Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ajgor2/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/live/archiwum.php:46) in /home/ajgor2/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/inc/polaczenie.php on line 2
Od¶wież relację Chat
Relacja od¶wieża się automatycznie co 30 sekund
11. kwietnia 2007 - 17:00, Gda?sk
Obstawiaj mecze III ligi w BetandWin.com!
Gedania Gda?sk0-2 Olimpia Sztum
(90. minuta)
Sędziuj± -
Widzów: ok. 50
Gedania Gda?sk:
Olimpia Sztum:
94. minuta - koniec meczu
92. minuta - Zawodnik Gedanii spud?owa? z 5 metrów do pustej bramki.
87. minuta - Pomocnik Gedani niedok?adnie do?rodkowa? w pole karne.
85. minuta - S?dzia liniowy nie pokaza? ewidentnego spalonego, po którym zawodnik Olimpii w sytuacji sam na sam strzeli? obok s?upka.
83. minuta - Zmiana w Gedanii
82. minuta - Zmiana w Olimpii Sztum
82. minuta - Duza przewaga Olimpii
77. minuta - Pi?kna indywidualna akcja napastnika Olimpii zako?czona bramk? na 2-0!
66. minuta - Ogromne zamieszanie pod bramk? Gedani, jednak bramka nie pad?a.
63. minuta - ?ó?ta kartka dla pi?karza Gedani po brutalnym faulu, konieczna kolejna interwencja s?u?b medycznych
56. minuta - Asekuracyjna gra obu dru?yn
49. minuta - Strza? g?ow? zawodnika Gedanii tu? obok s?upka. Po tej akcji s?dzia ko?czy 1 po?ow?
43. minuta - ?ó?ta kartka dla zawodnika Olimpii za faul.
42. minuta - Po do?rodkowaniu z rzutu wolnego napastnik Olimpii g?ow? skierowa? pi?k? do bramki,
34. minuta - mocny strza? napastnika Olimpii obroniony przez gda?skiego bramkarza
27. minuta - Rzut wolny w okolicach pola karnego Gedani
25. minuta - Gedani?ci wznawiaj? gr?
25. minuta - Fal - konieczna interwencja lekarza
22. minuta - Kolejn? wy?mienit? sytuacj? marnuj? Gedani?ci
18. minuta - Gra toczy sie w ?rodku pola
13. minuta - Tomasz ?epkowski marnuje sytuacj? sam na sam!
9. minuta - bramkarz Gedanii g?ow? wybija pi?k? zza pola karnego
6. minuta - Pierwsza niewykorzystana sytuacja Olimpii.
0. minuta - Sedziowie wyprowadzaj? pi?karzy na boisko. Panuj? trudne warunki atmosferyczne - wieje silny wiatr.