MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C1 - grupa II - rocznik 1989 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 14 36 12 0 2 72 - 15
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 35 11 2 1 76 - 13
3. Wietcisa Skarszewy 14 30 9 3 2 69 - 26
4. Borowiak Czersk 13 29 9 2 2 60 - 13
5. Rodło Kwidzyn 14 27 9 0 5 59 - 20
6. Wisła Tczew 14 20 6 2 6 49 - 59
7. Wierzyca Starogard Gdański 14 17 5 2 7 27 - 33
8. Herkules Miłoradz 14 14 4 2 8 36 - 50
9. Olimpia Sztum 14 14 4 2 8 26 - 67
10. Sporting Leźno 14 8 2 2 10 22 - 57
11. Orzeł Gołubie 14 6 2 0 12 8 - 83
12. Huragan Nowe Polaszki 13 4 1 1 11 22 - 90
Ostatni komentarz dodał Pawe?u 27.12.2006, 17:05:12



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wisła Tczew 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
2. Herkules Miłoradz 2 - 8 Wietcisa Skarszewy
3. Olimpia Sztum 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
4. Orzeł Gołubie 0 - 9 Victoria Kaliska
5. Rodło Kwidzyn 11 - 0 Huragan Nowe Polaszki
6. Sporting Leźno 0 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Borowiak Czersk
8. Huragan Nowe Polaszki 0 - 4 Sporting Leźno
9. Victoria Kaliska 4 - 2 Rodło Kwidzyn
10. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 0 Orzeł Gołubie
11. Wietcisa Skarszewy 13 - 2 Olimpia Sztum
12. Wisła Tczew 5 - 2 Herkules Miłoradz
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Herkules Miłoradz 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
14. Olimpia Sztum 1 - 3 Wisła Tczew
15. Orzeł Gołubie 1 - 12 Wietcisa Skarszewy
16. Rodło Kwidzyn 7 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
17. Sporting Leźno 1 - 4 Victoria Kaliska
18. Borowiak Czersk 17 - 0 Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Huragan Nowe Polaszki
20. Victoria Kaliska 0 - 4 Borowiak Czersk
21. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Sporting Leźno
vo
22. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Rodło Kwidzyn
23. Wisła Tczew 9 - 0 Orzeł Gołubie
24. Herkules Miłoradz 8 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olimpia Sztum 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
26. Orzeł Gołubie 0 - 9 Herkules Miłoradz
27. Rodło Kwidzyn 7 - 0 Wisła Tczew
28. Sporting Leźno 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
29. Borowiak Czersk 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
30. Huragan Nowe Polaszki 1 - 11 Victoria Kaliska
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Victoria Kaliska
32. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 1 Huragan Nowe Polaszki
33. Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Borowiak Czersk
34. Wisła Tczew 9 - 6 Sporting Leźno
35. Herkules Miłoradz 1 - 4 Rodło Kwidzyn
36. Olimpia Sztum 6 - 0 Orzeł Gołubie
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orzeł Gołubie 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
38. Rodło Kwidzyn 7 - 1 Olimpia Sztum
39. Sporting Leźno 1 - 3 Herkules Miłoradz
40. Borowiak Czersk 3 - 1 Wisła Tczew
41. Huragan Nowe Polaszki 2 - 7 Wietcisa Skarszewy
42. Victoria Kaliska 7 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
44. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Victoria Kaliska
45. Wisła Tczew 9 - 3 Huragan Nowe Polaszki
46. Herkules Miłoradz 0 - 2 Borowiak Czersk
47. Olimpia Sztum 3 - 0 Sporting Leźno
vo
48. Orzeł Gołubie 0 - 7 Rodło Kwidzyn
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
50. Sporting Leźno 3 - 0 Orzeł Gołubie
51. Borowiak Czersk 10 - 1 Olimpia Sztum
52. Huragan Nowe Polaszki 3 - 3 Herkules Miłoradz
53. Victoria Kaliska 8 - 0 Wisła Tczew
54. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Wietcisa Skarszewy
56. Wisła Tczew 4 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
57. Herkules Miłoradz 0 - 2 Victoria Kaliska
58. Olimpia Sztum 5 - 3 Huragan Nowe Polaszki
59. Orzeł Gołubie 1 - 7 Borowiak Czersk
60. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Sporting Leźno
vo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Sporting Leźno 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
62. Borowiak Czersk 2 - 1 Rodło Kwidzyn
63. Huragan Nowe Polaszki 0 - 2 Orzeł Gołubie
64. Victoria Kaliska 10 - 0 Olimpia Sztum
65. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 3 Herkules Miłoradz
66. Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Wisła Tczew
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Wisła Tczew
68. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Herkules Miłoradz
69. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum
70. Victoria Kaliska 2 - 1 Orzeł Gołubie
71. Huragan Nowe Polaszki 3 - 6 Rodło Kwidzyn
br.: P. Wozi?ski-2
72. Borowiak Czersk 8 - 1 Sporting Leźno
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Borowiak Czersk 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
74. Sporting Leźno 2 - 6 Huragan Nowe Polaszki
75. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Victoria Kaliska
76. Orzeł Gołubie 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
77. Olimpia Sztum 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
78. Herkules Miłoradz 3 - 3 Wisła Tczew
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Herkules Miłoradz
80. Wisła Tczew 3 - 3 Olimpia Sztum
81. Wietcisa Skarszewy 9 - 1 Orzeł Gołubie
82. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Rodło Kwidzyn
83. Victoria Kaliska 10 - 1 Sporting Leźno
84. Huragan Nowe Polaszki - Borowiak Czersk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Huragan Nowe Polaszki - Żuławy Nowy Dwór Gdański
86. Borowiak Czersk - Victoria Kaliska
87. Sporting Leźno - Wierzyca Starogard Gdański
88. Rodło Kwidzyn - Wietcisa Skarszewy
89. Orzeł Gołubie - Wisła Tczew
90. Olimpia Sztum - Herkules Miłoradz
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (1) 
91. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
92. Herkules Miłoradz - Orzeł Gołubie
93. Wisła Tczew - Rodło Kwidzyn
94. Wietcisa Skarszewy - Sporting Leźno
95. Wierzyca Starogard Gdański - Borowiak Czersk
96. Victoria Kaliska - Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. Victoria Kaliska - Żuławy Nowy Dwór Gdański
98. Huragan Nowe Polaszki - Wierzyca Starogard Gdański
99. Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy
100. Sporting Leźno - Wisła Tczew
101. Rodło Kwidzyn - Herkules Miłoradz
102. Orzeł Gołubie - Olimpia Sztum
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (1) 
103. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orzeł Gołubie
104. Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn
105. Herkules Miłoradz - Sporting Leźno
106. Wisła Tczew - Borowiak Czersk
107. Wietcisa Skarszewy - Huragan Nowe Polaszki
108. Wierzyca Starogard Gdański - Victoria Kaliska
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (1) 
109. Wierzyca Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański
110. Victoria Kaliska - Wietcisa Skarszewy
111. Huragan Nowe Polaszki - Wisła Tczew
112. Borowiak Czersk - Herkules Miłoradz
113. Sporting Leźno - Olimpia Sztum
114. Rodło Kwidzyn - Orzeł Gołubie
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (1) 
115. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Rodło Kwidzyn
116. Orzeł Gołubie - Sporting Leźno
117. Olimpia Sztum - Borowiak Czersk
118. Herkules Miłoradz - Huragan Nowe Polaszki
119. Wisła Tczew - Victoria Kaliska
120. Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (1) 
121. Wietcisa Skarszewy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
122. Wierzyca Starogard Gdański - Wisła Tczew
123. Victoria Kaliska - Herkules Miłoradz
124. Huragan Nowe Polaszki - Olimpia Sztum
125. Borowiak Czersk - Orzeł Gołubie
126. Sporting Leźno - Rodło Kwidzyn
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Sporting Leźno
128. Rodło Kwidzyn - Borowiak Czersk
129. Orzeł Gołubie - Huragan Nowe Polaszki
130. Olimpia Sztum - Victoria Kaliska
131. Herkules Miłoradz - Wierzyca Starogard Gdański
132. Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE