STRONA GŁÓWNA
CENTRUM MECZOWE
ROZGRYWKI 2023/2024
VIDEO
SPARINGI
SZUKAJ
REKLAMA
POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
MENU
Strona Główna
Wyszukiwarka
Dodaj newsa
Logowanie
Rejestracja
ROZGRYWKI 23/24
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga - gr. II
IV liga
V liga Gdańsk I
V liga Gdańsk II
V liga Słupsk
Klasa A
Klasa B
PP - Pomorski ZPN
PP - Gdańsk
PP - Słupsk
PP - Malbork
Makro U-19
CLJ
CLJ U-17
CLJ U-15
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Sparingi
ARCHIWUM
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
Sezon 2014/2015
Sezon 2013/2014
Sezon 2012/2013
Sezon 2011/2012
Sezon 2010/2011
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009
Sezon 2007/2008
Sezon 2006/2007
Sezon 2005/2006
Sezon 2004/2005
Sezon 2003/2004
Sezon 2002/2003
Sezon 2001/2002
Sezon 2000/2001
1970 - 2000
Relacje LIVE
Newsy
POMORZE
Mapa
Linki
ROZRYWKA
Sondy
SERWIS
Kontakt
Reklama
REKLAMA
Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2012/2013
Statystyki drużyn
Wszystkie rundy
Statystyki
Pogoń Prabuty
[informacje dodatkowe o klubie]
Wybierz drużynę:
Amator II Kiełpino
Amator Kiełpino
Amigo Przyjaźń
Anioły Garczegorze
AP Gdynia Dąbrowa
Arka II Gdynia
Arka Prusewo
Balaton Klasztorek
Barka Łebno
Bałtyk Gdynia
Bałtyk II Gdynia
Bałtyk Sztutowo
Borowiak Czersk
Brda Przechlewo
Brda Rytel
Bursztyn Gniszewo
Bytovia II Bytów
Błękitni Główczyce
Błękitni Motarzyno
Cartusia II Kartuzy
Cartusia Kartuzy
Celtic Reda
Ceramik Łubiana
Chojniczanka II Chojnice
Chrobry Charbrowo
Czarni Czarne
Czarni Ostrowite
Czarni Pruszcz Gdański
Czarni Przemysław
Dąb Kusowo
Delta Miłoradz
Diament Trzebielino
Dragon Bojano
Drzewiarz Rzeczenica
Echo Biesowice
Eko-Prod Szemud
EPT Grabiny Zameczek
EX Siedlce Gdańsk
Garbarnia Kępice
Gedania Gdańsk
GKS II Kolbudy
GKS III Kolbudy
GKS Kolbudy
GKS Kowale
GKS Przodkowo
GKS Sierakowice
GLKS Różyny
Granit Kończewo
Grom Nowy Staw
Gryf 2009 II Tczew
Gryf 2009 Tczew
Gryf Goręczyno
Gryf II Słupsk
Gryf II Wejherowo
Gryf Słupsk
GTS Czarna Dąbrówka
GTS Mokry Dwór
GTS Rokitnica
Gwiazda Karsin
Głos Pomorza Słupsk
Huragan Smolno
Iskra Połczyno
Jaguar Gdańsk
Jantar Pawłowo
Jantar Ustka
Jedynka Reda
Kamionka Sopot
Karlikowo Sopot
Karol Pęplino
Kaszubia Kościerzyna
Kaszubia Starzyno
Kaszuby Połchowo
KKS Koleczkowo
Klif Chłapowo
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk
Koral Dębnica
Koral II Dębnica
Koral Maszewo
Korona Żelistrzewo
KP Gdynia
KP Sopot
KP Starogard Gdański
KS Chwaszczyno
KS Damnica
KS Dziemiany
KS Sulmin
Latarnik Choczewo
Lechia Gdańsk Oldboys
Lechia II Gdańsk
Lipniczanka Lipnica
LZS Bytonia
LZS Więckowy
Marynarka Wojenna RP
MKS Debrzno
MKS Władysławowo
Morena Gdańsk
Morze Stegna
Motława Suchy Dąb
Neptuns Gdańsk
Norda Karwia
OKS Janowo
Oldboys Kwidzyn
Olimpia Czersk
Olimpia Osowa
Olimpia Sztum
Orkan Rumia MKS
Orlęta Reda
Orzeł Jasień
Orzeł Straszyn
Orzeł Subkowy
Orzeł Trąbki Wielkie
Osiczanka Osice
Piaski Wąglikowice
Piast Człuchów
Pogoń Lębork
Pogoń Prabuty
Polonia Gdańsk
Pomezania Malbork
Pomorze Potęgowo
Potok Pszczółki
Powiśle Czernin
Powiśle Dzierzgoń
Powiśle II Dzierzgoń
Powiśle Pawlice-Rakowiec
Radunia Stężyca
Relaks Mechowo
Relax Ryjewo
Rodło Kwidzyn
Rowokół Smołdzino
Rozstaje Gdańsk
Skotawa Budowo
Skotawia Dębnica Kaszubska
Sobieski Gniew
Sokół Ełganowo
Sokół Kuleszewo
Sokół Zblewo
Sparta Sycewice
Sporting Leźno
Stal Jezierzyce
Start Miastko
Start Mrzezino
Start Łebień
Stolem Gniewino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Szarża Krojanty
Sztorm II Mosty
Sztorm Mosty
Słupia Charnowo
Słupia Kwakowo
Unia Korzybie
Unia Tczew
Victoria Kaliska
Victoria Szczytno
Victoria Słupsk
Wda Lipusz
Wicher Wierzchucino
Wierzyca Pelplin
Wierzyca Stara Kiszewa
Wietcisa Skarszewy
Wikęd Luzino
Wisła Długie Pole
Wisła Korzeniewo
Wisła Steblewo
Wybrzeże Objazda
Zarex Bytonia
Zatoka Puck
Zryw Sławoszyno
Żuławy Nowy Dwór Gdański
II runda
Pogoń Prabuty
6 - 1
Wisła Korzeniewo
17 października 2012
17.10
- 15:00 (Śr)
III runda
Relax Ryjewo
5 - 1
Pogoń Prabuty
7 listopada 2012
7.11
- 14:00 (Śr)
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE