ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 18 43 13 4 1 51 - 16
2. Czarni Pruszcz Gdański 18 40 12 4 2 66 - 17
3. Polonia Gdańsk 18 37 11 4 3 46 - 29
4. Gryf II Słupsk 18 34 11 1 6 49 - 29
5. KP Starogard Gdański 18 24 7 3 8 33 - 44 2 4 1 1 0 7 - 5
6. Chojniczanka Chojnice 18 24 7 3 8 51 - 45 2 1 0 1 1 5 - 7
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 22 7 1 10 34 - 51
8. GOSRiT Luzino 18 18 5 3 10 33 - 54
9. Pogoń Lębork 18 12 3 3 12 39 - 74
10. AP Człuchów (*) 18 3 1 0 17 5 - 48
11. Lew Lębork (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał wielkialeksander 08.04.2017, 15:01:40
* Lew Lębork wycofał się po 1. kolejce
* AP Człuchów wycofałą się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 1 GOSRiT Luzino 27 sierpnia 2016 - 11:00
2. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Polonia Gdańsk 28 sierpnia 2016 - 11:00
3. KP Starogard Gdański 0 - 0 Bytovia Bytów 27 sierpnia 2016 - 11:00
4. Lew Lębork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 sierpnia 2016 - 16:00
anulowany, było 0-10
6. Pogoń Lębork 0 - 2 Gryf II Słupsk 7 września 2016 - 17:30
Pauza: AP Człuchów,
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
7. GOSRiT Luzino 2 - 3 Gryf II Słupsk 4 września 2016 - 15:00
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 AP Człuchów 4 września 2016 - 11:00
11. Polonia Gdańsk 1 - 1 KP Starogard Gdański 3 września 2016 - 11:00
12. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 3 września 2016 - 12:00
Pauza: Bytovia Bytów, Pogoń Lębork,
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 GOSRiT Luzino 10 września 2016 - 13:00
14. KP Starogard Gdański 1 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 11 września 2016 - 11:00
16. AP Człuchów 0 - 2 Bytovia Bytów 10 września 2016 - 14:00
17. Pogoń Lębork 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 września 2016 - 11:00
Pauza: Gryf II Słupsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
20. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 Gryf II Słupsk 17 września 2016 - 11:00
21. Bytovia Bytów 7 - 2 Pogoń Lębork 18 września 2016 - 11:00
22. Polonia Gdańsk 3 - 2 AP Człuchów 18 września 2016 - 15:00
24. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 KP Starogard Gdański 17 września 2016 - 13:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KP Starogard Gdański 1 - 0 GOSRiT Luzino 25 września 2016 - 11:00
27. AP Człuchów 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 25 września 2016 - 16:00
28. Pogoń Lębork 3 - 5 Polonia Gdańsk 25 września 2016 - 11:00
29. Gryf II Słupsk 1 - 1 Bytovia Bytów 26 września 2016 - 16:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
31. GOSRiT Luzino 5 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 października 2016 - 15:00
33. Polonia Gdańsk 6 - 5 Gryf II Słupsk 1 października 2016 - 15:30
34. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 2 Pogoń Lębork 2 października 2016 - 11:00
35. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 AP Człuchów 1 października 2016 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Bytovia Bytów,
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. AP Człuchów 0 - 1 KP Starogard Gdański 9 października 2016 - 16:00
39. Pogoń Lębork 2 - 8 Chojniczanka Chojnice 9 października 2016 - 11:00
40. Gryf II Słupsk 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2016 - 16:00
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Bytovia Bytów 9 października 2016 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk, GOSRiT Luzino,
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. GOSRiT Luzino 1 - 7 Bytovia Bytów 16 października 2016 - 14:30
44. Polonia Gdańsk 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 października 2016 - 15:00
46. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gryf II Słupsk 15 października 2016 - 11:00
47. KP Starogard Gdański 5 - 2 Pogoń Lębork 16 października 2016 - 11:00
Pauza: AP Człuchów, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
49. AP Człuchów 0 - 2 GOSRiT Luzino 23 października 2016 - 16:00
51. Gryf II Słupsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 23 października 2016 - 16:00
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 22 października 2016 - 11:00
54. Bytovia Bytów 0 - 0 Polonia Gdańsk 23 października 2016 - 13:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń Lębork,
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. GOSRiT Luzino 1 - 2 Polonia Gdańsk 9 października 2016 - 15:00
56. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Bytovia Bytów 29 października 2016 - 11:00
57. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 października 2016 - 13:30
60. AP Człuchów 0 - 4 Pogoń Lębork 29 października 2016 - 11:00
Pauza: Gryf II Słupsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Pogoń Lębork 2 - 2 GOSRiT Luzino 6 listopada 2016 - 11:00
62. Gryf II Słupsk 3 - 0 AP Człuchów 6 listopada 2016 - 16:00
64. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 3 KP Starogard Gdański 5 listopada 2016 - 11:00
65. Bytovia Bytów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 listopada 2016 - 13:30
66. Polonia Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2016
Kolejka 12 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. GOSRiT Luzino 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 marca 2017
68. Polonia Gdańsk 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 26 marca 2017
69. Bytovia Bytów 3 - 0 KP Starogard Gdański 26 marca 2017
72. Gryf II Słupsk 6 - 3 Pogoń Lębork 26 marca 2017
Pauza: AP Człuchów, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 13 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gryf II Słupsk 3 - 0 GOSRiT Luzino 2 kwietnia 2017 - 15:30
vo, na boisku 3-4
75. AP Człuchów 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
77. KP Starogard Gdański 3 - 1 Polonia Gdańsk 1 kwietnia 2017 - 11:00
78. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 1 kwietnia 2017 - 13:30
Pauza: Bytovia Bytów, Pogoń Lębork,
Kolejka 14 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
79. GOSRiT Luzino 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 kwietnia 2017 - 15:00
80. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2017 - 12:00
82. Bytovia Bytów 3 - 0 AP Człuchów
83. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pogoń Lębork 8 kwietnia 2017 - 11:00
Pauza: Gryf II Słupsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 15 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf II Słupsk 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 kwietnia 2017 - 15:00
87. Pogoń Lębork 2 - 6 Bytovia Bytów 12 kwietnia 2017 - 17:00
88. AP Człuchów 0 - 3 Polonia Gdańsk
90. KP Starogard Gdański 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia 2017 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GOSRiT Luzino,
Kolejka 16 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GOSRiT Luzino 4 - 3 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2017 - 15:00
93. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 AP Człuchów
94. Polonia Gdańsk 4 - 3 Pogoń Lębork 22 kwietnia 2017 - 12:00
95. Bytovia Bytów 2 - 1 Gryf II Słupsk 23 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 17 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 GOSRiT Luzino 29 kwietnia 2017 - 11:00
99. Gryf II Słupsk 4 - 0 Polonia Gdańsk 30 kwietnia 2017 - 11:00
100. Pogoń Lębork 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2017 - 13:00
101. AP Człuchów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Pauza: KP Starogard Gdański, Bytovia Bytów,
Kolejka 18 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. KP Starogard Gdański 3 - 0 AP Człuchów
105. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Pogoń Lębork 6 maja 2017 - 11:00
106. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Gryf II Słupsk 7 maja 2017 - 11:00
108. Bytovia Bytów 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 maja 2017 - 11:00
vo
Pauza: Polonia Gdańsk, GOSRiT Luzino,
Kolejka 19 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Bytovia Bytów 4 - 1 GOSRiT Luzino 14 maja 2017 - 14:00
110. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk 14 maja 2017 - 11:00
112. Gryf II Słupsk 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 14 maja 2017 - 14:00
113. Pogoń Lębork 4 - 0 KP Starogard Gdański 13 maja 2017 - 13:00
Pauza: AP Człuchów, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GOSRiT Luzino 3 - 0 AP Człuchów
117. KP Starogard Gdański 2 - 3 Gryf II Słupsk 20 maja 2017 - 11:00
119. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 maja 2017 - 17:30
120. Polonia Gdańsk 2 - 3 Bytovia Bytów 21 maja 2017 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń Lębork,
Kolejka 21 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Polonia Gdańsk 3 - 0 GOSRiT Luzino 28 maja 2017 - 18:00
122. Bytovia Bytów 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 28 maja 2017 - 14:00
123. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2017 - 15:00
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
126. Pogoń Lębork 3 - 0 AP Człuchów
Pauza: Gryf II Słupsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 22 - 3. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GOSRiT Luzino 2 - 2 Pogoń Lębork 3 czerwca 2017 - 15:00
128. AP Człuchów 0 - 3 Gryf II Słupsk
130. KP Starogard Gdański 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 czerwca 2017 - 15:00
131. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Bytovia Bytów 3 czerwca 2017 - 15:00
132. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2017 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03