ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2002/2003
Statystyki drużyn



Słupia Kobylnica



[informacje dodatkowe o klubie]



kol. 1 Jantaria Pobłocie 4 - 3 Słupia Kobylnica 0
kol. 2 Słupia Kobylnica 3 - 3 MKS Debrzno +1
kol. 3 Garbarnia Kępice 0 - 0 Słupia Kobylnica +1
kol. 4 Słupia Kobylnica 3 - 0 Orkan Gostkowo +3
kol. 5 Karol Pęplino 2 - 1 Słupia Kobylnica 0
kol. 6 Słupia Kobylnica 1 - 4 Bytovia Bytów 0
kol. 7 Start Łeba 3 - 0 Słupia Kobylnica 0
kol. 8 Słupia Kobylnica 1 - 1 Brda Przechlewo +1
kol. 9 Kaszubia Studzienice 2 - 1 Słupia Kobylnica 0
kol. 10 Słupia Kobylnica 2 - 4 Sparta Sycewice 0
kol. 11 Czarni Czarne 7 - 1 Słupia Kobylnica 0
kol. 12 Słupia Kobylnica 0 - 1 Start Miastko 0
kol. 13 Błękitni Motarzyno 1 - 0 Słupia Kobylnica 0
kol. 14 Słupia Kobylnica 0 - 0 Wybrzeże Objazda +1
kol. 15 Unia Korzybie 2 - 1 Słupia Kobylnica 0
kol. 16 Słupia Kobylnica 2 - 4 Jantaria Pobłocie 0
kol. 17 MKS Debrzno 5 - 0 Słupia Kobylnica 0
kol. 18 Słupia Kobylnica 2 - 5 Garbarnia Kępice 0
kol. 19 Orkan Gostkowo 0 - 1 Słupia Kobylnica +3
kol. 20 Słupia Kobylnica 1 - 1 Karol Pęplino +1
kol. 21 Bytovia Bytów 2 - 0 Słupia Kobylnica 0
kol. 22 Słupia Kobylnica 1 - 2 Start Łeba 0
kol. 23 Brda Przechlewo 3 - 2 Słupia Kobylnica 0
kol. 24 Słupia Kobylnica 1 - 4 Kaszubia Studzienice 0
kol. 25 Sparta Sycewice 7 - 1 Słupia Kobylnica 0
kol. 26 Słupia Kobylnica 0 - 0 Czarni Czarne +1
kol. 27 Start Miastko 7 - 1 Słupia Kobylnica 0
kol. 28 Słupia Kobylnica 4 - 3 Błękitni Motarzyno +3
kol. 29 Wybrzeże Objazda 1 - 1 Słupia Kobylnica +1
kol. 30 Słupia Kobylnica 1 - 3 Unia Korzybie 0
Progresja wyników:
+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka

0
Kolejka 1: Jantaria Pobłocie - <b>Słupia Kobylnica</b> 4 - 3
1
Kolejka 2: <b><b>Słupia Kobylnica</b></b> - MKS Debrzno 3 - 3
2
Kolejka 3: Garbarnia Kępice - <b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b> 0 - 0
5
Kolejka 4: <b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b> - Orkan Gostkowo 3 - 0
5
Kolejka 5: Karol Pęplino - <b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b> 2 - 1
5
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b> - Bytovia Bytów 1 - 4
5
Kolejka 7: Start Łeba - <b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
6
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Przechlewo 1 - 1
6
Kolejka 9: Kaszubia Studzienice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
6
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sparta Sycewice 2 - 4
6
Kolejka 11: Czarni Czarne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 7 - 1
6
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Start Miastko 0 - 1
6
Kolejka 13: Błękitni Motarzyno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
7
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wybrzeże Objazda 0 - 0
7
Kolejka 15: Unia Korzybie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
7
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jantaria Pobłocie 2 - 4
7
Kolejka 17: MKS Debrzno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 0
7
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Garbarnia Kępice 2 - 5
10
Kolejka 19: Orkan Gostkowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
11
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Karol Pęplino 1 - 1
11
Kolejka 21: Bytovia Bytów - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
11
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Start Łeba 1 - 2
11
Kolejka 23: Brda Przechlewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 2
11
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kaszubia Studzienice 1 - 4
11
Kolejka 25: Sparta Sycewice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 7 - 1
12
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Czarne 0 - 0
12
Kolejka 27: Start Miastko - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 7 - 1
15
Kolejka 28: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błękitni Motarzyno 4 - 3
16
Kolejka 29: Wybrzeże Objazda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
16
Kolejka 30: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Słupia Kobylnica</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Korzybie 1 - 3
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 15 11 2 5 8 22 - 35
Na wyjeździe155121213 - 46
Suma3016372035 - 81
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE