V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
Statystyki drużyn

Orzeł Subkowy

[informacje dodatkowe o klubie]


kol. 1 Wisła Tczew 4 - 1 Orzeł Subkowy 015 sierpnia 2018 - 17:00
kol. 2 Orzeł Subkowy 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń +318 sierpnia 2018 - 17:00
kol. 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Orzeł Subkowy 025 sierpnia 2018 - 18:00
kol. 4 Orzeł Subkowy 5 - 3 Pogoń Prabuty +31 września 2018 - 17:00
kol. 5 Orzeł Subkowy 2 - 2 Tęcza Brusy +18 września 2018 - 16:00
kol. 6 Sławek Borzechowo 1 - 1 Orzeł Subkowy +115 września 2018 - 16:00
kol. 7 Orzeł Subkowy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 022 września 2018 - 16:30
kol. 8 Gwiazda Karsin 3 - 1 Orzeł Subkowy 029 września 2018 - 11:00
kol. 9 Orzeł Subkowy 0 - 3 Pomezania Malbork 06 października 2018 - 12:00
kol. 10 Borowiak Czersk 1 - 2 Orzeł Subkowy +314 października 2018 - 16:00
kol. 11 Orzeł Subkowy 2 - 3 Keramzyt Szprudowo 020 października 2018 - 15:30
kol. 12 Chojniczanka II Chojnice 6 - 1 Orzeł Subkowy 028 października 2018 - 15:00
kol. 13 Orzeł Subkowy 1 - 4 Spójnia Sadlinki 03 listopada 2018 - 14:00
kol. 14 Czarni Przemysław 1 - 3 Orzeł Subkowy +311 listopada 2018 - 13:00
kol. 15 Orzeł Subkowy 1 - 1 Sokół Zblewo +117 listopada 2018 - 13:30
kol. 16 Orzeł Subkowy 1 - 0 Wisła Tczew +316 marca 2019 - 15:30
kol. 17 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 5 Orzeł Subkowy +323 marca 2019 - 14:00
kol. 18 Orzeł Subkowy 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański +330 marca 2019 - 16:00
kol. 19 Pogoń Prabuty 1 - 2 Orzeł Subkowy +36 kwietnia 2019 - 16:00
kol. 20 Tęcza Brusy 1 - 0 Orzeł Subkowy 013 kwietnia 2019 - 17:00
kol. 21 Orzeł Subkowy 3 - 0 Sławek Borzechowo +317 kwietnia 2019 - 17:00
kol. 22 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Orzeł Subkowy 027 kwietnia 2019 - 17:00
kol. 23 Orzeł Subkowy 2 - 0 Gwiazda Karsin +31 maja 2019 - 16:00
kol. 24 Pomezania Malbork 0 - 0 Orzeł Subkowy +111 maja 2019 - 17:00
kol. 25 Orzeł Subkowy 7 - 0 Borowiak Czersk +318 maja 2019 - 16:00
kol. 26 Keramzyt Szprudowo 3 - 2 Orzeł Subkowy 025 maja 2019 - 17:00
kol. 27 Orzeł Subkowy 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice +31 czerwca 2019 - 16:00
kol. 28 Spójnia Sadlinki 0 - 4 Orzeł Subkowy +39 czerwca 2019 - 16:00
kol. 29 Orzeł Subkowy 1 - 0 Czarni Przemysław +315 czerwca 2019 - 17:00
kol. 30 Sokół Zblewo 8 - 0 Orzeł Subkowy 022 czerwca 2019 - 15:00
Progresja wyników:
+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka

0
Kolejka 1: Wisła Tczew - <b>Orzeł Subkowy</b> 4 - 1
3
Kolejka 2: <b><b>Orzeł Subkowy</b></b> - Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0
3
Kolejka 3: Beniaminek 03 Starogard Gdański - <b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b> 4 - 2
6
Kolejka 4: <b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b> - Pogoń Prabuty 5 - 3
7
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b> - Tęcza Brusy 2 - 2
8
Kolejka 6: Sławek Borzechowo - <b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b> 1 - 1
8
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b> - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3
8
Kolejka 8: Gwiazda Karsin - <b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
8
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pomezania Malbork 0 - 3
11
Kolejka 10: Borowiak Czersk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
11
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Keramzyt Szprudowo 2 - 3
11
Kolejka 12: Chojniczanka II Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 1
11
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Spójnia Sadlinki 1 - 4
14
Kolejka 14: Czarni Przemysław - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
15
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Zblewo 1 - 1
18
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wisła Tczew 1 - 0
21
Kolejka 17: Powiśle II Dzierzgoń - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 5
24
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0
27
Kolejka 19: Pogoń Prabuty - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
27
Kolejka 20: Tęcza Brusy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
30
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sławek Borzechowo 3 - 0
30
Kolejka 22: Żuławy Nowy Dwór Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 2
33
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gwiazda Karsin 2 - 0
34
Kolejka 24: Pomezania Malbork - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
37
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Borowiak Czersk 7 - 0
37
Kolejka 26: Keramzyt Szprudowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 2
40
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chojniczanka II Chojnice 4 - 1
43
Kolejka 28: Spójnia Sadlinki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 4
46
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Przemysław 1 - 0
46
Kolejka 30: Sokół Zblewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 8 - 0
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 15 29 9 2 4 38 - 20
Na wyjeździe151752826 - 40
Suma30461441264 - 60
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE