1 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
17 sierpnia 2019
17.08 - 18:00 (Sb) |
2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 2 |
Start Mrzezino |
+3 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 18:00 (Sb) |
3 |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
1 września 2019
1.09 - 17:00 (Nd) |
4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 5 |
Solar Władysławowo |
0 |
16 listopada 2019
16.11 - 16:00 (Sb) |
5 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
14 września 2019
14.09 - 17:00 (Sb) |
vo, na boisku 1-5 |
6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 18:00 (Nd) |
7 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
29 września 2019
29.09 - 16:00 (Nd) |
8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 3 |
Kamionka Sopot |
0 |
6 października 2019
6.10 - 18:00 (Nd) |
9 |
Dragon Bojano |
1 - 8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Akademia Sportowa Pomorze |
10 - 1 |
Klif Chłapowo |
+3 |
20 października 2019
20.10 - 18:00 (Nd) |
11 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
26 października 2019
26.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 - 7 |
OKS Janowo |
+3 |
10 listopada 2019
10.11 - 16:00 (Nd) |
14 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
28 marca 2020
28.03 - 18:00 (Sb) |
15 |
Start Mrzezino |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 (Sb) |
16 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Ogniwo Sopot |
| 8/11. kwietnia 2020 |
17 |
Solar Władysławowo |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
| 18/19. kwietnia 2020 |
18 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 (Nd) |
19 |
GOSRiT II Luzino |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
3 maja 2020
3.05 - 11:00 (Nd) |
20 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Zatoka Puck |
|
10 maja 2020
10.05 - 16:00 (Nd) |
21 |
Kamionka Sopot |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
16 maja 2020
16.05 - 11:00 (Sb) |
22 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Dragon Bojano |
|
24 maja 2020
24.05 - 18:00 (Nd) |
23 |
Klif Chłapowo |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
| 30/31. maja 2020 |
24 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 18:00 (Nd) |
25 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Eko-Prod Szemud |
| 11. czerwca 2020 |
26 |
OKS Janowo |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 (Nd) |