsk I

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. KS Sulmin 4 8 2 2 0 5 - 2
2. UKS Frendo Dywity 4 7 2 1 1 5 - 4
3. SMS/Gryf Słupsk II 4 7 2 1 1 5 - 3
4. GKS WAKO Kowale 4 3 1 0 3 3 - 6
5. AS Pomorze Chełm 4 3 1 0 3 2 - 5


AS Pomorze Chełm 0-1 GKS WAKO Kowale
KS Sulmin 0-0 SMS/Gryf Słupsk II
UKS Frendo Dywity 1-2 AS Pomorze Chełm
GKS WAKO Kowale 0-2 KS Sulmin
KS Sulmin 2-2 UKS Frendo Dywity
SMS/Gryf Słupsk II 3-2 GKS WAKO Kowale
AS Pomorze Chełm 0-1 KS Sulmin
UKS Frendo Dywity 1-0 SMS/Gryf Słupsk II
SMS/Gryf Słupsk II 2-0 AS Pomorze Chełm
GKS WAKO Kowale 0-1 UKS Frendo Dywity

o 9. miejsce

Kaczkowo and Łęczyce 0-1 AS Pomorze Chełm

o miejsca 5-8

GKS Przodkowo 1-0 GKS WAKO Kowale
AS Pomorze 0-0 k. 2-1 SMS/Gryf Słupsk II
GKS WAKO Kowale 0-1 SMS/Gryf Słupsk II
GKS Przodkowo 3-0 AS Pomorze

1/2 finału

SMS/Gryf Słupsk I 0-0 k. 4-5 UKS Frendo Dywity
Sopocka Akademia Piłkarska 1-1 k. 3-4 KS Sulmin

o 3. miejsce

SMS/Gryf Słupsk I 0-0 k. 2-3 Sopocka Akademia Piłkarska

finał

UKS Frendo Dywity 0-0 k. 3-2 KS Sulmin


OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE