1 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
+3 |
15 sierpnia 2015
15.08 - 12:00 (Sb) |
2 |
GKS Kowale |
0 - 5 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
22 sierpnia 2015
22.08 - 14:00 (Sb) |
3 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Sztorm Mosty |
0 |
29 sierpnia 2015
29.08 - 12:00 (Sb) |
4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
6 września 2015
6.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
12 września 2015
12.09 - 12:00 (Sb) |
6 |
Start Mrzezino |
2 - 11 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
19 września 2015
19.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
+3 |
26 września 2015
26.09 - 12:00 (Sb) |
8 |
Sokół Ełganowo |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
3 października 2015
3.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Polonia Gdańsk |
6 - 1 |
Amator Kiełpino |
+3 |
10 października 2015
10.10 - 12:00 (Sb) |
10 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
+1 |
17 października 2015
17.10 - 12:00 (Sb) |
11 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
25 października 2015
25.10 - 13:30 (Nd) |
12 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
0 |
28 października 2015
28.10 - 15:30 (Śr) |
vo, na boisku 1:3, niedokończenie zawodów z winy gospodarza – wyznaczenie zbyt późnej godziny |
13 |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
+3 |
11 listopada 2015
11.11 - 15:00 (Śr) |
Gdańsk, ul. Meissnera 9 |
15 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
20 marca 2016
20.03 - 14:00 (Nd) |
17 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kowale |
+3 |
26 marca 2016
26.03 - 14:30 (Sb) |
18 |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
9 kwietnia 2016
9.04 - 14:30 (Sb) |
20 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
17 kwietnia 2016
17.04 - 12:00 (Nd) |
21 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
+3 |
23 kwietnia 2016
23.04 - 11:00 (Sb) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
22 |
Sporting Leźno |
3 - 6 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
1 maja 2016
1.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Sokół Ełganowo |
+3 |
7 maja 2016
7.05 - 11:00 (Sb) |
24 |
Amator Kiełpino |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 (Sb) |
25 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
18 maja 2016
18.05 - 18:00 (Śr) |
26 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
+1 |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 (Śr) |
27 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 (Sb) |
28 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
0 |
4 czerwca 2016
4.06 - 11:00 (Sb) |
29 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:00 (Nd) |
30 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
+3 |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 (Sb) |