ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
26. listopada 2018 22:00

Byki Słupsk zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2018 - rocznik 2007/2008

Drużyna Byki Słupsk zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii juniorów - rocznik 2007/2008, który został rozegrany w niedzielę 25 listopada 2018 na hali w Przodkowie.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Szymon Ignatowicz (UKS Sparta Sycewice)

Najlepszy bramkarz:  Dawid Miąskowski (GKS Przodkowo)

Najlepszy zawodnik: Kuba Wojtas (Byki Słupsk)

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Byki Słupsk 4 10 3 1 0 7 - 1
2. GKS Przodkowo 4 8 2 2 0 2 - 0
3. Olimpia Osowa 4 5 1 2 1 1 - 1
4. Spójnia Sadlinki 4 4 1 1 2 4 - 3
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański II 4 0 0 0 4 1 - 10


Żuławy Nowy Dwór Gdański II 0-1 GKS Przodkowo
Olimpia Osowa 0-0 Spójnia Sadlinki
Byki Słupsk 2-0 Spójnia Sadlinki
Żuławy Nowy Dwór Gdański II 0-1 Olimpia Osowa
GKS Przodkowo 0-0 Byki Słupsk
Spójnia Sadlinki 4-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański II
GKS Przodkowo 0-0 Olimpia Osowa
Byki Słupsk 4-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański II
Olimpia Osowa 0-1 Byki Słupsk
Spójnia Sadlinki 0-1 GKS Przodkowo

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. UKS Sparta Sycewice 4 10 3 1 0 8 - 2
2. GKS II Przodkowo 4 5 1 2 1 3 - 3
3. Pokolenia Lechii Gdańsk 4 5 1 2 1 2 - 3
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański I 4 3 0 3 1 1 - 3
5. Portowiec Gdańsk 4 2 0 2 2 1 - 4


Żuławy Nowy Dwór Gdański I 0-0 Pokolenia Lechii Gdańsk
UKS Sparta Sycewice 3-1 Portowiec Gdańsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański I 1-1 GKS II Przodkowo
Pokolenia Lechii Gdańsk 1-0 Portowiec Gdańsk
GKS II Przodkowo 0-2 UKS Sparta Sycewice
Portowiec Gdańsk 0-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański I
GKS II Przodkowo 2-0 Pokolenia Lechii Gdańsk
UKS Sparta Sycewice 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański I
Pokolenia Lechii Gdańsk 1-1 UKS Sparta Sycewice
Portowiec Gdańsk 0-0 GKS II Przodkowo

o 9. miejsce

Żuławy Nowy Dwór Gdański II 1-0 Portowiec Gdańsk

o miejsca 5-8

Olimpia Osowa 0-0 k. 3-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański I
Spójnia Sadlinki 0-2 Pokolenia Lechii Gdańsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański I 0-0 k. 1-2 Spójnia Sadlinki
Olimpia Osowa 1-0 Pokolenia Lechii Gdańsk

1/2 finału

Byki Słupsk 1-0 GKS II Przodkowo
GKS Przodkowo 0-1 UKS Sparta Sycewice

o 3. miejsce

GKS II Przodkowo 0-3 GKS Przodkowo

finał

Byki Słupsk 1-1 k. 3-2 Sparta Sycewice
 

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE