POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 22 59 19 2 1 129 - 18
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 50 16 2 4 76 - 21
3. Powi¶le Dzierzgoń 22 48 15 3 4 110 - 25
4. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 22 46 15 1 6 49 - 22
5. Pogoń Prabuty 22 37 12 1 9 56 - 48
6. Orzeł Subkowy 22 25 7 4 11 46 - 60
7. Delta Miłoradz 22 23 7 2 13 39 - 82
8. Olimpia Sztum 22 21 6 3 13 37 - 83
9. Lisovia Lisewo 22 18 5 3 14 34 - 101
10. Pogoń Smętowo 22 16 5 1 16 34 - 86
11. Rodło Trzciano 22 12 4 0 18 46 - 140
12. Gryf 2009 Tczew (*) 22 30 10 0 12 72 - 42
Ostatni komentarz dodał Apollo 06.11.2016, 13:10:02
* Gryf 2009 Tcezw wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 3/4. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Delta Miłoradz 19 paĽdziernika 2016 - 17:00
2. Rodło Trzciano 2 - 11 Gryf 2009 Tczew
3. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Orzeł Subkowy
4. Powi¶le Dzierzgoń 11 - 0 Olimpia Sztum
5. Pomezania Malbork 12 - 0 Lisovia Lisewo
6. Pogoń Smętowo 0 - 4 Pogoń Prabuty
Kolejka 2 - 10/11. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Delta Miłoradz 1 - 3 Pogoń Prabuty
8. Lisovia Lisewo 3 - 1 Pogoń Smętowo
9. Olimpia Sztum 0 - 10 Pomezania Malbork
10. Orzeł Subkowy 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
11. Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 3 - 17/18. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Rodło Trzciano 3 - 4 Delta Miłoradz
14. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 5 Gryf 2009 Tczew
16. Pomezania Malbork 4 - 0 Orzeł Subkowy
17. Pogoń Smętowo 4 - 1 Olimpia Sztum
18. Pogoń Prabuty 2 - 2 Lisovia Lisewo
Kolejka 4 - 24/25. wrze¶nia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Delta Miłoradz 1 - 0 Lisovia Lisewo
20. Olimpia Sztum 2 - 1 Pogoń Prabuty
21. Orzeł Subkowy 6 - 1 Pogoń Smętowo
22. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Pomezania Malbork
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
24. Rodło Trzciano 0 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 5 - 1/2. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5 - 0 Delta Miłoradz
26. Powi¶le Dzierzgoń 16 - 2 Rodło Trzciano
27. Pomezania Malbork 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. Pogoń Smętowo 0 - 7 Gryf 2009 Tczew
29. Pogoń Prabuty 3 - 1 Orzeł Subkowy
30. Lisovia Lisewo 2 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 6 - 8/9. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Delta Miłoradz 5 - 1 Olimpia Sztum
32. Orzeł Subkowy 3 - 4 Lisovia Lisewo
33. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Pogoń Prabuty
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Pogoń Smętowo
35. Rodło Trzciano 1 - 11 Pomezania Malbork
36. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 7 - 15/16. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Powi¶le Dzierzgoń 7 - 0 Delta Miłoradz
38. Pomezania Malbork 2 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
39. Pogoń Smętowo 6 - 0 Rodło Trzciano
40. Pogoń Prabuty 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
41. Lisovia Lisewo 1 - 7 Gryf 2009 Tczew
42. Olimpia Sztum 1 - 1 Orzeł Subkowy
Kolejka 8 - 22/23. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Delta Miłoradz 1 - 4 Orzeł Subkowy
44. Gryf 2009 Tczew 7 - 0 Olimpia Sztum
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Lisovia Lisewo
46. Rodło Trzciano 2 - 9 Pogoń Prabuty
47. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Pogoń Smętowo
48. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 2 Pomezania Malbork
Kolejka 9 - 29/30. paĽdziernika 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pomezania Malbork 10 - 1 Delta Miłoradz
50. Pogoń Smętowo 1 - 9 Powi¶le Dzierzgoń
51. Pogoń Prabuty 1 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
52. Lisovia Lisewo 4 - 2 Rodło Trzciano
53. Olimpia Sztum 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
54. Orzeł Subkowy 1 - 7 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Delta Miłoradz 0 - 14 Gryf 2009 Tczew
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Orzeł Subkowy
57. Rodło Trzciano 8 - 4 Olimpia Sztum
58. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5 - 0 Lisovia Lisewo
59. Powi¶le Dzierzgoń 4 - 1 Pogoń Prabuty 6 listopada 2016 - 13:15
60. Pomezania Malbork 13 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Pogoń Smętowo 4 - 4 Delta Miłoradz
62. Pogoń Prabuty 1 - 2 Pomezania Malbork
63. Lisovia Lisewo 0 - 9 Powi¶le Dzierzgoń
64. Olimpia Sztum 1 - 2 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
65. Orzeł Subkowy 7 - 2 Rodło Trzciano
66. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Delta Miłoradz 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
68. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Rodło Trzciano
69. Orzeł Subkowy 1 - 2 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
70. Olimpia Sztum 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
71. Lisovia Lisewo 0 - 3 Pomezania Malbork
72. Pogoń Prabuty 4 - 0 Pogoń Smętowo
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pogoń Prabuty 6 - 2 Delta Miłoradz
74. Pogoń Smętowo 2 - 3 Lisovia Lisewo
75. Pomezania Malbork 8 - 1 Olimpia Sztum
76. Powi¶le Dzierzgoń 9 - 0 Orzeł Subkowy
77. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
78. Rodło Trzciano 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Delta Miłoradz 7 - 0 Rodło Trzciano
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
81. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
82. Orzeł Subkowy 3 - 4 Pomezania Malbork 15 kwietnia 2017 - 11:00
83. Olimpia Sztum 1 - 3 Pogoń Smętowo
84. Lisovia Lisewo 4 - 5 Pogoń Prabuty
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lisovia Lisewo 0 - 3 Delta Miłoradz
86. Pogoń Prabuty 2 - 1 Olimpia Sztum
87. Pogoń Smętowo 0 - 2 Orzeł Subkowy
88. Pomezania Malbork 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
89. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
90. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 6 - 1 Rodło Trzciano
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Delta Miłoradz 0 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
92. Rodło Trzciano 2 - 12 Powi¶le Dzierzgoń
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
94. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Pogoń Smętowo
95. Orzeł Subkowy 1 - 2 Pogoń Prabuty
96. Olimpia Sztum 8 - 2 Lisovia Lisewo
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Olimpia Sztum 4 - 0 Delta Miłoradz
vo, na boisku 4:3
98. Lisovia Lisewo 2 - 2 Orzeł Subkowy
99. Pogoń Prabuty 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
100. Pogoń Smętowo 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
101. Pomezania Malbork 14 - 0 Rodło Trzciano
102. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Delta Miłoradz 2 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
104. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Pomezania Malbork
105. Rodło Trzciano 4 - 5 Pogoń Smętowo
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Pogoń Prabuty
107. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Lisovia Lisewo
108. Orzeł Subkowy 2 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Orzeł Subkowy 3 - 0 Delta Miłoradz
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
110. Olimpia Sztum 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
111. Lisovia Lisewo 1 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański
112. Pogoń Prabuty 5 - 0 Rodło Trzciano
113. Pogoń Smętowo 0 - 3 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
114. Pomezania Malbork 1 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Delta Miłoradz 1 - 4 Pomezania Malbork
116. Powi¶le Dzierzgoń 3 - 0 Pogoń Smętowo
vo, go¶cie nie przyjechali
117. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Pogoń Prabuty
118. Rodło Trzciano 5 - 1 Lisovia Lisewo
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 1 Olimpia Sztum
120. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Orzeł Subkowy
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Delta Miłoradz
122. Orzeł Subkowy 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
123. Olimpia Sztum 3 - 0 Rodło Trzciano
124. Lisovia Lisewo 1 - 2 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
125. Pogoń Prabuty 0 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
126. Pogoń Smętowo 0 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Delta Miłoradz 3 - 0 Pogoń Smętowo
vo, na boisku 4:4
128. Pomezania Malbork 11 - 2 Pogoń Prabuty
129. Powi¶le Dzierzgoń 10 - 0 Lisovia Lisewo
130. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Olimpia Sztum
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
131. Rodło Trzciano 8 - 3 Orzeł Subkowy
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03