Drużyna 1912 Borkowo zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2015 w kategorii oldbojów, który został rozegrany w dniach 28. lutego - 1. marca 2015 na hali w Przodkowie.
W finale 1912 Borkowo pokonało Oldboys Starogard Gdański 4:2
W turnieju wzięło udział 20 drużyn.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Adam Wróbel (1912 Borkowo)
Najlepszy zawodnik: Grzegorz Kraska (Drzewiarz Rzeczenica)
Najlepszy strzelec: Tomasz Broner (1912 Borkowo) - 19 bramek
Najstarszy zawodnik: Andrzej Grzywacz (Oldboys Starogard Gdański)
FOTORELACJA - ZDJĘCIA DRUŻYNOWE
FOTORELACJA - ZDJĘCIA Z MECZÓW
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Oldboys Mądrzechowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 |
2. | Stoczniowiec Gdańsk | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 5 - 2 |
3. | Znajomi Bytów | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 - 4 |
4. | AUTO-FARBEX Przodkowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 - 5 |
5. | TRANS - JAN Sulęczyno | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 - 6 |
AUTO-FARBEX Przodkowo 1-1 TRANS - JAN Sulęczyno
Oldboys Mądrzechowo 1-1 Stoczniowiec Gdańsk
Znajomi Bytów 1-1 AUTO-FARBEX Przodkowo
TRANS - JAN Sulęczyno 0-2 Oldboys Mądrzechowo
Znajomi Bytów 1-1 Stoczniowiec Gdańsk
AUTO-FARBEX Przodkowo 1-2 Oldboys Mądrzechowo
Stoczniowiec Gdańsk 2-0 TRANS - JAN Sulęczyno
Oldboys Mądrzechowo 1-0 Znajomi Bytów
Stoczniowiec Gdańsk 1-0 AUTO-FARBEX Przodkowo
TRANS - JAN Sulęczyno 1-1 Znajomi Bytów
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | 1912 Borkowo | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 20 - 2 |
2. | Red Devils Oldboys Chojnice | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8 - 4 |
3. | Oldboys Kolbudy | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 8 |
4. | Czarni Pruszcz Gdański 2001 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 - 11 |
5. | Kadłuby Gdynia | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 - 13 |
Kadłuby Gdynia 0-6 1912 Borkowo
Czarni Pruszcz Gdański 2001 0-0 Oldboys Kolbudy
Red Devils Oldboys Chojnice 3-2 Kadłuby Gdynia
1912 Borkowo 8-1 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Red Devils Oldboys Chojnice 4-0 Oldboys Kolbudy
Kadłuby Gdynia 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Oldboys Kolbudy 1-4 1912 Borkowo
Czarni Pruszcz Gdański 2001 0-1 Red Devils Oldboys Chojnice
Oldboys Kolbudy 2-0 Kadłuby Gdynia
1912 Borkowo 2-0 Red Devils Oldboys Chojnice
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | HG Solutions | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 9 - 4 |
2. | Oldboys Decka Tczew | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 9 - 6 |
3. | AREX OLDBOYS Gdynia | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 - 5 |
4. | ABC Kościerzyna | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 |
5. | Trójmiasto Jest Nasze | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 - 9 |
Trójmiasto Jest Nasze 0-1 AREX OLDBOYS Gdynia
HG Solutions 3-3 Oldboys Decka Tczew
ABC Kościerzyna 2-1 Trójmiasto Jest Nasze
AREX OLDBOYS Gdynia 0-3 HG Solutions
ABC Kościerzyna 1-1 Oldboys Decka Tczew
Trójmiasto Jest Nasze 0-2 HG Solutions
Oldboys Decka Tczew 1-0 AREX OLDBOYS Gdynia
HG Solutions 1-1 ABC Kościerzyna
Oldboys Decka Tczew 4-2 Trójmiasto Jest Nasze
AREX OLDBOYS Gdynia 2-1 ABC Kościerzyna
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Oldboys Starogard Gdański | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 - 6 |
2. | IPA Gdynia | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 |
3. | Mentor Kisielice | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 - 4 |
4. | Drzewiarz Oldboys Rzeczenica | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 6 |
5. | BOL-BUD Malbork | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 - 4 |
IPA Gdynia 2-1 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Mentor Kisielice 1-3 Oldboys Starogard Gdański
BOL-BUD Malbork 0-1 IPA Gdynia
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-3 Mentor Kisielice
BOL-BUD Malbork 1-2 Oldboys Starogard Gdański
IPA Gdynia 0-0 Mentor Kisielice
Oldboys Starogard Gdański 0-3 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Mentor Kisielice 0-0 BOL-BUD Malbork
Oldboys Starogard Gdański 2-1 IPA Gdynia
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-1 BOL-BUD Malbork
1/8 finału
Oldboys Mądrzechowo 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Stoczniowiec Gdańsk 0-1 Oldboys Kolbudy
Znajomi Bytów 4-4 k. 0-2 Red Devils Oldboys Chojnice
AUTO-FARBEX Przodkowo 1-6 1912 Borkowo
HG Solutions 1-1 k. 0-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Oldboys Decka Tczew 5-1 Mentor Kisielice
AREX OLDBOYS Gdynia 0-0 k. 4-3 IPA Gdynia
ABC Kościerzyna 0-2 Oldboys Starogard Gdański
o miejsca 9-13
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Kadłuby Gdynia | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 15 - 2 |
2. | Mentor Kisielice | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 6 |
3. | BOL-BUD Malbork | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 - 10 |
4. | Czarni Pruszcz Gdański 2001 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 15 |
5. | AUTO-FARBEX Przodkowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański 2001 2-1 Mentor Kisielice
Kadłuby Gdynia 5-1 BOL-BUD Malbork
AUTO-FARBEX Przodkowo 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Mentor Kisielice 0-2 Kadłuby Gdynia
AUTO-FARBEX Przodkowo 2-2 BOL-BUD Malbork
Czarni Pruszcz Gdański 2001 1-7 Kadłuby Gdynia
BOL-BUD Malbork 1-2 Mentor Kisielice
Kadłuby Gdynia 1-0 AUTO-FARBEX Przodkowo
BOL-BUD Malbork 5-1 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Mentor Kisielice 2-1 AUTO-FARBEX Przodkowo
1/4 finału
Oldboys Mądrzechowo 0-3 Oldboys Decka Tczew
Oldboys Kolbudy 1-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Red Devils Oldboys Chojnice 0-0 k. 1-2 Oldboys Starogard Gdański
1912 Borkowo 5-1 AREX OLDBOYS Gdynia
o miejsca 5-8
Oldboys Mądrzechowo 0-2 Red Devils Oldboys Chojnice
Oldboys Kolbudy 0-0 k. 5-4 AREX OLDBOYS Gdynia
Oldboys Mądrzechowo 3-1 AREX OLDBOYS Gdynia
Red Devils Oldboys Chojnice 1-0 Oldboys Kolbudy
1/2 finału
Oldboys Decka Tczew 1-1 k. 2-3 Oldboys Starogard Gdański
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 0-8 1912 Borkowo
o 3. miejsce
Oldboys Decka Tczew 3-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
finał
Oldboys Starogard Gdański 2-4 1912 Borkowo