1 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 9 |
Sobieski Gniew |
0 |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Centrum II Pelplin |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
2 września 2012
2.09 - 17:00 (Nd) |
3 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 5 |
Sparta Kleszczewo |
0 |
9 września 2012
9.09 - 14:00 (Nd) |
4 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 8 |
Start Kulice |
0 |
12 września 2012
12.09 - 18:00 (Śr) |
5 |
Zarex Bytonia |
5 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
16 września 2012
16.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 1 |
OTS Osiek |
+1 |
23 września 2012
23.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Wisła Walichnowy |
4 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
30 września 2012
30.09 - 14:00 (Nd) |
8 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 5 |
Sokół Lubichowo |
0 |
7 października 2012
7.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Korona Rywałd |
17 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
13 października 2012
13.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 7 |
GKS Bobowo |
0 |
21 października 2012
21.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Szpak Skórcz |
8 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
28 października 2012
28.10 - 14:00 (Nd) |
przy wyniku 8-0 zdekompletowany skład gości |
12 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 7 |
LZS Bytonia |
0 |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
Świt Radostowo |
8 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
11 listopada 2012
11.11 - 13:00 (Nd) |
14 |
Sobieski Gniew |
6 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
23 czerwca 2013
23.06 - 17:00 (Nd) |
15 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 0 |
Centrum II Pelplin |
+3 |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 (Nd) |
16 |
Sparta Kleszczewo |
6 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
20 kwietnia 2013
20.04 - 11:00 (Sb) |
17 |
Start Kulice |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 (Sb) |
18 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 1 |
Zarex Bytonia |
+1 |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 (Śr) |
19 |
OTS Osiek |
1 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
5 maja 2013
5.05 - 15:00 (Nd) |
20 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
Wisła Walichnowy |
0 |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
Sokół Lubichowo |
7 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 (Nd) |
22 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 4 |
Korona Rywałd |
0 |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 (Nd) |
23 |
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
+1 |
30 maja 2013
30.05 - 17:00 (Cz) |
24 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 4 |
Szpak Skórcz |
0 |
2 czerwca 2013
2.06 - 15:00 (Nd) |
wynik z boiska 2:4 zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:4 na korzyść drużyny Szpak Skórcz z tytułu RRS &16 pkt. 5g |
25 |
LZS Bytonia |
6 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 (Sb) |
26 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Świt Radostowo |
0 |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 (Nd) |