1 |
Arka II Gdynia SI |
1 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 (Nd) |
2 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
0 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Kamionka Sopot |
0 - 12 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
1 września 2019
1.09 - 18:00 (Nd) |
4 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
+3 |
8 września 2019
8.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Lider Dębogórze |
0 - 19 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
15 września 2019
15.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 0 |
Ejsmond Club |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
29 września 2019
29.09 - 18:00 (Nd) |
8 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
+3 |
6 października 2019
6.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Pomorzanin Gdynia |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 09:00 (Sb) |
10 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 2 |
Jedynka II Reda |
+3 |
19 października 2019
19.10 - 13:00 (Sb) |
11 |
Dragon II Bojano |
0 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 12:00 (Sb) |
12 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 |
3 listopada 2019
3.11 - 18:00 (Nd) |
13 |
Jaguar III Gdańsk |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 (Sb) |
14 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Arka II Gdynia SI |
|
15 marca 2020
15.03 - 11:00 (Nd) |
15 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
22 marca 2020
22.03 - 15:00 (Nd) |
16 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Kamionka Sopot |
|
29 marca 2020
29.03 - 13:00 (Nd) |
17 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 (Sb) |
18 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Lider Dębogórze |
| 8/11. kwietnia 2020 |
19 |
Ejsmond Club |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 (Sb) |
20 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Akademia Sportowa Pomorze II |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 (Nd) |
21 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
2 maja 2020
2.05 - 11:00 (Sb) |
22 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Pomorzanin Gdynia |
|
9 maja 2020
9.05 - 11:00 (Sb) |
23 |
Jedynka II Reda |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
| 16/17. maja 2020 |
24 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Dragon II Bojano |
|
24 maja 2020
24.05 - 13:00 (Nd) |
25 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
31 maja 2020
31.05 - 17:00 (Nd) |
26 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Jaguar III Gdańsk |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 (Nd) |