1 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 (Śr) |
2 |
Polonia Gdańsk |
1 - 5 |
MKS Władysławowo |
0 |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 (Nd) |
4 |
Cartusia Kartuzy |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
1 września 2018
1.09 - 13:00 (Sb) |
5 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
+1 |
8 września 2018
8.09 - 13:00 (Sb) |
6 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
16 września 2018
16.09 - 17:00 (Nd) |
7 |
Polonia Gdańsk |
3 - 8 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
23 września 2018
23.09 - 14:00 (Nd) |
8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
29 września 2018
29.09 - 15:00 (Sb) |
9 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
0 |
7 października 2018
7.10 - 13:00 (Nd) |
10 |
Sporting Leźno |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
13 października 2018
13.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
0 |
21 października 2018
21.10 - 13:00 (Nd) |
12 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
28 października 2018
28.10 - 11:30 (Nd) |
13 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
+1 |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 (Sb) |
14 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
10 listopada 2018
10.11 - 12:00 (Sb) |
15 |
Polonia Gdańsk |
2 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 (Sb) |
16 |
Polonia Gdańsk |
3 - 4 |
Potok Pszczółki |
0 |
16 marca 2019
16.03 - 18:00 (Sb) |
17 |
MKS Władysławowo |
6 - 2 |
Polonia Gdańsk |
0 |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 (Sb) |
18 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
0 |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 (Sb) |
19 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
0 |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 (Śr) |
22 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 (Nd) |
23 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
11 maja 2019
11.05 - 12:00 (Sb) |
25 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
+3 |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
0 |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 (Nd) |
28 |
Zenit Łęczyce |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 (Sb) |
29 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
+3 | 15/16. czerwca 2019 |
30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 (Sb) |