MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
5. marca 2015 14:29

1912 Borkowo zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2015 w kategorii oldbojów (wyniki i zdjęcia)

Drużyna 1912 Borkowo zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2015 w kategorii oldbojów, który został rozegrany w dniach 28. lutego - 1. marca 2015 na hali w Przodkowie.

W finale 1912 Borkowo pokonało Oldboys Starogard Gdański 4:2

W turnieju wzięło udział 20 drużyn.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Adam Wróbel (1912 Borkowo)

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Kraska (Drzewiarz Rzeczenica)

Najlepszy strzelec: Tomasz Broner (1912 Borkowo) - 19 bramek

Najstarszy zawodnik: Andrzej Grzywacz (Oldboys Starogard Gdański)


FOTORELACJA - ZDJĘCIA DRUŻYNOWE

FOTORELACJA - ZDJĘCIA Z MECZÓW

FOTORELACJA - DEKORACJA

 



 

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Oldboys Mądrzechowo 4 10 3 1 0 6 - 2
2. Stoczniowiec Gdańsk 4 8 2 2 0 5 - 2
3. Znajomi Bytów 4 3 0 3 1 3 - 4
4. AUTO-FARBEX Przodkowo 4 2 0 2 2 3 - 5
5. TRANS - JAN Sulęczyno 4 2 0 2 2 2 - 6

AUTO-FARBEX Przodkowo 1-1 TRANS - JAN Sulęczyno
Oldboys Mądrzechowo 1-1 Stoczniowiec Gdańsk
Znajomi Bytów 1-1 AUTO-FARBEX Przodkowo
TRANS - JAN Sulęczyno 0-2 Oldboys Mądrzechowo
Znajomi Bytów 1-1 Stoczniowiec Gdańsk
AUTO-FARBEX Przodkowo 1-2 Oldboys Mądrzechowo
Stoczniowiec Gdańsk 2-0 TRANS - JAN Sulęczyno
Oldboys Mądrzechowo 1-0 Znajomi Bytów
Stoczniowiec Gdańsk 1-0 AUTO-FARBEX Przodkowo
TRANS - JAN Sulęczyno 1-1 Znajomi Bytów

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. 1912 Borkowo 4 12 4 0 0 20 - 2
2. Red Devils Oldboys Chojnice 4 9 3 0 1 8 - 4
3. Oldboys Kolbudy 4 4 1 1 2 3 - 8
4. Czarni Pruszcz Gdański 2001 4 2 0 2 2 3 - 11
5. Kadłuby Gdynia 4 1 0 1 3 4 - 13

Kadłuby Gdynia 0-6 1912 Borkowo
Czarni Pruszcz Gdański 2001 0-0 Oldboys Kolbudy
Red Devils Oldboys Chojnice 3-2 Kadłuby Gdynia
1912 Borkowo 8-1 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Red Devils Oldboys Chojnice 4-0 Oldboys Kolbudy
Kadłuby Gdynia 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Oldboys Kolbudy 1-4 1912 Borkowo
Czarni Pruszcz Gdański 2001 0-1 Red Devils Oldboys Chojnice
Oldboys Kolbudy 2-0 Kadłuby Gdynia
1912 Borkowo 2-0 Red Devils Oldboys Chojnice

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. HG Solutions 4 8 2 2 0 9 - 4
2. Oldboys Decka Tczew 4 8 2 2 0 9 - 6
3. AREX OLDBOYS Gdynia 4 6 2 0 2 3 - 5
4. ABC Kościerzyna 4 5 1 2 1 5 - 5
5. Trójmiasto Jest Nasze 4 0 0 0 4 3 - 9

Trójmiasto Jest Nasze 0-1 AREX OLDBOYS Gdynia
HG Solutions 3-3 Oldboys Decka Tczew
ABC Kościerzyna 2-1 Trójmiasto Jest Nasze
AREX OLDBOYS Gdynia 0-3 HG Solutions
ABC Kościerzyna 1-1 Oldboys Decka Tczew
Trójmiasto Jest Nasze 0-2 HG Solutions
Oldboys Decka Tczew 1-0 AREX OLDBOYS Gdynia
HG Solutions 1-1 ABC Kościerzyna
Oldboys Decka Tczew 4-2 Trójmiasto Jest Nasze
AREX OLDBOYS Gdynia 2-1 ABC Kościerzyna

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Oldboys Starogard Gdański 4 9 3 0 1 7 - 6
2. IPA Gdynia 4 7 2 1 1 4 - 3
3. Mentor Kisielice 4 5 1 2 1 4 - 4
4. Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 4 4 1 1 2 6 - 6
5. BOL-BUD Malbork 4 2 0 2 2 2 - 4


IPA Gdynia 2-1 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Mentor Kisielice 1-3 Oldboys Starogard Gdański
BOL-BUD Malbork 0-1 IPA Gdynia
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-3 Mentor Kisielice
BOL-BUD Malbork 1-2 Oldboys Starogard Gdański
IPA Gdynia 0-0 Mentor Kisielice
Oldboys Starogard Gdański 0-3 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Mentor Kisielice 0-0 BOL-BUD Malbork
Oldboys Starogard Gdański 2-1 IPA Gdynia
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-1 BOL-BUD Malbork

1/8 finału

Oldboys Mądrzechowo 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Stoczniowiec Gdańsk 0-1 Oldboys Kolbudy
Znajomi Bytów 4-4 k. 0-2 Red Devils Oldboys Chojnice
AUTO-FARBEX Przodkowo 1-6 1912 Borkowo
HG Solutions 1-1 k. 0-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Oldboys Decka Tczew 5-1 Mentor Kisielice
AREX OLDBOYS Gdynia 0-0 k. 4-3 IPA Gdynia
ABC Kościerzyna 0-2 Oldboys Starogard Gdański

o miejsca 9-13
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Kadłuby Gdynia 4 12 4 0 0 15 - 2
2. Mentor Kisielice 4 6 2 0 2 5 - 6
3. BOL-BUD Malbork 4 4 1 1 2 9 - 10
4. Czarni Pruszcz Gdański 2001 4 4 1 1 2 6 - 15
5. AUTO-FARBEX Przodkowo 4 2 0 2 2 5 - 7


Czarni Pruszcz Gdański 2001 2-1 Mentor Kisielice
Kadłuby Gdynia 5-1 BOL-BUD Malbork
AUTO-FARBEX Przodkowo 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Mentor Kisielice 0-2 Kadłuby Gdynia
AUTO-FARBEX Przodkowo 2-2 BOL-BUD Malbork
Czarni Pruszcz Gdański 2001 1-7 Kadłuby Gdynia
BOL-BUD Malbork 1-2 Mentor Kisielice
Kadłuby Gdynia 1-0 AUTO-FARBEX Przodkowo
BOL-BUD Malbork 5-1 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Mentor Kisielice 2-1 AUTO-FARBEX Przodkowo

1/4 finału

Oldboys Mądrzechowo 0-3 Oldboys Decka Tczew
Oldboys Kolbudy 1-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Red Devils Oldboys Chojnice 0-0 k. 1-2 Oldboys Starogard Gdański
1912 Borkowo 5-1 AREX OLDBOYS Gdynia

o miejsca 5-8

Oldboys Mądrzechowo 0-2 Red Devils Oldboys Chojnice
Oldboys Kolbudy 0-0 k. 5-4 AREX OLDBOYS Gdynia
Oldboys Mądrzechowo 3-1 AREX OLDBOYS Gdynia
Red Devils Oldboys Chojnice 1-0 Oldboys Kolbudy

1/2 finału

Oldboys Decka Tczew 1-1 k. 2-3 Oldboys Starogard Gdański
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 0-8 1912 Borkowo

o 3. miejsce

Oldboys Decka Tczew 3-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica

finał

Oldboys Starogard Gdański 2-4 1912 Borkowo

Komentarze:

~Autor (niezalogowany)  04.03.2015, 09:02
Brawo Borkowo.
Jesteście WIELCY

~futbolista (niezalogowany)  04.03.2015, 17:29
szkoda mego Suleczyna !!!!

~kibic (niezalogowany)  04.03.2015, 20:41
Najlepszy zawodnik turnieju Grzegorz Kraska z DRZEWIARZ OLDBOYS RZECZENICA

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE