1 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 9 |
Karlikowo Sopot |
0 |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
OKS Janowo |
9 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
0 |
5 września 2015
5.09 - 17:00 (Sb) |
3 |
GOSRiT II Luzino |
0 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 |
12 września 2015
12.09 - 16:00 (Sb) |
4 |
Barka Łebno |
2 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
20 września 2015
20.09 - 13:00 (Nd) |
5 |
GOSRiT II Luzino |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 |
26 września 2015
26.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
GKS II Żukowo |
2 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
4 października 2015
4.10 - 11:00 (Nd) |
7 | GOSRiT II Luzino pauzuje | 10/11. października 2015 |
8 |
GKS Linia |
2 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
17 października 2015
17.10 - 15:00 (Sb) |
9 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
UKS Klukowo |
+3 |
24 października 2015
24.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
31 października 2015
31.10 - 14:00 (Sb) |
11 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
0 |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 (Sb) |
12 |
Karlikowo Sopot |
3 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
0 |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 (Sb) |
13 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 2 |
OKS Janowo |
+3 |
23 kwietnia 2016
23.04 - 14:00 (Sb) |
14 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
30 kwietnia 2016
30.04 - 18:00 (Sb) |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
15 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Barka Łebno |
+3 |
7 maja 2016
7.05 - 14:00 (Sb) |
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) |
16 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 (Sb) |
17 |
GOSRiT II Luzino |
6 - 2 |
GKS II Żukowo |
+3 |
22 maja 2016
22.05 - 11:00 (Nd) |
18 | GOSRiT II Luzino pauzuje | 25. maja 2016 |
19 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 0 |
GKS Linia |
+3 |
28 maja 2016
28.05 - 14:00 (Sb) |
20 |
UKS Klukowo |
1 - 8 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
5 czerwca 2016
5.06 - 11:00 (Nd) |
21 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
0 |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 (Sb) |
22 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 1 |
KKS Koleczkowo |
+3 |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 (Nd) |