MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 20 53 17 2 1 99 - 18
2. Arka III Gdynia SI 20 43 14 1 5 85 - 32
3. Akademia Sportowa Pomorze 20 42 14 0 6 100 - 34
4. Osiczanka Osice 20 38 12 2 6 71 - 35
5. GKS Kowale 20 31 9 4 7 72 - 54
6. Amator Kiełpino 20 30 10 0 10 51 - 50
7. Gedania II Gdańsk 20 26 8 2 10 63 - 50
8. Orzeł Trąbki Wielkie 20 22 6 4 10 57 - 63
9. Potok Pszczółki 20 21 6 3 11 37 - 72
10. GKS Żukowo 20 14 4 2 14 29 - 83
11. GTS Przywidz 20 0 0 0 20 10 - 183
Ostatni komentarz dodał ex-sprinter 31.08.2016, 08:18:00



Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
goście nie przyjechali
2. Osiczanka Osice 2 - 0 Arka III Gdynia SI
3. Amator Kiełpino 3 - 0 GKS Żukowo
4. Gedania II Gdańsk 5 - 2 Potok Pszczółki
6. Cartusia Kartuzy 7 - 2 GKS Kowale
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 GKS Kowale
9. Potok Pszczółki 4 - 1 GTS Przywidz
10. GKS Żukowo 1 - 4 Gedania II Gdańsk
11. Arka III Gdynia SI 3 - 0 Amator Kiełpino
12. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 3 Osiczanka Osice
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Osiczanka Osice 7 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
14. Amator Kiełpino 5 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
15. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Arka III Gdynia SI
16. GTS Przywidz 0 - 3 GKS Żukowo
17. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Potok Pszczółki
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Potok Pszczółki 2 - 2 GKS Kowale
21. GKS Żukowo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
22. Arka III Gdynia SI 8 - 1 GTS Przywidz
23. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 2 Gedania II Gdańsk
24. Osiczanka Osice 2 - 0 Amator Kiełpino
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Amator Kiełpino 5 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
26. Gedania II Gdańsk 2 - 3 Osiczanka Osice
27. GTS Przywidz 0 - 12 Akademia Sportowa Pomorze
28. Cartusia Kartuzy 6 - 0 Arka III Gdynia SI
29. GKS Kowale 5 - 1 GKS Żukowo
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Potok Pszczółki
33. Arka III Gdynia SI 4 - 3 GKS Kowale
34. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Cartusia Kartuzy
35. Osiczanka Osice 5 - 0 GTS Przywidz
36. Amator Kiełpino 3 - 2 Gedania II Gdańsk
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gedania II Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
38. GTS Przywidz 3 - 8 Amator Kiełpino
39. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Osiczanka Osice
40. GKS Kowale 3 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
42. Potok Pszczółki 3 - 1 GKS Żukowo
Pauza: Arka III Gdynia SI,
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Orzeł Trąbki Wielkie 8 - 2 GKS Żukowo
44. Arka III Gdynia SI 10 - 0 Potok Pszczółki
46. Osiczanka Osice 1 - 3 GKS Kowale
47. Amator Kiełpino 2 - 5 Cartusia Kartuzy
48. Gedania II Gdańsk 15 - 0 GTS Przywidz
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GTS Przywidz 1 - 8 Orzeł Trąbki Wielkie
50. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gedania II Gdańsk
51. GKS Kowale 4 - 1 Amator Kiełpino
53. Potok Pszczółki 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
54. GKS Żukowo 1 - 0 Arka III Gdynia SI
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 7 Arka III Gdynia SI
56. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 GKS Żukowo
57. Osiczanka Osice 2 - 2 Potok Pszczółki
59. Gedania II Gdańsk 6 - 3 GKS Kowale
60. GTS Przywidz 1 - 4 Cartusia Kartuzy
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo, niestawienia się na zawody w wyznaczonym terminie
62. GKS Kowale 3 - 1 GTS Przywidz
64. Potok Pszczółki 4 - 1 Amator Kiełpino
65. GKS Żukowo 0 - 4 Osiczanka Osice
66. Arka III Gdynia SI 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
68. Arka III Gdynia SI 3 - 2 Osiczanka Osice
69. GKS Żukowo 1 - 3 Amator Kiełpino
70. Potok Pszczółki 7 - 2 Gedania II Gdańsk
72. GKS Kowale 1 - 5 Cartusia Kartuzy
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Kowale 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
75. GTS Przywidz 0 - 3 Potok Pszczółki
vo, na boisku 0:2
76. Gedania II Gdańsk 4 - 0 GKS Żukowo
77. Amator Kiełpino 1 - 4 Arka III Gdynia SI
78. Osiczanka Osice 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 4 Osiczanka Osice
80. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Amator Kiełpino
81. Arka III Gdynia SI 5 - 1 Gedania II Gdańsk
82. GKS Żukowo 9 - 0 GTS Przywidz
vo, na boisku 9:0
83. Potok Pszczółki 1 - 7 Cartusia Kartuzy
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GKS Kowale 2 - 2 Potok Pszczółki
87. Cartusia Kartuzy 6 - 0 GKS Żukowo
88. GTS Przywidz 0 - 11 Arka III Gdynia SI
vo
89. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
90. Amator Kiełpino 0 - 4 Osiczanka Osice
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Amator Kiełpino
92. Osiczanka Osice 2 - 0 Gedania II Gdańsk
93. Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 GTS Przywidz
94. Arka III Gdynia SI 2 - 0 Cartusia Kartuzy
95. GKS Żukowo 2 - 2 GKS Kowale
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Potok Pszczółki 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
99. GKS Kowale 1 - 7 Arka III Gdynia SI
100. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
101. GTS Przywidz 1 - 6 Osiczanka Osice
102. Gedania II Gdańsk 1 - 4 Amator Kiełpino
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gedania II Gdańsk
104. Amator Kiełpino 10 - 0 GTS Przywidz
105. Osiczanka Osice 2 - 6 Cartusia Kartuzy
106. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 GKS Kowale
108. GKS Żukowo 3 - 2 Potok Pszczółki
Pauza: Arka III Gdynia SI,
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GKS Żukowo 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
110. Potok Pszczółki 2 - 1 Arka III Gdynia SI
112. GKS Kowale 2 - 5 Osiczanka Osice
113. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Amator Kiełpino
114. GTS Przywidz 1 - 11 Gedania II Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Orzeł Trąbki Wielkie 12 - 0 GTS Przywidz
116. Gedania II Gdańsk 0 - 6 Cartusia Kartuzy
117. Amator Kiełpino 0 - 2 GKS Kowale
119. Akademia Sportowa Pomorze 10 - 0 Potok Pszczółki
120. Arka III Gdynia SI 12 - 1 GKS Żukowo
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Arka III Gdynia SI 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
122. GKS Żukowo 1 - 13 Akademia Sportowa Pomorze
123. Potok Pszczółki 0 - 10 Osiczanka Osice 7 czerwca 2017 - 17:00
125. GKS Kowale 6 - 1 Gedania II Gdańsk
126. Cartusia Kartuzy 23 - 0 GTS Przywidz
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 6 Cartusia Kartuzy
128. GTS Przywidz 0 - 15 GKS Kowale
130. Amator Kiełpino 2 - 0 Potok Pszczółki
131. Osiczanka Osice 5 - 0 GKS Żukowo
132. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Arka III Gdynia SI




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE