1 |
Stolem II Gniewino |
5 - 3 |
GKS Linia |
+3 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:30 (Sb) |
2 |
Solar Władysławowo |
8 - 1 |
Stolem II Gniewino |
0 |
1 września 2018
1.09 - 18:00 (Sb) |
3 |
Stolem II Gniewino |
3 - 1 |
KKS Koleczkowo |
+3 |
9 września 2018
9.09 - 11:00 (Nd) |
4 |
Huragan Smolno |
1 - 4 |
Stolem II Gniewino |
+3 |
16 września 2018
16.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Stolem II Gniewino |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
+3 |
23 września 2018
23.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 1 |
Stolem II Gniewino |
0 |
29 września 2018
29.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Stolem II Gniewino |
2 - 1 |
Norda Karwia |
+3 |
6 października 2018
6.10 - 16:30 (Sb) |
8 |
Sokół Strzelno |
0 - 4 |
Stolem II Gniewino |
+3 |
14 października 2018
14.10 - 12:00 (Nd) |
9 |
Stolem II Gniewino |
6 - 1 |
Relaks Mechowo |
+3 |
21 października 2018
21.10 - 15:00 (Nd) |
10 |
Puma Darżlubie |
1 - 4 |
Stolem II Gniewino |
+3 |
28 października 2018
28.10 - 13:00 (Nd) |
11 |
Stolem II Gniewino |
6 - 0 |
Ajax Leśniewo |
+3 |
3 listopada 2018
3.11 - 16:30 (Sb) |
12 |
GKS Linia |
2 - 2 |
Stolem II Gniewino |
+1 |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 (Sb) |
13 |
Stolem II Gniewino |
0 - 2 |
Solar Władysławowo |
0 |
20 kwietnia 2019
20.04 - 11:00 (Sb) |
14 |
KKS Koleczkowo |
5 - 1 |
Stolem II Gniewino |
0 |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 (Nd) |
15 |
Stolem II Gniewino |
4 - 1 |
Huragan Smolno |
+3 |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 (Śr) |
16 |
Arka Prusewo |
0 - 3 |
Stolem II Gniewino |
+3 |
27 kwietnia 2019
27.04 - 18:00 (Sb) |
17 |
Stolem II Gniewino |
1 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
+1 |
1 maja 2019
1.05 - 12:00 (Śr) |
18 |
Norda Karwia |
5 - 1 |
Stolem II Gniewino |
0 |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 (Sb) |
19 |
Stolem II Gniewino |
2 - 3 |
Sokół Strzelno |
0 |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 (Nd) |
20 |
Relaks Mechowo |
1 - 6 |
Stolem II Gniewino |
+3 |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 (Nd) |
21 |
Stolem II Gniewino |
5 - 1 |
Puma Darżlubie |
+3 |
2 czerwca 2019
2.06 - 19:00 (Nd) |
22 |
Ajax Leśniewo |
1 - 3 |
Stolem II Gniewino |
+3 |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 (Nd) |