POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 72 24 0 2 145 - 13
2. KP Starogard Gdański 26 56 18 2 6 72 - 29
3. KP Gdynia 26 49 15 4 7 64 - 24 2 4 1 1 0 4 - 0
4. Chojniczanka Chojnice 26 49 15 4 7 73 - 39 2 1 0 1 1 0 - 4
5. Santos Gdańsk 26 48 16 0 10 70 - 49
6. Arka Gdynia SI 26 41 13 2 11 56 - 54
7. U-2 Bytów 26 39 12 3 11 41 - 46
8. Rodło Kwidzyn 26 34 11 1 14 39 - 70
9. Start Miastko 26 32 10 2 14 35 - 70 2 3 1 0 1 2 - 2
10. Gryf Słupsk KS 26 32 9 5 12 39 - 59 2 3 1 0 1 2 - 2
11. Sztorm Mosty 26 29 8 5 13 29 - 46
12. Gryf Wejherowo 26 24 7 3 16 32 - 61
13. Czarni Pruszcz Gdański 26 14 4 2 20 24 - 69
14. Pogoń Lębork 26 9 2 3 21 17 - 107
Ostatni komentarz dodał daryllll7 06.05.2017, 15:38:20

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. U-2 Bytów 0 - 0 KP Gdynia
2. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Santos Gdańsk
3. KP Starogard Gdański 5 - 1 Sztorm Mosty
4. Lechia Gdańsk 12 - 0 Rodło Kwidzyn
5. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gryf Wejherowo
6. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Start Miastko
7. Arka Gdynia SI 4 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia 6 - 1 Pogoń Lębork
9. Start Miastko 2 - 3 Arka Gdynia SI
10. Gryf Wejherowo 1 - 3 Gryf Słupsk KS
11. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
12. Sztorm Mosty 0 - 7 Lechia Gdańsk
13. Santos Gdańsk 2 - 1 KP Starogard Gdański
14. U-2 Bytów 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Gdynia
16. KP Starogard Gdański 3 - 0 U-2 Bytów
17. Lechia Gdańsk 6 - 1 Santos Gdańsk
18. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Sztorm Mosty
19. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Rodło Kwidzyn
20. Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Wejherowo
21. Pogoń Lębork 1 - 2 Start Miastko
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia 1 - 0 Start Miastko
23. Gryf Wejherowo 0 - 2 Pogoń Lębork
24. Rodło Kwidzyn 0 - 6 Arka Gdynia SI
25. Sztorm Mosty 0 - 2 Gryf Słupsk KS
26. Santos Gdańsk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
27. U-2 Bytów 0 - 3 Lechia Gdańsk
28. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KP Starogard Gdański 3 - 2 KP Gdynia
30. Lechia Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 września 2016 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
31. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 U-2 Bytów
32. Gryf Słupsk KS 1 - 2 Santos Gdańsk
33. Arka Gdynia SI 1 - 2 Sztorm Mosty
34. Pogoń Lębork 1 - 2 Rodło Kwidzyn
35. Start Miastko 2 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia 2 - 2 Gryf Wejherowo
37. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Start Miastko
38. Sztorm Mosty 2 - 0 Pogoń Lębork
39. Santos Gdańsk 3 - 2 Arka Gdynia SI
40. U-2 Bytów 1 - 2 Gryf Słupsk KS
41. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
42. KP Starogard Gdański 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Lechia Gdańsk 5 - 1 KP Gdynia
44. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 KP Starogard Gdański
45. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
46. Arka Gdynia SI 2 - 1 U-2 Bytów
47. Pogoń Lębork 0 - 6 Santos Gdańsk
48. Start Miastko 2 - 2 Sztorm Mosty
49. Gryf Wejherowo 5 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Gdynia 1 - 0 Rodło Kwidzyn
51. Sztorm Mosty 0 - 0 Gryf Wejherowo
52. Santos Gdańsk 6 - 1 Start Miastko
53. U-2 Bytów 3 - 1 Pogoń Lębork
54. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Arka Gdynia SI
55. KP Starogard Gdański 2 - 0 Gryf Słupsk KS
56. Lechia Gdańsk 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 KP Gdynia
58. Gryf Słupsk KS 0 - 4 Lechia Gdańsk
59. Arka Gdynia SI 0 - 3 KP Starogard Gdański
60. Pogoń Lębork 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
61. Start Miastko 0 - 3 U-2 Bytów
62. Gryf Wejherowo 1 - 5 Santos Gdańsk
63. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Sztorm Mosty
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Gdynia 0 - 1 Sztorm Mosty
65. Santos Gdańsk 5 - 0 Rodło Kwidzyn
66. U-2 Bytów 5 - 1 Gryf Wejherowo
67. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Start Miastko
68. KP Starogard Gdański 5 - 1 Pogoń Lębork 26 listopada 2016 - 11:00
69. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
70. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gryf Słupsk KS
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf Słupsk KS 0 - 0 KP Gdynia
72. Arka Gdynia SI 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
73. Pogoń Lębork 0 - 13 Lechia Gdańsk
74. Start Miastko 2 - 2 KP Starogard Gdański
75. Gryf Wejherowo 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
76. Rodło Kwidzyn 3 - 2 U-2 Bytów
77. Sztorm Mosty 0 - 3 Santos Gdańsk
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia 0 - 1 Santos Gdańsk
79. U-2 Bytów 1 - 0 Sztorm Mosty
80. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Rodło Kwidzyn
81. KP Starogard Gdański 5 - 1 Gryf Wejherowo
82. Lechia Gdańsk 9 - 0 Start Miastko
83. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Lębork
84. Gryf Słupsk KS 4 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka Gdynia SI 1 - 6 KP Gdynia
86. Pogoń Lębork 2 - 1 Gryf Słupsk KS
87. Start Miastko 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
88. Gryf Wejherowo 1 - 5 Lechia Gdańsk
89. Rodło Kwidzyn 1 - 2 KP Starogard Gdański
90. Sztorm Mosty 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
91. Santos Gdańsk 3 - 1 U-2 Bytów
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Gdynia 5 - 0 U-2 Bytów
93. Santos Gdańsk 6 - 2 Chojniczanka Chojnice
94. Sztorm Mosty 1 - 3 KP Starogard Gdański
95. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Lechia Gdańsk
96. Gryf Wejherowo 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
97. Start Miastko 1 - 0 Gryf Słupsk KS
98. Pogoń Lębork 0 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Pogoń Lębork 0 - 5 KP Gdynia
100. Arka Gdynia SI 9 - 0 Start Miastko
101. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Gryf Wejherowo
102. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Rodło Kwidzyn
103. Lechia Gdańsk 2 - 0 Sztorm Mosty
104. KP Starogard Gdański 2 - 1 Santos Gdańsk
105. Chojniczanka Chojnice 3 - 4 U-2 Bytów
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Gdynia 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
107. U-2 Bytów 0 - 3 KP Starogard Gdański
108. Santos Gdańsk 4 - 5 Lechia Gdańsk
109. Sztorm Mosty 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
110. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Gryf Słupsk KS
111. Gryf Wejherowo 0 - 2 Arka Gdynia SI
112. Start Miastko 4 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Start Miastko 0 - 2 KP Gdynia
114. Pogoń Lębork 2 - 6 Gryf Wejherowo
115. Arka Gdynia SI 2 - 3 Rodło Kwidzyn
116. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Sztorm Mosty
117. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Santos Gdańsk
118. Lechia Gdańsk 5 - 0 U-2 Bytów 19 kwietnia 2017 - 17:00
119. KP Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Gdynia 4 - 1 KP Starogard Gdański
121. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Lechia Gdańsk
122. U-2 Bytów 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
123. Santos Gdańsk 5 - 2 Gryf Słupsk KS
124. Sztorm Mosty 0 - 2 Arka Gdynia SI
125. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Pogoń Lębork
126. Gryf Wejherowo 0 - 1 Start Miastko
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf Wejherowo 0 - 2 KP Gdynia
128. Start Miastko 6 - 1 Rodło Kwidzyn
129. Pogoń Lębork 0 - 0 Sztorm Mosty
130. Arka Gdynia SI 6 - 0 Santos Gdańsk
131. Gryf Słupsk KS 1 - 2 U-2 Bytów
132. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
133. Lechia Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk
135. KP Starogard Gdański 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
136. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Gryf Słupsk KS
137. U-2 Bytów 2 - 1 Arka Gdynia SI
138. Santos Gdańsk 6 - 1 Pogoń Lębork
139. Sztorm Mosty 2 - 0 Start Miastko
140. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
141. Rodło Kwidzyn 2 - 1 KP Gdynia
142. Gryf Wejherowo 2 - 0 Sztorm Mosty
143. Start Miastko 2 - 1 Santos Gdańsk
144. Pogoń Lębork 0 - 0 U-2 Bytów
145. Arka Gdynia SI 0 - 8 Chojniczanka Chojnice
146. Gryf Słupsk KS 1 - 2 KP Starogard Gdański
147. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Lechia Gdańsk
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Gdynia 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
149. Lechia Gdańsk 13 - 0 Gryf Słupsk KS
150. KP Starogard Gdański 2 - 3 Arka Gdynia SI
151. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Pogoń Lębork
152. U-2 Bytów 2 - 1 Start Miastko
153. Santos Gdańsk 1 - 2 Gryf Wejherowo
154. Sztorm Mosty 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Sztorm Mosty 0 - 2 KP Gdynia
156. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Santos Gdańsk 21 maja 2017 - 14:30
157. Gryf Wejherowo 1 - 0 U-2 Bytów
158. Start Miastko 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
159. Pogoń Lębork 0 - 6 KP Starogard Gdański
160. Arka Gdynia SI 2 - 0 Lechia Gdańsk
161. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Gdynia 6 - 1 Gryf Słupsk KS
163. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Arka Gdynia SI
164. Lechia Gdańsk 9 - 0 Pogoń Lębork
165. KP Starogard Gdański 8 - 0 Start Miastko
166. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Gryf Wejherowo
167. U-2 Bytów 1 - 0 Rodło Kwidzyn
168. Santos Gdańsk 0 - 5 Sztorm Mosty
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Santos Gdańsk 2 - 1 KP Gdynia
170. Sztorm Mosty 3 - 2 U-2 Bytów 7 czerwca 2017 - 18:00
171. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
172. Gryf Wejherowo 1 - 0 KP Starogard Gdański
173. Start Miastko 0 - 8 Lechia Gdańsk
174. Pogoń Lębork 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
175. Arka Gdynia SI 3 - 3 Gryf Słupsk KS
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Gdynia 8 - 0 Arka Gdynia SI
177. Gryf Słupsk KS 4 - 1 Pogoń Lębork
178. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Start Miastko
179. Lechia Gdańsk 8 - 0 Gryf Wejherowo
180. KP Starogard Gdański 4 - 1 Rodło Kwidzyn
181. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Sztorm Mosty
182. U-2 Bytów 3 - 1 Santos Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03