MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Kuleszewo 24 52 16 4 4 58 - 26
2. Pomorze Potęgowo 24 51 15 6 3 83 - 35 2 3 1 0 1 4 - 3
3. Dąb Kusowo 24 51 15 6 3 65 - 26 2 3 1 0 1 3 - 4
4. Unison Machowino 24 50 16 2 6 58 - 23
5. Słupia Charnowo 24 31 9 4 11 36 - 53 4 7 2 1 1 5 - 5
6. SSPN Malczkowo 24 31 9 4 11 57 - 46 4 5 1 2 1 6 - 5
7. KS Zaleskie 24 31 10 1 13 52 - 48 4 4 1 1 2 5 - 6
8. Błękitni Motarzyno 24 30 9 3 12 51 - 51 2 3 1 0 1 5 - 3
9. Smoki Podole Małe 24 30 9 3 12 43 - 67 2 3 1 0 1 3 - 5
10. Victoria Słupsk 24 29 8 5 11 49 - 75
11. Szansa Siemianice 24 23 6 5 13 40 - 63 2 4 1 1 0 3 - 1
12. Karol II Pęplino 24 23 7 2 15 39 - 63 2 1 0 1 1 1 - 3
13. Grab Grapice 24 12 3 3 18 19 - 74
Ostatni komentarz dodał UnisonKing 15.07.2017, 22:39:56



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. Szansa Siemianice 1 - 1 Karol II Pęplino 28 sierpnia 2016 - 17:30
2. Grab Grapice 0 - 1 Victoria Słupsk 28 sierpnia 2016 - 16:00
3. Unison Machowino 1 - 1 Pomorze Potęgowo 28 sierpnia 2016 - 14:00
4. Sokół Kuleszewo 3 - 0 Słupia Charnowo 28 sierpnia 2016 - 13:00
vo, na boisku 1:2
5. KS Zaleskie 2 - 2 SSPN Malczkowo 28 sierpnia 2016 - 14:00
6. Smoki Podole Małe 3 - 1 Błękitni Motarzyno 28 sierpnia 2016 - 13:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
9. Błękitni Motarzyno 0 - 1 Dąb Kusowo 4 września 2016 - 14:30
10. SSPN Malczkowo 1 - 2 Smoki Podole Małe 4 września 2016 - 15:00
11. Słupia Charnowo 2 - 1 KS Zaleskie 4 września 2016 - 14:00
12. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Sokół Kuleszewo 3 września 2016 - 16:00
13. Victoria Słupsk 0 - 8 Unison Machowino 4 września 2016 - 15:00
14. Szansa Siemianice 0 - 0 Grab Grapice 4 września 2016 - 13:00
Pauza: Karol II Pęplino,
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
15. Grab Grapice 2 - 0 Karol II Pęplino 11 września 2016 - 15:00
16. Unison Machowino 2 - 0 Szansa Siemianice 11 września 2016 - 14:00
17. Sokół Kuleszewo 4 - 1 Victoria Słupsk 10 września 2016 - 17:00
18. KS Zaleskie 1 - 0 Pomorze Potęgowo 11 września 2016 - 14:00
19. Smoki Podole Małe 2 - 3 Słupia Charnowo 11 września 2016 - 13:00
20. Dąb Kusowo 0 - 4 SSPN Malczkowo 10 września 2016 - 16:00
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
22. Karol II Pęplino 3 - 2 Błękitni Motarzyno 17 września 2016 - 16:30
24. Słupia Charnowo 1 - 1 Dąb Kusowo 18 września 2016 - 14:00
25. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Smoki Podole Małe 17 września 2016 - 14:30
26. KS Zaleskie 5 - 1 Victoria Słupsk 18 września 2016 - 14:00
27. Szansa Siemianice 1 - 4 Sokół Kuleszewo 18 września 2016 - 13:00
28. Grab Grapice 2 - 0 Unison Machowino 18 września 2016 - 15:00
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (77) 
29. Unison Machowino 2 - 0 Karol II Pęplino 25 września 2016 - 14:00
30. Sokół Kuleszewo 4 - 2 Grab Grapice 24 września 2016 - 17:00
31. KS Zaleskie 3 - 1 Szansa Siemianice 25 września 2016 - 14:00
32. Smoki Podole Małe 2 - 0 Victoria Słupsk 25 września 2016 - 13:00
33. Dąb Kusowo 0 - 3 Pomorze Potęgowo 24 września 2016 - 16:00
vo, na boisku 3:2
35. Błękitni Motarzyno 3 - 2 SSPN Malczkowo 25 września 2016 - 14:30
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (72) 
36. Karol II Pęplino 7 - 2 SSPN Malczkowo 2 października 2016 - 14:00
37. Słupia Charnowo 3 - 2 Błękitni Motarzyno 2 października 2016 - 14:00
39. Victoria Słupsk 0 - 3 Dąb Kusowo 2 października 2016 - 15:00
40. Szansa Siemianice 1 - 2 Smoki Podole Małe 2 października 2016 - 13:00
41. Grab Grapice 2 - 0 KS Zaleskie 2 października 2016 - 15:00
42. Unison Machowino 1 - 0 Sokół Kuleszewo 2 października 2016 - 14:00
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (35) 
43. Sokół Kuleszewo 2 - 0 Karol II Pęplino 8 października 2016 - 15:00
44. KS Zaleskie 0 - 3 Unison Machowino 9 października 2016 - 14:00
vo, na boisku 1:1
45. Smoki Podole Małe 5 - 1 Grab Grapice 9 października 2016 - 13:00
46. Dąb Kusowo 6 - 0 Szansa Siemianice 8 października 2016 - 16:00
48. Błękitni Motarzyno 0 - 3 Pomorze Potęgowo 9 października 2016 - 13:30
49. SSPN Malczkowo 1 - 2 Słupia Charnowo 8 października 2016 - 16:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (48) 
50. Karol II Pęplino 0 - 3 Słupia Charnowo 15 października 2016 - 15:30
51. Pomorze Potęgowo 2 - 2 SSPN Malczkowo 15 października 2016 - 15:00
52. Victoria Słupsk 4 - 4 Błękitni Motarzyno 16 października 2016 - 15:00
54. Grab Grapice 0 - 1 Dąb Kusowo 16 października 2016 - 15:00
55. Unison Machowino 4 - 0 Smoki Podole Małe 16 października 2016 - 14:00
56. Sokół Kuleszewo 1 - 0 KS Zaleskie 15 października 2016 - 15:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
57. KS Zaleskie 2 - 3 Karol II Pęplino 23 października 2016 - 15:00
58. Smoki Podole Małe 1 - 1 Sokół Kuleszewo 23 października 2016 - 13:00
59. Dąb Kusowo 2 - 0 Unison Machowino 23 października 2016 - 12:00
61. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Szansa Siemianice 23 października 2016 - 13:30
vo, na boisku 1:3
62. SSPN Malczkowo 6 - 0 Victoria Słupsk 22 października 2016 - 15:00
63. Słupia Charnowo 3 - 3 Pomorze Potęgowo 23 października 2016 - 14:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
64. Karol II Pęplino 4 - 3 Pomorze Potęgowo 29 października 2016 - 14:30
65. Victoria Słupsk 0 - 4 Słupia Charnowo 30 października 2016 - 15:00
66. Szansa Siemianice 3 - 1 SSPN Malczkowo 30 października 2016 - 13:00
67. Grab Grapice 1 - 3 Błękitni Motarzyno 30 października 2016 - 13:00
69. Sokół Kuleszewo 1 - 1 Dąb Kusowo 29 października 2016 - 15:00
70. KS Zaleskie 4 - 1 Smoki Podole Małe 30 października 2016 - 14:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
71. Smoki Podole Małe 2 - 1 Karol II Pęplino 6 listopada 2016 - 13:00
72. Dąb Kusowo 4 - 2 KS Zaleskie 6 listopada 2016 - 12:00
74. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Unison Machowino 6 listopada 2016 - 13:30
75. SSPN Malczkowo 6 - 0 Grab Grapice 6 listopada 2016 - 14:00
76. Słupia Charnowo 1 - 5 Szansa Siemianice 6 listopada 2016 - 14:00
77. Pomorze Potęgowo 8 - 0 Victoria Słupsk 5 listopada 2016 - 14:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (74) 
78. Victoria Słupsk 0 - 0 Karol II Pęplino 11 listopada 2016 - 12:00
79. Szansa Siemianice 1 - 3 Pomorze Potęgowo 13 listopada 2016 - 13:00
80. Grab Grapice 2 - 2 Słupia Charnowo 13 listopada 2016 - 13:00
81. Unison Machowino 3 - 0 SSPN Malczkowo 13 listopada 2016 - 13:00
vo, opuszczenie boiska przed zakończeniem zawodów
82. Sokół Kuleszewo 2 - 1 Błękitni Motarzyno 12 listopada 2016 - 14:00
84. Smoki Podole Małe 2 - 2 Dąb Kusowo 13 listopada 2016 - 13:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (31) 
85. Dąb Kusowo 3 - 0 Karol II Pęplino 20 listopada 2016 - 12:00
87. Błękitni Motarzyno 3 - 1 KS Zaleskie 20 listopada 2016 - 13:00
88. SSPN Malczkowo 0 - 1 Sokół Kuleszewo 20 listopada 2016 - 14:00
89. Słupia Charnowo 0 - 4 Unison Machowino 20 listopada 2016 - 14:00
90. Pomorze Potęgowo 5 - 2 Grab Grapice 19 listopada 2016 - 13:30
91. Szansa Siemianice 2 - 1 Victoria Słupsk 20 listopada 2016 - 13:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (58) 
92. Karol II Pęplino 0 - 2 Szansa Siemianice 26 marca 2017 - 16:00
93. Victoria Słupsk 5 - 1 Grab Grapice 26 marca 2017 - 15:00
94. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Unison Machowino 25 marca 2017 - 15:30
95. Słupia Charnowo 2 - 1 Sokół Kuleszewo 26 marca 2017 - 13:00
96. SSPN Malczkowo 2 - 0 KS Zaleskie 26 marca 2017 - 14:00
97. Błękitni Motarzyno 4 - 0 Smoki Podole Małe 26 marca 2017 - 13:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (30) 
100. Dąb Kusowo 5 - 1 Błękitni Motarzyno 1 kwietnia 2017 - 16:00
101. Smoki Podole Małe 0 - 4 SSPN Malczkowo 2 kwietnia 2017 - 13:00
102. KS Zaleskie 2 - 0 Słupia Charnowo 2 kwietnia 2017 - 14:00
103. Sokół Kuleszewo 1 - 3 Pomorze Potęgowo 2 kwietnia 2017 - 16:00
104. Unison Machowino 4 - 2 Victoria Słupsk 2 kwietnia 2017 - 12:00
105. Grab Grapice 0 - 1 Szansa Siemianice 2 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Karol II Pęplino,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
106. Karol II Pęplino 7 - 1 Grab Grapice 9 kwietnia 2017 - 17:00
107. Szansa Siemianice 2 - 2 Unison Machowino 8 kwietnia 2017 - 16:30
108. Victoria Słupsk 5 - 2 Sokół Kuleszewo 9 kwietnia 2017 - 15:00
109. Pomorze Potęgowo 3 - 1 KS Zaleskie 9 kwietnia 2017 - 16:00
110. Słupia Charnowo 2 - 3 Smoki Podole Małe 9 kwietnia 2017 - 14:00
111. SSPN Malczkowo 1 - 2 Dąb Kusowo 8 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
113. Błękitni Motarzyno 7 - 3 Karol II Pęplino 15 kwietnia 2017 - 13:30
115. Dąb Kusowo 3 - 1 Słupia Charnowo 15 kwietnia 2017 - 16:00
116. Smoki Podole Małe 1 - 7 Pomorze Potęgowo 12 kwietnia 2017 - 17:00
117. Victoria Słupsk 1 - 0 KS Zaleskie 3 maja 2017 - 13:00
118. Sokół Kuleszewo 4 - 1 Szansa Siemianice 15 kwietnia 2017 - 16:00
119. Unison Machowino 3 - 0 Grab Grapice 12 kwietnia 2017 - 17:00
goście nie przyjechali
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (37) 
120. Karol II Pęplino 1 - 0 Unison Machowino 23 kwietnia 2017 - 15:00
121. Grab Grapice 0 - 6 Sokół Kuleszewo 23 kwietnia 2017 - 14:00
122. Szansa Siemianice 1 - 2 KS Zaleskie 22 kwietnia 2017 - 16:30
123. Victoria Słupsk 3 - 6 Smoki Podole Małe 23 kwietnia 2017 - 15:00
124. Pomorze Potęgowo 1 - 3 Dąb Kusowo 22 kwietnia 2017 - 16:00
126. SSPN Malczkowo 2 - 1 Błękitni Motarzyno 22 kwietnia 2017 - 17:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (38) 
127. SSPN Malczkowo 4 - 1 Karol II Pęplino 29 kwietnia 2017 - 17:00
128. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Słupia Charnowo 30 kwietnia 2017 - 13:00
130. Dąb Kusowo 1 - 1 Victoria Słupsk 29 kwietnia 2017 - 16:00
131. Smoki Podole Małe 2 - 2 Szansa Siemianice 30 kwietnia 2017 - 13:00
132. KS Zaleskie 11 - 0 Grab Grapice 30 kwietnia 2017 - 14:00
133. Sokół Kuleszewo 1 - 0 Unison Machowino 30 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
134. Karol II Pęplino 2 - 5 Sokół Kuleszewo 7 maja 2017 - 17:00
135. Unison Machowino 2 - 0 KS Zaleskie 7 maja 2017 - 12:00
136. Grab Grapice 1 - 3 Smoki Podole Małe 7 maja 2017 - 14:00
137. Szansa Siemianice 0 - 0 Dąb Kusowo 6 maja 2017 - 16:30
139. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Błękitni Motarzyno 6 maja 2017 - 16:00
140. Słupia Charnowo 1 - 1 SSPN Malczkowo 7 maja 2017 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
141. Słupia Charnowo 2 - 1 Karol II Pęplino 14 maja 2017 - 15:00
142. SSPN Malczkowo 1 - 1 Pomorze Potęgowo 13 maja 2017 - 17:00
143. Błękitni Motarzyno 1 - 1 Victoria Słupsk 14 maja 2017 - 13:00
145. Dąb Kusowo 3 - 1 Grab Grapice 13 maja 2017 - 16:00
146. Smoki Podole Małe 0 - 2 Unison Machowino 14 maja 2017 - 13:00
147. KS Zaleskie 0 - 3 Sokół Kuleszewo 14 maja 2017 - 14:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
148. Karol II Pęplino 1 - 4 KS Zaleskie 21 maja 2017 - 11:00
149. Sokół Kuleszewo 5 - 1 Smoki Podole Małe 20 maja 2017 - 17:00
150. Unison Machowino 3 - 2 Dąb Kusowo 21 maja 2017 - 12:00
152. Szansa Siemianice 0 - 2 Błękitni Motarzyno 20 maja 2017 - 16:30
153. Victoria Słupsk 4 - 3 SSPN Malczkowo 21 maja 2017 - 15:00
154. Pomorze Potęgowo 6 - 1 Słupia Charnowo 20 maja 2017 - 16:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
155. Pomorze Potęgowo 4 - 0 Karol II Pęplino 27 maja 2017 - 16:00
156. Słupia Charnowo 0 - 3 Victoria Słupsk 28 maja 2017 - 14:00
vo
157. SSPN Malczkowo 6 - 3 Szansa Siemianice 27 maja 2017 - 17:00
158. Błękitni Motarzyno 0 - 0 Grab Grapice 28 maja 2017 - 13:00
160. Dąb Kusowo 1 - 1 Sokół Kuleszewo 27 maja 2017 - 16:00
161. Smoki Podole Małe 1 - 2 KS Zaleskie 28 maja 2017 - 13:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
162. Karol II Pęplino 3 - 2 Smoki Podole Małe 3 czerwca 2017 - 19:00
163. KS Zaleskie 3 - 7 Dąb Kusowo 4 czerwca 2017 - 15:00
165. Unison Machowino 3 - 0 Błękitni Motarzyno 4 czerwca 2017 - 12:00
166. Grab Grapice 0 - 3 SSPN Malczkowo 4 czerwca 2017 - 12:00
167. Szansa Siemianice 3 - 0 Słupia Charnowo 3 czerwca 2017 - 16:30
168. Victoria Słupsk 3 - 3 Pomorze Potęgowo 4 czerwca 2017 - 15:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
169. Karol II Pęplino 1 - 3 Victoria Słupsk 11 czerwca 2017 - 17:00
170. Pomorze Potęgowo 8 - 3 Szansa Siemianice 10 czerwca 2017 - 16:00
171. Słupia Charnowo 2 - 1 Grab Grapice 11 czerwca 2017 - 14:00
172. SSPN Malczkowo 3 - 6 Unison Machowino 11 czerwca 2017 - 14:00
173. Błękitni Motarzyno 2 - 3 Sokół Kuleszewo 10 czerwca 2017 - 16:30
175. Dąb Kusowo 9 - 0 Smoki Podole Małe 10 czerwca 2017 - 16:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (96) 
176. Karol II Pęplino 0 - 5 Dąb Kusowo 18 czerwca 2017 - 15:00
178. KS Zaleskie 6 - 4 Błękitni Motarzyno 18 czerwca 2017 - 15:00
179. Sokół Kuleszewo 2 - 0 SSPN Malczkowo 18 czerwca 2017 - 15:00
180. Unison Machowino 3 - 0 Słupia Charnowo 18 czerwca 2017 - 15:00
181. Grab Grapice 0 - 3 Pomorze Potęgowo 18 czerwca 2017 - 15:00
vo, na boisku 0:2
182. Victoria Słupsk 10 - 7 Szansa Siemianice 18 czerwca 2017 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE