1 |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 0 |
KKS Koleczkowo |
+3 |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 (Nd) |
vo, na boisku 8:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
2 |
Karlikowo Sopot |
8 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
5 września 2015
5.09 - 11:00 (Sb) |
3 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 0 |
OKS Janowo |
+3 |
13 września 2015
13.09 - 17:00 (Nd) |
4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
20 września 2015
20.09 - 17:00 (Nd) |
5 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Barka Łebno |
+3 |
27 września 2015
27.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
3 października 2015
3.10 - 16:00 (Sb) |
7 |
Bałtyk II Gdynia |
12 - 0 |
GKS II Żukowo |
+3 |
11 października 2015
11.10 - 17:00 (Nd) |
8 | Bałtyk II Gdynia pauzuje | 17/18. października 2015 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 1 |
GKS Linia |
+3 |
25 października 2015
25.10 - 17:00 (Nd) |
10 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
31 października 2015
31.10 - 14:00 (Sb) |
11 |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 1 |
UKS Klukowo |
+3 |
8 listopada 2015
8.11 - 17:00 (Nd) |
12 |
KKS Koleczkowo |
2 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
16 kwietnia 2016
16.04 - 11:00 (Sb) |
13 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
+3 |
24 kwietnia 2016
24.04 - 15:00 (Nd) |
14 |
OKS Janowo |
1 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:00 (Sb) |
15 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
+3 | 7/8. maja 2016 |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
16 |
Barka Łebno |
3 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
15 maja 2016
15.05 - 13:00 (Nd) |
17 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
+3 |
22 maja 2016
22.05 - 18:30 (Nd) |
18 |
GKS II Żukowo |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
26 maja 2016
26.05 - 15:00 (Cz) |
19 | Bałtyk II Gdynia pauzuje | 28/29. maja 2016 |
20 |
GKS Linia |
0 - 8 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 (Nd) |
21 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 (Sb) |
22 |
UKS Klukowo |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 (Nd) |