1 |
Kamionka Sopot |
2 - 3 |
KP Gdynia |
+3 |
27 sierpnia 2016
27.08 - 14:00 (Sb) |
2 |
KP Gdynia |
4 - 2 |
Latarnik Choczewo |
+3 |
4 września 2016
4.09 - 20:30 (Nd) |
3 |
KP Sopot |
3 - 2 |
KP Gdynia |
0 |
10 września 2016
10.09 - 11:00 (Sb) |
4 |
MKS II Władysławowo |
10 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
18 września 2016
18.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
+3 |
25 września 2016
25.09 - 20:30 (Nd) |
goście nie stawili się na mecz w wyznaczonym terminie |
6 |
Celtic Reda |
4 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
1 października 2016
1.10 - 15:00 (Sb) |
7 |
KP Gdynia |
1 - 0 |
Dragon Bojano |
+3 |
9 października 2016
9.10 - 20:30 (Nd) |
8 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
KP Gdynia |
0 |
16 października 2016
16.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
KP Gdynia |
4 - 4 |
Zenit Łęczyce |
+1 |
23 października 2016
23.10 - 20:30 (Nd) |
10 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
29 października 2016
29.10 - 14:30 (Sb) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
11 |
KP Gdynia |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
+3 |
6 listopada 2016
6.11 - 20:30 (Nd) |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 (Nd) |
13 |
KP Gdynia |
3 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
+1 |
20 listopada 2016
20.11 - 20:30 (Nd) |
14 |
KP Gdynia |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
0 |
26 marca 2017
26.03 - 20:30 (Nd) |
15 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
KP Gdynia |
+1 |
1 kwietnia 2017
1.04 - 11:00 (Sb) |
16 |
KP Gdynia |
1 - 13 |
KP Sopot |
0 |
9 kwietnia 2017
9.04 - 20:30 (Nd) |
17 |
KP Gdynia |
5 - 1 |
MKS II Władysławowo |
+3 |
12 kwietnia 2017
12.04 - 20:30 (Śr) |
18 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
23 kwietnia 2017
23.04 - 12:00 (Nd) |
19 |
KP Gdynia |
1 - 2 |
Celtic Reda |
0 |
30 kwietnia 2017
30.04 - 20:30 (Nd) |
20 |
Dragon Bojano |
9 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
KP Gdynia |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 |
14 maja 2017
14.05 - 20:30 (Nd) |
22 |
Zenit Łęczyce |
5 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
KP Gdynia |
2 - 5 |
Zatoka Puck |
0 |
28 maja 2017
28.05 - 20:30 (Nd) |
24 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
KP Gdynia |
0 |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 (Nd) |
25 |
KP Gdynia |
0 - 10 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
11 czerwca 2017
11.06 - 17:00 (Nd) |
26 |
Portowiec Gdańsk |
8 - 0 |
KP Gdynia |
0 |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 (Sb) |