Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 września 2016
3.09 - 19:30 |
goście nie przyjechali |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
4 września 2016
4.09 - 13:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
4 września 2016
4.09 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 2 |
Potok Pszczółki |
4 września 2016
4.09 - 16:30 |
Cartusia Kartuzy |
7 - 2 |
GKS Kowale |
3 września 2016
3.09 - 11:00 |
Pauza: GTS Przywidz, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
GKS Kowale |
10 września 2016
10.09 - 13:45 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
GTS Przywidz |
11 września 2016
11.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
11 września 2016
11.09 - 11:00 |
Arka III Gdynia SI |
3 - 0 |
Amator Kiełpino |
11 września 2016
11.09 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 3 |
Osiczanka Osice |
11 września 2016
11.09 - 15:30 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
7 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
17 września 2016
17.09 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
5 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
18 września 2016
18.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
Arka III Gdynia SI |
17 września 2016
17.09 - 11:00 |
GTS Przywidz |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
18 września 2016
18.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
18 września 2016
18.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
GKS Kowale |
25 września 2016
25.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
24 września 2016
24.09 - 11:00 |
Arka III Gdynia SI |
8 - 1 |
GTS Przywidz |
24 września 2016
24.09 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
25 września 2016
25.09 - 17:15 |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Amator Kiełpino |
25 września 2016
25.09 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
5 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 października 2016
2.10 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 3 |
Osiczanka Osice |
1 października 2016
1.10 - 11:00 |
GTS Przywidz |
0 - 12 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 października 2016
1.10 - 14:30 |
Cartusia Kartuzy |
6 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
5 - 1 |
GKS Żukowo |
2 października 2016
2.10 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
8 października 2016
8.10 - 11:00 |
Arka III Gdynia SI |
4 - 3 |
GKS Kowale |
8 października 2016
8.10 - 09:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
8 października 2016
8.10 - 16:30 |
Osiczanka Osice |
5 - 0 |
GTS Przywidz |
8 października 2016
8.10 - 12:30 |
Amator Kiełpino |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
9 października 2016
9.10 - 17:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
15 października 2016
15.10 - 11:00 |
GTS Przywidz |
3 - 8 |
Amator Kiełpino |
15 października 2016
15.10 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
3 - 5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
16 października 2016
16.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
15 października 2016
15.10 - 11:00 |
Pauza: Arka III Gdynia SI, |
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 - 2 |
GKS Żukowo |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Arka III Gdynia SI |
10 - 0 |
Potok Pszczółki |
23 października 2016
23.10 - 17:30 |
Osiczanka Osice |
1 - 3 |
GKS Kowale |
22 października 2016
22.10 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
23 października 2016
23.10 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
15 - 0 |
GTS Przywidz |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Przywidz |
1 - 8 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
29 października 2016
29.10 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Amator Kiełpino |
30 października 2016
30.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
29 października 2016
29.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Arka III Gdynia SI |
29 października 2016
29.10 - 11:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 7 |
Arka III Gdynia SI |
5 listopada 2016
5.11 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 1 |
GKS Żukowo |
6 listopada 2016
6.11 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
5 listopada 2016
5.11 - 10:30 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 3 |
GKS Kowale |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
GTS Przywidz |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
6 listopada 2016
6.11 - 11:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 |
vo, niestawienia się na zawody w wyznaczonym terminie |
GKS Kowale |
3 - 1 |
GTS Przywidz |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
Amator Kiełpino |
12 listopada 2016
12.11 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 4 |
Osiczanka Osice |
12 listopada 2016
12.11 - 11:00 |
Arka III Gdynia SI |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
13 listopada 2016
13.11 - 17:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 kwietnia 2017
1.04 - 17:00 |
Arka III Gdynia SI |
3 - 2 |
Osiczanka Osice |
2 kwietnia 2017
2.04 - 09:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Amator Kiełpino |
1 kwietnia 2017
1.04 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
7 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
2 kwietnia 2017
2.04 - 12:00 |
GKS Kowale |
1 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
1 kwietnia 2017
1.04 - 11:00 |
Pauza: GTS Przywidz, |
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
3 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 kwietnia 2017
8.04 - 11:00 |
GTS Przywidz |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
8 kwietnia 2017
8.04 - 14:00 |
vo, na boisku 0:2 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 13:30 |
Amator Kiełpino |
1 - 4 |
Arka III Gdynia SI |
9 kwietnia 2017
9.04 - 16:30 |
Osiczanka Osice |
1 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 kwietnia 2017
8.04 - 14:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 4 |
Osiczanka Osice |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 0 |
Amator Kiełpino |
13 kwietnia 2017
13.04 - 12:30 |
Arka III Gdynia SI |
5 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
12 kwietnia 2017
12.04 - 16:00 |
GKS Żukowo |
9 - 0 |
GTS Przywidz |
12 kwietnia 2017
12.04 - 16:00 |
vo, na boisku 9:0 |
Potok Pszczółki |
1 - 7 |
Cartusia Kartuzy |
15 kwietnia 2017
15.04 - 12:00 |
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
22 kwietnia 2017
22.04 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
6 - 0 |
GKS Żukowo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 14:00 |
GTS Przywidz |
0 - 11 |
Arka III Gdynia SI |
22 kwietnia 2017
22.04 - 14:00 |
vo |
Gedania II Gdańsk |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
23 kwietnia 2017
23.04 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 4 |
Osiczanka Osice |
23 kwietnia 2017
23.04 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Amator Kiełpino |
29 kwietnia 2017
29.04 - 12:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
29 kwietnia 2017
29.04 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
13 - 0 |
GTS Przywidz |
30 kwietnia 2017
30.04 - 13:00 |
Arka III Gdynia SI |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 2 |
GKS Kowale |
25 kwietnia 2017
25.04 - 18:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
6 maja 2017
6.05 - 11:00 |
GKS Kowale |
1 - 7 |
Arka III Gdynia SI |
6 maja 2017
6.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 |
GTS Przywidz |
1 - 6 |
Osiczanka Osice |
6 maja 2017
6.05 - 14:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
7 maja 2017
7.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
13 maja 2017
13.05 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
10 - 0 |
GTS Przywidz |
14 maja 2017
14.05 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 6 |
Cartusia Kartuzy |
14 maja 2017
14.05 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 6 |
GKS Kowale |
14 maja 2017
14.05 - 13:00 |
GKS Żukowo |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
14 maja 2017
14.05 - 11:00 |
Pauza: Arka III Gdynia SI, |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 maja 2017
21.05 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Arka III Gdynia SI |
20 maja 2017
20.05 - 12:00 |
GKS Kowale |
2 - 5 |
Osiczanka Osice |
20 maja 2017
20.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
4 - 1 |
Amator Kiełpino |
21 maja 2017
21.05 - 11:00 |
GTS Przywidz |
1 - 11 |
Gedania II Gdańsk |
20 maja 2017
20.05 - 12:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
12 - 0 |
GTS Przywidz |
27 maja 2017
27.05 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 6 |
Cartusia Kartuzy |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
GKS Kowale |
28 maja 2017
28.05 - 16:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
10 - 0 |
Potok Pszczółki |
26 maja 2017
26.05 - 20:00 |
Arka III Gdynia SI |
12 - 1 |
GKS Żukowo |
27 maja 2017
27.05 - 11:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 13 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 10 |
Osiczanka Osice |
7 czerwca 2017
7.06 - 17:00 |
GKS Kowale |
6 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
23 - 0 |
GTS Przywidz |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 6 |
Cartusia Kartuzy |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
GTS Przywidz |
0 - 15 |
GKS Kowale |
10 czerwca 2017
10.06 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
11 czerwca 2017
11.06 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
5 - 0 |
GKS Żukowo |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 4 |
Arka III Gdynia SI |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:30 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, . |
|