1 |
Tęcza Brusy |
0 - 0 |
Perła Czyczkowy |
+1 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Brda Rytel |
0 - 5 |
Tęcza Brusy |
+3 |
6 września 2009
6.09 - 14:00 (Nd) |
3 |
Tęcza Brusy |
2 - 0 |
Orkan Huta |
+3 |
12 września 2009
12.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
MKP Szlachta |
0 - 3 |
Tęcza Brusy |
+3 |
16 września 2009
16.09 - 16:30 (Śr) |
5 |
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
+3 |
19 września 2009
19.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Tęcza Brusy |
+3 |
27 września 2009
27.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Tęcza Brusy |
5 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 15:00 (Sb) |
8 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
+1 |
11 października 2009
11.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Unia Klawkowo |
+3 |
17 października 2009
17.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Kamionka Moszczenica |
2 - 5 |
Tęcza Brusy |
+3 |
25 października 2009
25.10 - 14:00 (Nd) |
11 | Tęcza Brusy pauzuje | 31. października 2009 |
12 |
Tęcza Brusy |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
+3 |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
+1 |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 (Śr) |
14 |
Perła Czyczkowy |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
+3 |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 (Śr) |
15 |
Tęcza Brusy |
7 - 1 |
Brda Rytel |
+3 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
+3 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Tęcza Brusy |
4 - 0 |
MKP Szlachta |
+3 |
26 czerwca 2010
26.06 - 17:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1 |
18 |
Sparta Konarzyny |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
+1 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 (Sb) |
19 |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Olimpia Czersk |
+3 |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 (Sb) |
20 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 0 |
Tęcza Brusy |
0 |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
Tęcza Brusy |
0 - 2 |
Grom Leśno |
0 |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Unia Klawkowo |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
+1 |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Kamionka Moszczenica |
+3 |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 (Sb) |
24 | Tęcza Brusy pauzuje | 5/6. czerwca 2010 |
25 |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Tęcza Brusy |
0 |
13 czerwca 2010
13.06 - 15:00 (Nd) |
26 |
Tęcza Brusy |
6 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
+3 |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 (Sb) |