1 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
+3 |
11 sierpnia 2007
11.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Wisła Tczew |
4 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
0 |
19 sierpnia 2007
19.08 - 12:00 (Nd) |
3 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
+3 |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Pogoń Smętowo |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
2 września 2007
2.09 - 16:00 (Nd) |
vo, mecz przerwany w 40 minucie (oplucie s?dziego), było 0-2 |
5 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
+1 |
8 września 2007
8.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Sokół Mareza |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
15 września 2007
15.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 |
22 września 2007
22.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
+3 |
29 września 2007
29.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Subkowia Subkowy |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
6 października 2007
6.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
+1 |
13 października 2007
13.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Wda Lipusz |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
21 października 2007
21.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Chojniczanka Chojnice |
9 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
+3 |
27 października 2007
27.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Grom Kleszczewo |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 (Sb) |
mecz w Chojnicach |
14 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
+3 |
10 listopada 2007
10.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 | 17/18. listopada 2007 |
vo,niestawienie się na zawody |
16 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
+3 |
29 marca 2008
29.03 - 14:00 (Sb) |
18 |
Pogoń Prabuty |
0 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
5 kwietnia 2008
5.04 - 14:00 (Sb) |
19 |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Pogoń Smętowo |
+3 |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
+1 |
19 kwietnia 2008
19.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Sokół Mareza |
+3 |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 (Sb) |
22 |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 | 30. kwietnia 2008 |
23 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
3 maja 2008
3.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
Subkowia Subkowy |
+3 |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 1 |
Wda Lipusz |
+3 |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 (Śr) |
27 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
24 maja 2008
24.05 - 15:00 (Sb) |
28 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Grom Kleszczewo |
+1 |
28 maja 2008
28.05 - 17:00 (Śr) |
29 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
31 maja 2008
31.05 - 14:00 (Sb) |
30 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 2 |
Borowiak Czersk |
+3 |
7 czerwca 2008
7.06 - 14:00 (Sb) |