MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2016/2017



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 26 70 23 1 2 135 - 18
2. Lechia Gdańsk 26 69 22 3 1 163 - 12
3. Chojniczanka Chojnice 26 55 17 4 5 52 - 31
4. Cartusia Kartuzy 26 40 13 1 12 46 - 45
5. Bałtyk Gdynia 26 39 12 3 11 34 - 42
6. AP Gdynia D±browa 26 36 9 9 8 40 - 56
7. U-2 Bytów 26 35 10 5 11 29 - 48
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 34 10 4 12 52 - 58
9. KP Gdynia 26 31 9 4 13 33 - 51 2 4 1 1 0 7 - 1
10. Jantar Ustka 26 31 9 4 13 34 - 46 2 1 0 1 1 1 - 7
11. Stolem Gniewino 26 26 7 5 14 25 - 62
12. Wierzyca Pelplin 26 21 6 3 17 24 - 71 2 3 1 0 1 2 - 2
13. Mewa Gniew 26 21 5 6 15 26 - 72 2 3 1 0 1 2 - 2
14. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 26 10 2 4 20 12 - 93



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. U-2 Bytów 0 - 0 KP Gdynia
2. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Jaguar Gdańsk
3. Stolem Gniewino 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
4. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 9 Lechia Gdańsk 27 sierpnia 2016 - 13:00
5. Mewa Gniew 0 - 2 Cartusia Kartuzy
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Bałtyk Gdynia
7. Jantar Ustka 1 - 3 AP Gdynia D±browa
Kolejka 2 - 3/4. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia 0 - 0 AP Gdynia D±browa
9. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Jantar Ustka
10. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
11. Lechia Gdańsk 13 - 0 Mewa Gniew
12. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
13. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Stolem Gniewino
14. U-2 Bytów 1 - 0 Wierzyca Pelplin
Kolejka 3 - 10/11. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wierzyca Pelplin 0 - 2 KP Gdynia
16. Stolem Gniewino 1 - 0 U-2 Bytów
17. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 9 Jaguar Gdańsk 26 listopada 2016 - 11:00
18. Mewa Gniew 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
19. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 6 Lechia Gdańsk
20. Jantar Ustka 1 - 0 Cartusia Kartuzy
21. AP Gdynia D±browa 4 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 4 - 17/18. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia 0 - 3 Bałtyk Gdynia
23. Cartusia Kartuzy 5 - 1 AP Gdynia D±browa
24. Lechia Gdańsk 5 - 0 Jantar Ustka
25. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo, na boisku 2:2
26. Jaguar Gdańsk 13 - 0 Mewa Gniew
27. U-2 Bytów 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
28. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 5 - 24/25. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Stolem Gniewino 2 - 1 KP Gdynia
30. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 3 Wierzyca Pelplin
31. Mewa Gniew 1 - 0 U-2 Bytów
32. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 9 Jaguar Gdańsk
33. Jantar Ustka 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
34. AP Gdynia D±browa 1 - 4 Lechia Gdańsk
35. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 6 - 1/2. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia 0 - 3 Cartusia Kartuzy
37. Lechia Gdańsk 5 - 1 Bałtyk Gdynia
38. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 AP Gdynia D±browa
39. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Jantar Ustka
40. U-2 Bytów 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
41. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Mewa Gniew
42. Stolem Gniewino 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 7 - 8/9. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 0 KP Gdynia
44. Mewa Gniew 3 - 0 Stolem Gniewino
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Wierzyca Pelplin
46. Jantar Ustka 2 - 1 U-2 Bytów
47. AP Gdynia D±browa 0 - 6 Jaguar Gdańsk
48. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
49. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 8 - 15/16. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Gdynia 0 - 8 Lechia Gdańsk
51. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Cartusia Kartuzy
52. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
53. U-2 Bytów 1 - 1 AP Gdynia D±browa
54. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Jantar Ustka
55. Stolem Gniewino 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
56. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 0 Mewa Gniew
Kolejka 9 - 22/23. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Mewa Gniew 2 - 0 KP Gdynia
58. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
59. Jantar Ustka 1 - 1 Stolem Gniewino
60. AP Gdynia D±browa 1 - 1 Wierzyca Pelplin
61. Bałtyk Gdynia 1 - 2 U-2 Bytów
62. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Jaguar Gdańsk
63. Lechia Gdańsk 9 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 29/30. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Gdynia 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
65. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Lechia Gdańsk
66. U-2 Bytów 2 - 0 Cartusia Kartuzy
67. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Bałtyk Gdynia
68. Stolem Gniewino 1 - 1 AP Gdynia D±browa
69. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 6 Jantar Ustka
70. Mewa Gniew 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 KP Gdynia
72. Jantar Ustka 1 - 1 Mewa Gniew
73. AP Gdynia D±browa 1 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
74. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino
75. Cartusia Kartuzy 1 - 4 Wierzyca Pelplin
76. Lechia Gdańsk 12 - 0 U-2 Bytów
77. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jaguar Gdańsk
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia 0 - 7 Jaguar Gdańsk
79. U-2 Bytów 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
80. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Lechia Gdańsk
81. Stolem Gniewino 0 - 0 Cartusia Kartuzy
82. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 1 Bałtyk Gdynia
83. Mewa Gniew 1 - 1 AP Gdynia D±browa
84. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jantar Ustka 1 - 1 KP Gdynia
86. AP Gdynia D±browa 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
87. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Mewa Gniew
88. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
89. Lechia Gdańsk 8 - 1 Stolem Gniewino
90. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Wierzyca Pelplin
91. Jaguar Gdańsk 5 - 1 U-2 Bytów
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Gdynia 4 - 2 U-2 Bytów
93. Jaguar Gdańsk 10 - 0 Wierzyca Pelplin
94. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Stolem Gniewino
95. Lechia Gdańsk 9 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
96. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Mewa Gniew
97. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
98. AP Gdynia D±browa 0 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. AP Gdynia D±browa 3 - 2 KP Gdynia
100. Jantar Ustka 0 - 1 Bałtyk Gdynia
101. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Cartusia Kartuzy
102. Mewa Gniew 0 - 2 Lechia Gdańsk
103. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
104. Stolem Gniewino 0 - 5 Jaguar Gdańsk
105. Wierzyca Pelplin 0 - 2 U-2 Bytów
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Gdynia 3 - 0 Wierzyca Pelplin
107. U-2 Bytów 1 - 0 Stolem Gniewino
108. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
109. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Mewa Gniew
110. Lechia Gdańsk 7 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
111. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Jantar Ustka
112. Bałtyk Gdynia 2 - 1 AP Gdynia D±browa
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Bałtyk Gdynia 1 - 2 KP Gdynia
114. AP Gdynia D±browa 1 - 0 Cartusia Kartuzy
115. Jantar Ustka 0 - 1 Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2017 - 17:00
116. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
117. Mewa Gniew 0 - 4 Jaguar Gdańsk
118. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 0 U-2 Bytów
119. Stolem Gniewino 2 - 3 Wierzyca Pelplin 1 czerwca 2017 - 16:30
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Gdynia 0 - 1 Stolem Gniewino
121. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
122. U-2 Bytów 2 - 1 Mewa Gniew
123. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 maja 2017 - 18:30
124. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jantar Ustka
125. Lechia Gdańsk 12 - 0 AP Gdynia D±browa
126. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Cartusia Kartuzy 2 - 1 KP Gdynia
128. Bałtyk Gdynia 0 - 7 Lechia Gdańsk
129. AP Gdynia D±browa 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
130. Jantar Ustka 3 - 0 Jaguar Gdańsk
vo, na boisku 0:1
131. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 U-2 Bytów
132. Mewa Gniew 1 - 2 Wierzyca Pelplin
133. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Stolem Gniewino
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Gdynia 4 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
135. Stolem Gniewino 1 - 1 Mewa Gniew
136. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
137. U-2 Bytów 0 - 1 Jantar Ustka
138. Jaguar Gdańsk 10 - 0 AP Gdynia D±browa
139. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2017 - 17:30
140. Lechia Gdańsk 14 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Lechia Gdańsk 5 - 0 KP Gdynia
142. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
143. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Jaguar Gdańsk
144. AP Gdynia D±browa 2 - 1 U-2 Bytów
145. Jantar Ustka 2 - 3 Wierzyca Pelplin
146. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Stolem Gniewino
147. Mewa Gniew 2 - 2 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Gdynia 2 - 0 Mewa Gniew
149. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański
150. Stolem Gniewino 1 - 0 Jantar Ustka
151. Wierzyca Pelplin 0 - 5 AP Gdynia D±browa
152. U-2 Bytów 2 - 0 Bałtyk Gdynia
153. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Cartusia Kartuzy
154. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 KP Gdynia
156. Lechia Gdańsk 2 - 2 Jaguar Gdańsk
157. Cartusia Kartuzy 0 - 2 U-2 Bytów
158. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wierzyca Pelplin
159. AP Gdynia D±browa 6 - 0 Stolem Gniewino
160. Jantar Ustka 5 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
161. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Mewa Gniew
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Gdynia 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
163. Mewa Gniew 1 - 4 Jantar Ustka
164. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 3 AP Gdynia D±browa
165. Stolem Gniewino 0 - 1 Bałtyk Gdynia
166. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Cartusia Kartuzy
167. U-2 Bytów 0 - 3 Lechia Gdańsk
168. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Jaguar Gdańsk 5 - 1 KP Gdynia
170. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 U-2 Bytów
171. Lechia Gdańsk 12 - 0 Wierzyca Pelplin
172. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Stolem Gniewino
173. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
174. AP Gdynia D±browa 2 - 2 Mewa Gniew
175. Jantar Ustka 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Gdynia 6 - 0 Jantar Ustka
177. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 AP Gdynia D±browa
178. Mewa Gniew 4 - 0 Bałtyk Gdynia
179. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 4 Cartusia Kartuzy
180. Stolem Gniewino 0 - 2 Lechia Gdańsk
181. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
182. U-2 Bytów 0 - 8 Jaguar Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE