1 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
16 sierpnia 2014
16.08 - 18:00 (Sb) |
2 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
+1 |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Orzeł Subkowy |
3 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 (Śr) |
4 |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 0 |
Szarża Krojanty |
+3 |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 (Sb) |
5 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
+1 |
7 września 2014
7.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
13 września 2014
13.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
+3 |
20 września 2014
20.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Delta Miłoradz |
1 - 5 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
28 września 2014
28.09 - 15:00 (Nd) |
9 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
+3 |
4 października 2014
4.10 - 11:00 (Sb) |
10 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
11 października 2014
11.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
+3 |
18 października 2014
18.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
+1 |
26 października 2014
26.10 - 14:00 (Nd) |
13 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
+3 |
8 listopada 2014
8.11 - 12:00 (Sb) |
14 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
15 listopada 2014
15.11 - 12:00 (Sb) |
15 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 2 |
Jurand Lasowice |
+3 |
22 listopada 2014
22.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
+3 |
21 marca 2015
21.03 - 15:00 (Sb) |
17 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
28 marca 2015
28.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
4 kwietnia 2015
4.04 - 13:00 (Sb) |
19 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
+1 |
12 kwietnia 2015
12.04 - 13:00 (Nd) |
20 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
+3 |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
+3 |
25 kwietnia 2015
25.04 - 15:00 (Sb) |
22 |
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
+1 |
2 maja 2015
2.05 - 13:00 (Sb) |
23 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 0 |
Delta Miłoradz |
+3 |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
17 maja 2015
17.05 - 16:00 (Nd) |
vo, na boisku 3-0 |
25 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
+3 |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
30 maja 2015
30.05 - 14:00 (Sb) |
27 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
+3 |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 (Śr) |
28 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
6 czerwca 2015
6.06 - 15:00 (Sb) |
29 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Jurand Lasowice |
0 - 9 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 (Sb) |