1 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 4 |
LZS Bytonia |
0 |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Centrum II Pelplin |
4 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
5 września 2010
5.09 - 17:00 (Nd) |
3 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 5 |
GKS Bobowo |
0 |
8 września 2010
8.09 - 17:00 (Śr) |
4 |
Szpak Skórcz |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
12 września 2010
12.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 2 |
Wisła Walichnowy |
0 |
19 września 2010
19.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
26 września 2010
26.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
Meteor Pinczyn |
0 |
3 października 2010
3.10 - 14:00 (Nd) |
8 |
KS Rajkowy |
2 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
10 października 2010
10.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Orzeł Radziejewo |
6 - 0 |
LZS Więckowy |
+3 |
17 października 2010
17.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
OTS Osiek |
0 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
24 października 2010
24.10 - 14:00 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
11 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 4 |
Pogoń Smętowo |
0 |
31 października 2010
31.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Victoria Kaliska |
2 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 (Nd) |
13 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 4 |
Sławek Borzechowo |
0 |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
LZS Bytonia |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 (Sb) |
15 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Centrum II Pelplin |
0 |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 (Nd) |
16 |
GKS Bobowo |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 (Sb) |
17 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Szpak Skórcz |
0 |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 (Nd) |
18 |
Wisła Walichnowy |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 (Sb) |
19 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
Orzeł Borkowo |
0 |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Meteor Pinczyn |
7 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
3 maja 2011
3.05 - 13:00 (Wt) |
21 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
KS Rajkowy |
0 |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 (Nd) |
22 |
LZS Więckowy |
3 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 4 |
OTS Osiek |
+1 |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Pogoń Smętowo |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 (Sb) |
gra nieupr.zaw. |
25 |
Orzeł Radziejewo |
10 - 0 |
Victoria Kaliska |
+3 |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 (Sb) |
gra niepr.zaw. Szczepanek M. 3żk |
26 |
Sławek Borzechowo |
5 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 (Sb) |
gra nieupraw.zw.Kilich A. 6 żk nieopłacona, na boisku 5-2 |