MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Anioły II Garczegorze 22 50 16 2 4 83 - 21
2. Pogoń II Lębork 22 49 15 4 3 52 - 23
3. Victoria Dąbrówka 22 47 15 2 5 62 - 32
4. Kaszubia II Studzienice 22 36 11 3 8 64 - 42
5. Orkan Gostkowo 22 34 10 4 8 59 - 43 2 6 2 0 0 5 - 2
6. Grom Nakla 22 34 11 1 10 60 - 43 2 0 0 0 2 2 - 5
7. Piast II Człuchów 22 33 10 3 9 58 - 59 2 4 1 1 0 6 - 4
8. Urania Udorpie 22 33 10 3 9 89 - 38 2 1 0 1 1 4 - 6
9. Start Łebień 22 29 9 2 11 68 - 79
10. Baza 44 Siemirowice 22 17 4 5 13 28 - 64
11. WKS Nożyno 22 5 1 2 19 29 - 165
12. GTS II Czarna Dąbrówka (*) 22 13 4 1 17 27 - 70
Ostatni komentarz dodał vonDiesel 01.07.2017, 19:16:12
* GTS II Czarna Dąbrówka wycofała się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Pogoń II Lębork 2 - 1 Victoria Dąbrówka 28 sierpnia 2016 - 18:00
2. Start Łebień 3 - 0 Anioły II Garczegorze 28 sierpnia 2016 - 14:00
vo, na boisku 1:2
3. Piast II Człuchów 2 - 4 Grom Nakla 28 sierpnia 2016 - 11:00
4. Urania Udorpie 4 - 1 Kaszubia II Studzienice 28 sierpnia 2016 - 14:00
5. WKS Nożyno 2 - 10 Orkan Gostkowo 28 sierpnia 2016 - 12:00
6. Baza 44 Siemirowice 1 - 3 GTS II Czarna Dąbrówka 28 sierpnia 2016 - 14:15
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
7. Victoria Dąbrówka 2 - 2 GTS II Czarna Dąbrówka 4 września 2016 - 14:00
8. Orkan Gostkowo 2 - 2 Baza 44 Siemirowice 4 września 2016 - 14:00
9. Kaszubia II Studzienice 11 - 0 WKS Nożyno 4 września 2016 - 16:00
10. Grom Nakla 4 - 2 Urania Udorpie 3 września 2016 - 13:00
11. Anioły II Garczegorze 6 - 0 Piast II Człuchów 4 września 2016 - 11:00
12. Pogoń II Lębork 8 - 2 Start Łebień 4 września 2016 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Start Łebień 1 - 5 Victoria Dąbrówka 11 września 2016 - 14:00
14. Piast II Człuchów 2 - 2 Pogoń II Lębork 11 września 2016 - 11:00
15. Urania Udorpie 0 - 1 Anioły II Garczegorze 7 września 2016 - 17:30
16. WKS Nożyno 1 - 11 Grom Nakla 11 września 2016 - 13:00
17. Baza 44 Siemirowice 4 - 4 Kaszubia II Studzienice 11 września 2016 - 12:00
18. GTS II Czarna Dąbrówka 4 - 2 Orkan Gostkowo 11 września 2016 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
19. Victoria Dąbrówka 0 - 0 Orkan Gostkowo 18 września 2016 - 14:00
20. Kaszubia II Studzienice 7 - 2 GTS II Czarna Dąbrówka 18 września 2016 - 16:00
21. Grom Nakla 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 18 września 2016 - 11:00
22. Anioły II Garczegorze 16 - 1 WKS Nożyno 18 września 2016 - 11:00
23. Pogoń II Lębork 3 - 6 Urania Udorpie 18 września 2016 - 17:00
24. Start Łebień 4 - 0 Piast II Człuchów 18 września 2016 - 14:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
25. Piast II Człuchów 5 - 4 Victoria Dąbrówka 25 września 2016 - 11:00
26. Urania Udorpie 11 - 0 Start Łebień 25 września 2016 - 14:00
27. WKS Nożyno 2 - 2 Pogoń II Lębork 25 września 2016 - 13:00
28. Baza 44 Siemirowice 0 - 2 Anioły II Garczegorze 25 września 2016 - 12:00
29. GTS II Czarna Dąbrówka 3 - 0 Grom Nakla 25 września 2016 - 14:00
30. Orkan Gostkowo 0 - 5 Kaszubia II Studzienice 25 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
31. Victoria Dąbrówka 0 - 3 Kaszubia II Studzienice 2 października 2016 - 14:00
32. Grom Nakla 2 - 4 Orkan Gostkowo 2 października 2016 - 11:00
33. Anioły II Garczegorze 3 - 2 GTS II Czarna Dąbrówka 2 października 2016 - 11:00
34. Pogoń II Lębork 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 2 października 2016 - 16:00
35. Start Łebień 10 - 2 WKS Nożyno 1 października 2016 - 15:00
36. Piast II Człuchów 4 - 4 Urania Udorpie 2 października 2016 - 11:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
37. Urania Udorpie 1 - 2 Victoria Dąbrówka 9 października 2016 - 14:00
38. WKS Nożyno 3 - 4 Piast II Człuchów 9 października 2016 - 13:00
39. Baza 44 Siemirowice 1 - 4 Start Łebień 9 października 2016 - 12:00
40. GTS II Czarna Dąbrówka 1 - 3 Pogoń II Lębork 9 października 2016 - 14:00
41. Orkan Gostkowo 1 - 1 Anioły II Garczegorze 9 października 2016 - 11:00
42. Kaszubia II Studzienice 1 - 1 Grom Nakla 9 października 2016 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
43. Victoria Dąbrówka 0 - 3 Grom Nakla 16 października 2016 - 14:00
44. Anioły II Garczegorze 3 - 1 Kaszubia II Studzienice 16 października 2016 - 11:00
45. Pogoń II Lębork 0 - 0 Orkan Gostkowo 16 października 2016 - 15:00
46. Start Łebień 8 - 5 GTS II Czarna Dąbrówka 16 października 2016 - 13:00
47. Piast II Człuchów 5 - 0 Baza 44 Siemirowice 16 października 2016 - 11:00
48. Urania Udorpie 10 - 0 WKS Nożyno 16 października 2016 - 14:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
49. WKS Nożyno 0 - 3 Victoria Dąbrówka 23 października 2016 - 13:00
vo, na boisku 3:3
50. Baza 44 Siemirowice 4 - 3 Urania Udorpie 23 października 2016 - 12:00
51. GTS II Czarna Dąbrówka 1 - 2 Piast II Człuchów 23 października 2016 - 14:00
52. Orkan Gostkowo 5 - 2 Start Łebień 23 października 2016 - 14:00
53. Kaszubia II Studzienice 0 - 0 Pogoń II Lębork 23 października 2016 - 15:00
54. Grom Nakla 3 - 4 Anioły II Garczegorze 23 października 2016 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
55. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Anioły II Garczegorze 30 października 2016 - 14:00
56. Pogoń II Lębork 1 - 0 Grom Nakla 30 października 2016 - 14:00
57. Start Łebień 10 - 3 Kaszubia II Studzienice 30 października 2016 - 12:00
58. Piast II Człuchów 5 - 1 Orkan Gostkowo 30 października 2016 - 11:00
59. Urania Udorpie 9 - 1 GTS II Czarna Dąbrówka 30 października 2016 - 14:00
60. WKS Nożyno 3 - 3 Baza 44 Siemirowice 30 października 2016 - 13:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
61. Baza 44 Siemirowice 0 - 3 Victoria Dąbrówka 6 listopada 2016 - 12:00
62. GTS II Czarna Dąbrówka 3 - 0 WKS Nożyno 6 listopada 2016 - 13:00
63. Orkan Gostkowo 2 - 6 Urania Udorpie 6 listopada 2016 - 14:00
64. Kaszubia II Studzienice 3 - 0 Piast II Człuchów 6 listopada 2016 - 14:30
65. Grom Nakla 3 - 2 Start Łebień 6 listopada 2016 - 11:00
66. Anioły II Garczegorze 0 - 1 Pogoń II Lębork 6 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
67. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Pogoń II Lębork 9 kwietnia 2017 - 14:00
68. Anioły II Garczegorze 8 - 0 Start Łebień 9 kwietnia 2017 - 11:10
69. Grom Nakla 2 - 0 Piast II Człuchów 8 kwietnia 2017 - 17:00
70. Kaszubia II Studzienice 1 - 0 Urania Udorpie 9 kwietnia 2017 - 15:00
71. Orkan Gostkowo 6 - 1 WKS Nożyno 9 kwietnia 2017 - 14:00
72. GTS II Czarna Dąbrówka 0 - 3 Baza 44 Siemirowice
Kolejka 13 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
73. GTS II Czarna Dąbrówka 0 - 3 Victoria Dąbrówka
74. Baza 44 Siemirowice 0 - 5 Orkan Gostkowo 15 kwietnia 2017 - 11:00
75. WKS Nożyno 0 - 9 Kaszubia II Studzienice 15 kwietnia 2017 - 16:00
76. Urania Udorpie 2 - 0 Grom Nakla 15 kwietnia 2017 - 13:00
77. Piast II Człuchów 2 - 4 Anioły II Garczegorze 15 kwietnia 2017 - 11:00
78. Start Łebień 3 - 2 Pogoń II Lębork 12 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
79. Victoria Dąbrówka 2 - 0 Start Łebień 23 kwietnia 2017 - 14:00
80. Pogoń II Lębork 4 - 0 Piast II Człuchów 23 kwietnia 2017 - 13:00
81. Anioły II Garczegorze 0 - 0 Urania Udorpie 23 kwietnia 2017 - 11:10
82. Grom Nakla 12 - 2 WKS Nożyno 23 kwietnia 2017 - 11:00
83. Kaszubia II Studzienice 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 23 kwietnia 2017 - 15:00
84. Orkan Gostkowo 3 - 0 GTS II Czarna Dąbrówka
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
85. Orkan Gostkowo 1 - 2 Victoria Dąbrówka 30 kwietnia 2017 - 14:00
86. GTS II Czarna Dąbrówka 0 - 3 Kaszubia II Studzienice
87. Baza 44 Siemirowice 0 - 1 Grom Nakla 30 kwietnia 2017 - 11:00
88. WKS Nożyno 2 - 11 Anioły II Garczegorze 30 kwietnia 2017 - 14:00
89. Urania Udorpie 2 - 3 Pogoń II Lębork 29 kwietnia 2017 - 16:00
90. Piast II Człuchów 5 - 1 Start Łebień 30 kwietnia 2017 - 11:00
Kolejka 16 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
91. Victoria Dąbrówka 6 - 1 Piast II Człuchów 7 maja 2017 - 14:00
92. Start Łebień 3 - 3 Urania Udorpie 7 maja 2017 - 12:00
93. Pogoń II Lębork 7 - 0 WKS Nożyno 7 maja 2017 - 17:00
94. Anioły II Garczegorze 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 7 maja 2017 - 11:10
95. Grom Nakla 3 - 0 GTS II Czarna Dąbrówka
96. Kaszubia II Studzienice 3 - 1 Orkan Gostkowo 7 maja 2017 - 15:00
Kolejka 17 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. Kaszubia II Studzienice 0 - 3 Victoria Dąbrówka 14 maja 2017 - 16:30
98. Orkan Gostkowo 1 - 0 Grom Nakla 14 maja 2017 - 14:00
99. GTS II Czarna Dąbrówka 0 - 3 Anioły II Garczegorze
100. Baza 44 Siemirowice 0 - 2 Pogoń II Lębork 14 maja 2017 - 12:00
101. WKS Nożyno 1 - 5 Start Łebień 14 maja 2017 - 14:00
102. Urania Udorpie 0 - 2 Piast II Człuchów 13 maja 2017 - 16:00
Kolejka 18 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
103. Victoria Dąbrówka 2 - 0 Urania Udorpie 21 maja 2017 - 14:00
104. Piast II Człuchów 7 - 2 WKS Nożyno 21 maja 2017 - 11:00
105. Start Łebień 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 21 maja 2017 - 17:00
106. Pogoń II Lębork 3 - 0 GTS II Czarna Dąbrówka
107. Anioły II Garczegorze 1 - 0 Orkan Gostkowo 21 maja 2017 - 11:10
108. Grom Nakla 2 - 3 Kaszubia II Studzienice 20 maja 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
109. Grom Nakla 1 - 3 Victoria Dąbrówka 27 maja 2017 - 14:00
110. Kaszubia II Studzienice 1 - 2 Anioły II Garczegorze 27 maja 2017 - 17:00
111. Orkan Gostkowo 0 - 2 Pogoń II Lębork 28 maja 2017 - 10:00
112. GTS II Czarna Dąbrówka 0 - 3 Start Łebień
113. Baza 44 Siemirowice 2 - 2 Piast II Człuchów 28 maja 2017 - 11:00
114. WKS Nożyno 0 - 11 Urania Udorpie 28 maja 2017 - 14:00
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
115. Victoria Dąbrówka 12 - 4 WKS Nożyno 4 czerwca 2017 - 14:00
116. Urania Udorpie 10 - 1 Baza 44 Siemirowice 3 czerwca 2017 - 16:00
117. Piast II Człuchów 3 - 0 GTS II Czarna Dąbrówka
118. Start Łebień 3 - 6 Orkan Gostkowo 4 czerwca 2017 - 12:00
119. Pogoń II Lębork 1 - 0 Kaszubia II Studzienice 4 czerwca 2017 - 17:00
120. Anioły II Garczegorze 6 - 1 Grom Nakla 4 czerwca 2017 - 11:10
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
121. Anioły II Garczegorze 8 - 0 Victoria Dąbrówka 11 czerwca 2017 - 11:10
122. Grom Nakla 0 - 2 Pogoń II Lębork 11 czerwca 2017 - 16:00
123. Kaszubia II Studzienice 3 - 0 Start Łebień 11 czerwca 2017 - 16:30
vo, goście nie przyjechali
124. Orkan Gostkowo 5 - 0 Piast II Człuchów 11 czerwca 2017 - 14:00
125. GTS II Czarna Dąbrówka 0 - 3 Urania Udorpie
126. Baza 44 Siemirowice 2 - 0 WKS Nożyno 11 czerwca 2017 - 12:00
Kolejka 22 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
127. Victoria Dąbrówka 5 - 0 Baza 44 Siemirowice 18 czerwca 2017 - 15:00
128. WKS Nożyno 3 - 0 GTS II Czarna Dąbrówka
129. Urania Udorpie 2 - 4 Orkan Gostkowo 18 czerwca 2017 - 15:00
130. Piast II Człuchów 7 - 1 Kaszubia II Studzienice 18 czerwca 2017 - 15:00
131. Start Łebień 3 - 5 Grom Nakla 18 czerwca 2017 - 15:00
132. Pogoń II Lębork 2 - 0 Anioły II Garczegorze 18 czerwca 2017 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE