MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 71 23 2 1 115 - 19
2. Gryf Wejherowo 26 63 20 3 3 122 - 26
3. Jaguar Gdańsk 26 57 19 0 7 83 - 36
4. Arka Gdynia SI 26 55 17 4 5 98 - 29
5. Gryf Słupsk KS 26 47 14 5 7 54 - 33
6. Jedynka Reda 26 43 13 4 9 64 - 59
7. KP Gdynia 26 35 10 5 11 58 - 42
8. Gedania Gdańsk 26 32 9 5 12 60 - 54 2 6 2 0 0 9 - 3
9. GTS Pruszcz Gdański 26 32 10 2 14 39 - 74 2 0 0 0 2 3 - 9
10. Pogoń Prabuty 26 31 9 4 13 45 - 61
11. FC Gowidlino 26 26 8 2 16 30 - 91
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 16 4 4 18 32 - 87
13. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP (*) 26 13 4 1 21 14 - 72
14. Portowiec Gdańsk (*) 26 1 0 1 25 11 - 148
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 28.08.2016, 09:15:23
* Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
* Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Jedynka Reda 6 - 1 KP Gdynia
2. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 4 Jaguar Gdańsk
3. Pogoń Prabuty 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo
4. FC Gowidlino 0 - 6 Lechia Gdańsk
5. GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Gryf Wejherowo
6. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Gedania Gdańsk
7. Arka Gdynia SI 10 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia 10 - 1 Portowiec Gdańsk
9. Gedania Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI
10. Gryf Wejherowo 4 - 2 Gryf Słupsk KS
11. Lechia Gdańsk 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 4 FC Gowidlino
13. Jaguar Gdańsk 6 - 2 Pogoń Prabuty
14. Jedynka Reda 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 KP Gdynia
vo, na boisku 4:1
16. Pogoń Prabuty 2 - 2 Jedynka Reda
17. FC Gowidlino 0 - 2 Jaguar Gdańsk
18. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
19. Gryf Słupsk KS 0 - 3 Lechia Gdańsk
20. Arka Gdynia SI 0 - 2 Gryf Wejherowo 21 września 2016 - 18:30
21. Portowiec Gdańsk 0 - 7 Gedania Gdańsk
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia 3 - 3 Gedania Gdańsk
23. Gryf Wejherowo 8 - 0 Portowiec Gdańsk
24. Lechia Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia SI
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Gryf Słupsk KS
vo, na boisku 0:2
26. Jaguar Gdańsk 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański
27. Jedynka Reda 6 - 1 FC Gowidlino
28. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 2 Pogoń Prabuty
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Pogoń Prabuty 1 - 2 KP Gdynia
30. FC Gowidlino 1 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
31. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Jedynka Reda
32. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Jaguar Gdańsk
33. Arka Gdynia SI 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
34. Portowiec Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
35. Gedania Gdańsk 5 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia 1 - 4 Gryf Wejherowo
37. Lechia Gdańsk 6 - 1 Gedania Gdańsk
38. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 Portowiec Gdańsk
39. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Arka Gdynia SI
40. Jedynka Reda 2 - 0 Gryf Słupsk KS
41. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański
42. Pogoń Prabuty 5 - 0 FC Gowidlino
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. FC Gowidlino 1 - 0 KP Gdynia
44. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Pogoń Prabuty
45. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
46. Arka Gdynia SI 2 - 1 Jedynka Reda
47. Portowiec Gdańsk 0 - 2 Jaguar Gdańsk
48. Gedania Gdańsk 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
49. Gryf Wejherowo 4 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk
51. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Gryf Wejherowo
52. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
53. Jedynka Reda 1 - 1 Portowiec Gdańsk
54. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 4 Arka Gdynia SI
55. Pogoń Prabuty 2 - 2 Gryf Słupsk KS
56. FC Gowidlino 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 KP Gdynia
58. Gryf Słupsk KS 7 - 0 FC Gowidlino
59. Arka Gdynia SI 0 - 2 Pogoń Prabuty
60. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
61. Gedania Gdańsk 4 - 4 Jedynka Reda
62. Gryf Wejherowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk
63. Lechia Gdańsk 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Gdynia 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
65. Jaguar Gdańsk 2 - 5 Lechia Gdańsk
66. Jedynka Reda 3 - 1 Gryf Wejherowo
67. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 Gedania Gdańsk 8 listopada 2016 - 17:30
68. Pogoń Prabuty 4 - 1 Portowiec Gdańsk
69. FC Gowidlino 2 - 3 Arka Gdynia SI
70. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Gryf Słupsk KS
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf Słupsk KS 1 - 0 KP Gdynia
72. Arka Gdynia SI 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański
73. Portowiec Gdańsk 2 - 4 FC Gowidlino
74. Gedania Gdańsk 2 - 2 Pogoń Prabuty
75. Gryf Wejherowo 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
76. Lechia Gdańsk 7 - 1 Jedynka Reda
77. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Jaguar Gdańsk
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia 0 - 1 Jaguar Gdańsk
79. Jedynka Reda 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 7 Lechia Gdańsk
81. Pogoń Prabuty 0 - 4 Gryf Wejherowo
82. FC Gowidlino 0 - 4 Gedania Gdańsk
83. GTS Pruszcz Gdański 8 - 2 Portowiec Gdańsk
84. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka Gdynia SI 1 - 1 KP Gdynia
86. Portowiec Gdańsk 0 - 5 Gryf Słupsk KS
87. Gedania Gdańsk 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański
88. Gryf Wejherowo 6 - 0 FC Gowidlino
89. Lechia Gdańsk 8 - 1 Pogoń Prabuty 27 listopada 2016 - 13:00
90. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
91. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Jedynka Reda
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Gdynia 2 - 0 Jedynka Reda
93. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
94. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Pogoń Prabuty
95. Lechia Gdańsk 3 - 0 FC Gowidlino
96. Gryf Wejherowo 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański
97. Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf Słupsk KS
98. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI 24 maja 2017 - 17:30
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Portowiec Gdańsk 0 - 11 KP Gdynia
100. Arka Gdynia SI 6 - 1 Gedania Gdańsk
101. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Gryf Wejherowo
102. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Lechia Gdańsk
103. FC Gowidlino 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
104. Pogoń Prabuty 1 - 3 Jaguar Gdańsk
105. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Jedynka Reda
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Gdynia 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
107. Jedynka Reda 4 - 1 Pogoń Prabuty
108. Jaguar Gdańsk 8 - 0 FC Gowidlino
109. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 GTS Pruszcz Gdański
110. Lechia Gdańsk 5 - 0 Gryf Słupsk KS
111. Gryf Wejherowo 3 - 4 Arka Gdynia SI
112. Gedania Gdańsk 10 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gedania Gdańsk 0 - 1 KP Gdynia
114. Portowiec Gdańsk 1 - 21 Gryf Wejherowo
115. Arka Gdynia SI 0 - 2 Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2017 - 17:00
116. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
117. GTS Pruszcz Gdański 0 - 5 Jaguar Gdańsk
118. FC Gowidlino 0 - 0 Jedynka Reda
119. Pogoń Prabuty 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Gdynia 3 - 0 Pogoń Prabuty
121. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 FC Gowidlino
122. Jedynka Reda 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański
123. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk KS
124. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Arka Gdynia SI
125. Lechia Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk wycofał się z rozgrywek
126. Gryf Wejherowo 2 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Gdynia
128. Gedania Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
129. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
130. Arka Gdynia SI 3 - 1 Jaguar Gdańsk
131. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Jedynka Reda
132. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
133. FC Gowidlino 3 - 2 Pogoń Prabuty
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Gdynia 5 - 0 FC Gowidlino
135. Pogoń Prabuty 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
136. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Gryf Słupsk KS
137. Jedynka Reda 0 - 9 Arka Gdynia SI 9 maja 2017 - 17:00
138. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
139. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk
140. Lechia Gdańsk 3 - 3 Gryf Wejherowo 9 maja 2017 - 17:00
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Lechia Gdańsk 0 - 0 KP Gdynia
142. Gryf Wejherowo 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
143. Gedania Gdańsk 2 - 4 Jaguar Gdańsk
144. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
145. Arka Gdynia SI 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
146. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Pogoń Prabuty
147. GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 FC Gowidlino
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Gdynia 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański
149. FC Gowidlino 4 - 2 Gryf Słupsk KS
150. Pogoń Prabuty 2 - 2 Arka Gdynia SI
151. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - - - Portowiec Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP oraz Portowiec Gdańsk wycofały się po rundzie jesiennej
152. Jedynka Reda 1 - 2 Gedania Gdańsk
153. Jaguar Gdańsk 2 - 5 Gryf Wejherowo
154. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 KP Gdynia
156. Lechia Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk
157. Gryf Wejherowo 10 - 0 Jedynka Reda
158. Gedania Gdańsk 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
159. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Pogoń Prabuty
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
160. Arka Gdynia SI 13 - 0 FC Gowidlino
161. Gryf Słupsk KS 9 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Gdynia 1 - 2 Gryf Słupsk KS
163. GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Arka Gdynia SI
164. FC Gowidlino 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
165. Pogoń Prabuty 1 - 0 Gedania Gdańsk
166. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Gryf Wejherowo
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
167. Jedynka Reda 2 - 5 Lechia Gdańsk
168. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Jaguar Gdańsk 3 - 2 KP Gdynia
170. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Jedynka Reda
171. Lechia Gdańsk 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
172. Gryf Wejherowo 6 - 0 Pogoń Prabuty
173. Gedania Gdańsk 0 - 1 FC Gowidlino
174. Portowiec Gdańsk 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
175. Arka Gdynia SI 6 - 0 Gryf Słupsk KS
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Gdynia 0 - 7 Arka Gdynia SI
177. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
178. GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Gedania Gdańsk
179. FC Gowidlino 0 - 7 Gryf Wejherowo
180. Pogoń Prabuty 0 - 5 Lechia Gdańsk
181. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
182. Jedynka Reda 5 - 1 Jaguar Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE