1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
0 |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Sławek Borzechowo |
3 - 1 |
Jantar Pawłowo |
+3 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 (Sb) |
3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 6 |
Sławek Borzechowo |
+3 |
1 września 2019
1.09 - 14:00 (Nd) |
4 |
Sławek Borzechowo |
2 - 0 |
LKP Nowa Karczma |
+3 |
7 września 2019
7.09 - 11:00 (Sb) |
5 |
KS Skorzewo |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
0 |
14 września 2019
14.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
0 |
21 września 2019
21.09 - 17:00 (Sb) |
7 |
Sławek Borzechowo |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
0 |
28 września 2019
28.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
GKS Bobowo |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
+3 |
5 października 2019
5.10 - 12:00 (Sb) |
9 |
Sławek Borzechowo |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
0 |
12 października 2019
12.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
+1 |
19 października 2019
19.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
0 |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Sławek Borzechowo |
1 - 5 |
Radunia II Stężyca |
0 |
10 listopada 2019
10.11 - 12:00 (Nd) |
14 |
Sławek Borzechowo |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
28 marca 2020
28.03 - 15:00 (Sb) |
15 |
Jantar Pawłowo |
- |
Sławek Borzechowo |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Sławek Borzechowo |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 (Śr) |
17 |
LKP Nowa Karczma |
- |
Sławek Borzechowo |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 17:00 (Nd) |
18 |
Sławek Borzechowo |
- |
KS Skorzewo |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 (Sb) |
19 |
Sławek Borzechowo |
- |
Wda Czarna Woda |
|
2 maja 2020
2.05 - 15:00 (Sb) |
20 |
Kolejarz Chojnice |
- |
Sławek Borzechowo |
|
9 maja 2020
9.05 - 17:00 (Sb) |
21 |
Sławek Borzechowo |
- |
GKS Bobowo |
|
16 maja 2020
16.05 - 15:00 (Sb) |
22 |
Borowiak Czersk |
- |
Sławek Borzechowo |
|
24 maja 2020
24.05 - 17:00 (Nd) |
23 |
Sławek Borzechowo |
- |
Santana Wielki Klincz |
|
30 maja 2020
30.05 - 15:00 (Sb) |
24 |
Agra Ostrowite |
- |
Sławek Borzechowo |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 (Nd) |
25 |
Sławek Borzechowo |
- |
Styna Godziszewo |
|
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 (Cz) |
26 |
Radunia II Stężyca |
- |
Sławek Borzechowo |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 (Nd) |