1 |
GKS Bełchatów |
3 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
27 lipca 2019
27.07 - 19:00 (Sb) |
2 |
Radomiak Radom |
2 - 1 |
Stomil Olsztyn |
0 |
3 sierpnia 2019
3.08 - 18:00 (Sb) |
3 |
Stomil Olsztyn |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
+3 |
9 sierpnia 2019
9.08 - 19:45 (Pt) |
4 |
Odra Opole |
0 - 1 |
Stomil Olsztyn |
+3 |
16 sierpnia 2019
16.08 - 17:30 (Pt) |
5 |
Stomil Olsztyn |
1 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
+3 |
21 sierpnia 2019
21.08 - 20:30 (Śr) |
6 |
Chrobry Głogów |
0 - 0 |
Stomil Olsztyn |
+1 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 19:00 (Sb) |
7 |
Stomil Olsztyn |
1 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 |
30 sierpnia 2019
30.08 - 17:30 (Pt) |
8 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Stomil Olsztyn |
+3 |
7 września 2019
7.09 - 14:45 (Sb) |
9 |
Stomil Olsztyn |
1 - 0 |
Stal Mielec |
+3 |
13 września 2019
13.09 - 19:45 (Pt) |
10 |
Wigry Suwałki |
0 - 0 |
Stomil Olsztyn |
+1 |
20 września 2019
20.09 - 19:47 (Pt) |
11 |
Stomil Olsztyn |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
+3 |
28 września 2019
28.09 - 18:00 (Sb) |
12 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
6 października 2019
6.10 - 19:00 (Nd) |
13 |
Stomil Olsztyn |
1 - 1 |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
+1 |
11 października 2019
11.10 - 17:45 (Pt) |
14 |
Miedź Legnica |
4 - 1 |
Stomil Olsztyn |
0 |
18 października 2019
18.10 - 20:45 (Pt) |
15 |
Stomil Olsztyn |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
+1 |
25 października 2019
25.10 - 18:00 (Pt) |
16 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
3 listopada 2019
3.11 - 15:00 (Nd) |
17 |
Stomil Olsztyn |
1 - 3 |
Warta Poznań |
0 |
9 listopada 2019
9.11 - 12:40 (Sb) |
18 |
Stomil Olsztyn |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
0 |
16 listopada 2019
16.11 - 15:00 (Sb) |
19 |
Stomil Olsztyn |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
+1 |
24 listopada 2019
24.11 - 12:40 (Nd) |
20 |
GKS Jastrzębie |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn |
+3 |
30 listopada 2019
30.11 - 13:00 (Sb) |
21 |
Stomil Olsztyn |
4 - 2 |
Odra Opole |
+3 |
29 lutego 2020
29.02 - 17:30 (Sb) |
22 |
Sandecja Nowy Sącz |
3 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
7 marca 2020
7.03 - 19:10 (Sb) |
23 |
Stomil Olsztyn |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
+1 |
2 czerwca 2020
2.06 - 18:00 (Wt) |
24 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Stomil Olsztyn |
0 |
7 czerwca 2020
7.06 - 12:40 (Nd) |
25 |
Stomil Olsztyn |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 (Sb) |
26 |
Stal Mielec |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
18 czerwca 2020
18.06 - 18:10 (Cz) |
27 |
Stomil Olsztyn |
1 - 0 |
Wigry Suwałki |
+3 |
21 czerwca 2020
21.06 - 15:10 (Nd) |
28 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
28 czerwca 2020
28.06 - 15:10 (Nd) |
29 |
Stomil Olsztyn |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
+3 |
2 lipca 2020
2.07 - 20:40 (Cz) |
30 |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
2 - 0 |
Stomil Olsztyn |
0 |
5 lipca 2020
5.07 - 15:10 (Nd) |
31 |
Stomil Olsztyn |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
0 |
11 lipca 2020
11.07 - 17:40 (Sb) |
32 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Stomil Olsztyn |
+1 |
15 lipca 2020
15.07 - 18:00 (Śr) |
33 |
Stomil Olsztyn |
2 - 1 |
GKS Tychy |
+3 |
18 lipca 2020
18.07 - 12:40 (Sb) |
34 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn |
+3 |
25 lipca 2020
25.07 - 17:40 (Sb) |