POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Stara Kiszewa 26 70 22 4 0 103 - 23
2. Santana Wielki Klincz 26 66 21 3 2 114 - 16
3. MKP Szlachta 26 53 16 5 5 107 - 41
4. Brda Rytel 26 51 16 3 7 84 - 40
5. Agra Ostrowite 26 48 15 3 8 71 - 44
6. Grom Leśno 26 42 13 3 10 69 - 50 2 3 1 0 1 4 - 2
7. Perła Czyczkowy 26 42 13 3 10 52 - 49 2 3 1 0 1 2 - 4
8. Huragan Nowe Polaszki 26 39 11 6 9 57 - 50
9. Brda Wielkie Chełmy 26 31 10 1 15 64 - 92
10. Unia Klawkowo 26 24 7 3 16 54 - 110
11. Olimpia Czersk 26 19 6 1 19 43 - 93
12. Meteor Silno 26 16 4 4 18 47 - 101 2 4 1 1 0 2 - 1
13. Zieloni Łąg 26 16 4 4 18 23 - 80 2 1 0 1 1 1 - 2
14. Orkan Huta 26 6 1 3 22 28 - 127
Ostatni komentarz dodał KrulBKlasy 19.07.2017, 23:31:31

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (52) 
1. Olimpia Czersk 2 - 2 Meteor Silno 27 sierpnia 2016 - 15:00
2. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 2 Agra Ostrowite 27 sierpnia 2016 - 16:00
3. Unia Klawkowo 1 - 8 Brda Rytel 27 sierpnia 2016 - 16:00
4. Brda Wielkie Chełmy 1 - 6 Grom Leśno 28 sierpnia 2016 - 14:00
5. MKP Szlachta 9 - 0 Zieloni Łąg 28 sierpnia 2016 - 17:00
6. Perła Czyczkowy 2 - 0 Orkan Huta 28 sierpnia 2016 - 14:00
7. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Santana Wielki Klincz 28 sierpnia 2016 - 13:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
8. Meteor Silno 1 - 3 Santana Wielki Klincz 3 września 2016 - 16:00
9. Orkan Huta 1 - 4 Huragan Nowe Polaszki 4 września 2016 - 15:00
10. Zieloni Łąg 0 - 4 Perła Czyczkowy 4 września 2016 - 15:00
11. Grom Leśno 3 - 4 MKP Szlachta 4 września 2016 - 14:00
12. Brda Rytel 5 - 0 Brda Wielkie Chełmy 3 września 2016 - 17:00
13. Agra Ostrowite 0 - 0 Unia Klawkowo 3 września 2016 - 17:00
14. Olimpia Czersk 1 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 3 września 2016 - 16:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
15. Wierzyca Stara Kiszewa 6 - 1 Meteor Silno 10 września 2016 - 16:00
16. Unia Klawkowo 2 - 3 Olimpia Czersk 10 września 2016 - 16:00
17. Brda Wielkie Chełmy 3 - 4 Agra Ostrowite 11 września 2016 - 14:00
18. MKP Szlachta 2 - 4 Brda Rytel 10 września 2016 - 16:00
19. Perła Czyczkowy 0 - 3 Grom Leśno 11 września 2016 - 14:00
20. Huragan Nowe Polaszki 0 - 2 Zieloni Łąg 11 września 2016 - 14:30
21. Santana Wielki Klincz 7 - 0 Orkan Huta 11 września 2016 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (32) 
22. Meteor Silno 3 - 1 Orkan Huta 17 września 2016 - 16:00
23. Zieloni Łąg 1 - 4 Santana Wielki Klincz 18 września 2016 - 15:00
24. Grom Leśno 1 - 1 Huragan Nowe Polaszki 18 września 2016 - 14:00
25. Brda Rytel 0 - 2 Perła Czyczkowy 17 września 2016 - 16:30
26. Agra Ostrowite 2 - 2 MKP Szlachta 17 września 2016 - 17:00
27. Olimpia Czersk 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 17 września 2016 - 16:00
28. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 0 Unia Klawkowo 17 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (40) 
29. Unia Klawkowo 4 - 1 Meteor Silno 24 września 2016 - 16:00
30. Brda Wielkie Chełmy 3 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 25 września 2016 - 14:00
31. MKP Szlachta 8 - 0 Olimpia Czersk 25 września 2016 - 16:00
32. Perła Czyczkowy 1 - 0 Agra Ostrowite 25 września 2016 - 14:00
33. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Brda Rytel 24 września 2016 - 17:00
34. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Grom Leśno 25 września 2016 - 14:00
35. Orkan Huta 2 - 2 Zieloni Łąg 25 września 2016 - 15:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (38) 
36. Meteor Silno 2 - 1 Zieloni Łąg 1 października 2016 - 16:00
37. Grom Leśno 4 - 0 Orkan Huta 2 października 2016 - 14:00
38. Brda Rytel 0 - 3 Santana Wielki Klincz 1 października 2016 - 16:00
39. Agra Ostrowite 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 1 października 2016 - 16:30
40. Olimpia Czersk 0 - 2 Perła Czyczkowy 1 października 2016 - 16:00
41. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 0 MKP Szlachta 1 października 2016 - 15:00
42. Unia Klawkowo 4 - 5 Brda Wielkie Chełmy 1 października 2016 - 16:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
43. Brda Wielkie Chełmy 5 - 4 Meteor Silno 9 października 2016 - 14:00
44. MKP Szlachta 3 - 0 Unia Klawkowo 8 października 2016 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
45. Perła Czyczkowy 2 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 9 października 2016 - 14:00
46. Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Olimpia Czersk 9 października 2016 - 14:30
47. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Agra Ostrowite 9 października 2016 - 14:00
48. Orkan Huta 1 - 5 Brda Rytel 9 października 2016 - 15:00
49. Zieloni Łąg 0 - 1 Grom Leśno 9 października 2016 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
50. Meteor Silno 3 - 3 Grom Leśno 15 października 2016 - 15:00
51. Brda Rytel 5 - 0 Zieloni Łąg 15 października 2016 - 15:00
52. Agra Ostrowite 8 - 1 Orkan Huta 16 października 2016 - 14:30
53. Olimpia Czersk 0 - 4 Santana Wielki Klincz 15 października 2016 - 15:00
54. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 15 października 2016 - 15:00
55. Unia Klawkowo 0 - 3 Perła Czyczkowy 16 października 2016 - 13:00
56. Brda Wielkie Chełmy 1 - 8 MKP Szlachta 16 października 2016 - 14:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (44) 
57. MKP Szlachta 13 - 2 Meteor Silno 23 października 2016 - 14:00
58. Perła Czyczkowy 5 - 3 Brda Wielkie Chełmy 23 października 2016 - 14:00
59. Huragan Nowe Polaszki 5 - 2 Unia Klawkowo 23 października 2016 - 14:00
60. Santana Wielki Klincz 3 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 23 października 2016 - 14:00
61. Orkan Huta 3 - 2 Olimpia Czersk 23 października 2016 - 14:00
62. Zieloni Łąg 1 - 3 Agra Ostrowite 23 października 2016 - 14:00
63. Grom Leśno 3 - 0 Brda Rytel 23 października 2016 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (59) 
64. Meteor Silno 2 - 5 Brda Rytel 29 października 2016 - 15:00
65. Agra Ostrowite 3 - 0 Grom Leśno 30 października 2016 - 14:00
66. Olimpia Czersk 5 - 0 Zieloni Łąg 29 października 2016 - 14:00
67. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 1 Orkan Huta 29 października 2016 - 14:00
68. Unia Klawkowo 1 - 13 Santana Wielki Klincz 30 października 2016 - 13:00
69. Brda Wielkie Chełmy 2 - 5 Huragan Nowe Polaszki 30 października 2016 - 14:00
70. MKP Szlachta 7 - 2 Perła Czyczkowy 29 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (66) 
71. Perła Czyczkowy 3 - 0 Meteor Silno 6 listopada 2016 - 14:00
72. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 MKP Szlachta 6 listopada 2016 - 14:00
73. Santana Wielki Klincz 6 - 1 Brda Wielkie Chełmy 6 listopada 2016 - 14:00
74. Orkan Huta 4 - 5 Unia Klawkowo 6 listopada 2016 - 13:30
75. Zieloni Łąg 1 - 6 Wierzyca Stara Kiszewa 6 listopada 2016 - 14:00
76. Grom Leśno 5 - 2 Olimpia Czersk 6 listopada 2016 - 14:00
77. Brda Rytel 4 - 5 Agra Ostrowite 5 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (57) 
78. Meteor Silno 1 - 2 Agra Ostrowite 12 listopada 2016 - 14:00
79. Olimpia Czersk 1 - 5 Brda Rytel 12 listopada 2016 - 14:00
80. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 Grom Leśno 12 listopada 2016 - 13:00
81. Unia Klawkowo 4 - 2 Zieloni Łąg 13 listopada 2016 - 13:00
82. Brda Wielkie Chełmy 8 - 3 Orkan Huta 13 listopada 2016 - 14:00
83. MKP Szlachta 0 - 3 Santana Wielki Klincz 13 listopada 2016 - 14:00
84. Perła Czyczkowy 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 13 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (132) 
85. Huragan Nowe Polaszki 5 - 2 Meteor Silno 20 listopada 2016 - 14:00
86. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Perła Czyczkowy 20 listopada 2016 - 14:00
87. Orkan Huta 1 - 7 MKP Szlachta 20 listopada 2016 - 13:30
88. Zieloni Łąg 0 - 1 Brda Wielkie Chełmy 20 listopada 2016 - 13:30
89. Grom Leśno 3 - 1 Unia Klawkowo 20 listopada 2016 - 14:00
90. Brda Rytel 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 19 listopada 2016 - 11:00
91. Agra Ostrowite 4 - 1 Olimpia Czersk 20 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (114) 
92. Meteor Silno 1 - 4 Olimpia Czersk 25 marca 2017 - 15:00
93. Agra Ostrowite 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 25 marca 2017 - 16:30
94. Brda Rytel 3 - 0 Unia Klawkowo 25 marca 2017 - 16:00
95. Grom Leśno 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 26 marca 2017 - 14:00
96. Zieloni Łąg 0 - 0 MKP Szlachta 26 marca 2017 - 15:00
97. Orkan Huta 2 - 2 Perła Czyczkowy 26 marca 2017 - 15:00
98. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Huragan Nowe Polaszki 26 marca 2017 - 14:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (37) 
99. Santana Wielki Klincz 2 - 0 Meteor Silno 1 kwietnia 2017 - 16:00
100. Huragan Nowe Polaszki 6 - 0 Orkan Huta 1 kwietnia 2017 - 17:00
101. Perła Czyczkowy 1 - 0 Zieloni Łąg 2 kwietnia 2017 - 14:00
102. MKP Szlachta 4 - 3 Grom Leśno 1 kwietnia 2017 - 15:00
103. Brda Wielkie Chełmy 2 - 4 Brda Rytel 2 kwietnia 2017 - 14:00
104. Unia Klawkowo 2 - 2 Agra Ostrowite 2 kwietnia 2017 - 13:00
105. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 0 Olimpia Czersk 1 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (49) 
106. Meteor Silno 3 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 8 kwietnia 2017 - 15:00
107. Olimpia Czersk 2 - 3 Unia Klawkowo 8 kwietnia 2017 - 16:00
108. Agra Ostrowite 3 - 1 Brda Wielkie Chełmy 8 kwietnia 2017 - 17:00
109. Brda Rytel 2 - 2 MKP Szlachta 8 kwietnia 2017 - 17:00
110. Grom Leśno 1 - 2 Perła Czyczkowy 9 kwietnia 2017 - 14:00
111. Zieloni Łąg 2 - 2 Huragan Nowe Polaszki 9 kwietnia 2017 - 15:00
112. Orkan Huta 0 - 4 Santana Wielki Klincz 9 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (60) 
113. Orkan Huta 1 - 2 Meteor Silno 15 kwietnia 2017 - 16:00
114. Santana Wielki Klincz 13 - 0 Zieloni Łąg 12 kwietnia 2017 - 16:30
115. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Grom Leśno 12 kwietnia 2017 - 17:00
116. Perła Czyczkowy 3 - 3 Brda Rytel 12 kwietnia 2017 - 17:00
117. MKP Szlachta 2 - 1 Agra Ostrowite 12 kwietnia 2017 - 17:00
118. Brda Wielkie Chełmy 7 - 3 Olimpia Czersk 15 kwietnia 2017 - 17:00
119. Unia Klawkowo 0 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 15 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (37) 
120. Meteor Silno 4 - 5 Unia Klawkowo 22 kwietnia 2017 - 15:00
121. Wierzyca Stara Kiszewa 7 - 0 Brda Wielkie Chełmy 22 kwietnia 2017 - 17:00
122. Olimpia Czersk 0 - 9 MKP Szlachta 22 kwietnia 2017 - 16:00
123. Agra Ostrowite 3 - 0 Perła Czyczkowy 22 kwietnia 2017 - 17:00
124. Brda Rytel 2 - 3 Huragan Nowe Polaszki 22 kwietnia 2017 - 13:00
125. Grom Leśno 0 - 4 Santana Wielki Klincz 23 kwietnia 2017 - 14:00
126. Zieloni Łąg 3 - 1 Orkan Huta 23 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (34) 
127. Zieloni Łąg 0 - 0 Meteor Silno 30 kwietnia 2017 - 15:00
128. Orkan Huta 0 - 10 Grom Leśno 30 kwietnia 2017 - 15:00
129. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Brda Rytel 30 kwietnia 2017 - 14:00
130. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Agra Ostrowite 30 kwietnia 2017 - 14:00
131. Perła Czyczkowy 5 - 2 Olimpia Czersk 30 kwietnia 2017 - 14:00
132. MKP Szlachta 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 29 kwietnia 2017 - 14:00
133. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Unia Klawkowo 30 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
134. Meteor Silno 0 - 3 Brda Wielkie Chełmy 6 maja 2017 - 15:00
vo, na boisku 2:2
135. Unia Klawkowo 4 - 5 MKP Szlachta 6 maja 2017 - 16:30
136. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 Perła Czyczkowy 6 maja 2017 - 16:00
137. Olimpia Czersk 2 - 3 Huragan Nowe Polaszki 7 maja 2017 - 17:00
138. Agra Ostrowite 2 - 3 Santana Wielki Klincz 6 maja 2017 - 17:00
139. Brda Rytel 7 - 2 Orkan Huta 6 maja 2017 - 14:00
140. Grom Leśno 2 - 1 Zieloni Łąg 7 maja 2017 - 14:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (35) 
141. Grom Leśno 4 - 2 Meteor Silno 14 maja 2017 - 14:00
142. Zieloni Łąg 1 - 3 Brda Rytel 14 maja 2017 - 15:00
143. Orkan Huta 0 - 2 Agra Ostrowite 13 maja 2017 - 17:00
144. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Olimpia Czersk 13 maja 2017 - 17:00
145. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 13 maja 2017 - 17:00
146. Perła Czyczkowy 5 - 3 Unia Klawkowo 13 maja 2017 - 17:00
147. MKP Szlachta 4 - 1 Brda Wielkie Chełmy 13 maja 2017 - 15:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (31) 
148. Meteor Silno 2 - 7 MKP Szlachta 20 maja 2017 - 15:00
149. Brda Wielkie Chełmy 3 - 0 Perła Czyczkowy 20 maja 2017 - 17:00
150. Unia Klawkowo 3 - 3 Huragan Nowe Polaszki 20 maja 2017 - 16:30
151. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 0 Santana Wielki Klincz 20 maja 2017 - 17:00
152. Olimpia Czersk 3 - 0 Orkan Huta 20 maja 2017 - 16:00
153. Agra Ostrowite 4 - 0 Zieloni Łąg 20 maja 2017 - 17:00
154. Brda Rytel 4 - 0 Grom Leśno 20 maja 2017 - 13:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
155. Brda Rytel 4 - 0 Meteor Silno 27 maja 2017 - 17:00
156. Grom Leśno 3 - 1 Agra Ostrowite 28 maja 2017 - 14:00
157. Zieloni Łąg 2 - 0 Olimpia Czersk 28 maja 2017 - 15:00
158. Orkan Huta 0 - 18 Wierzyca Stara Kiszewa 28 maja 2017 - 15:00
159. Santana Wielki Klincz 17 - 0 Unia Klawkowo 28 maja 2017 - 14:00
160. Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 Brda Wielkie Chełmy 28 maja 2017 - 14:00
161. Perła Czyczkowy 2 - 2 MKP Szlachta 28 maja 2017 - 14:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
162. Meteor Silno 4 - 2 Perła Czyczkowy 3 czerwca 2017 - 15:00
163. MKP Szlachta 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 3 czerwca 2017 - 15:00
164. Brda Wielkie Chełmy 2 - 5 Santana Wielki Klincz 4 czerwca 2017 - 14:00
165. Unia Klawkowo 3 - 1 Orkan Huta 3 czerwca 2017 - 17:00
166. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 1 Zieloni Łąg 3 czerwca 2017 - 16:00
167. Olimpia Czersk 1 - 3 Grom Leśno 3 czerwca 2017 - 16:00
168. Agra Ostrowite 1 - 3 Brda Rytel 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
169. Agra Ostrowite 9 - 2 Meteor Silno 10 czerwca 2017 - 17:00
170. Brda Rytel 6 - 0 Olimpia Czersk 10 czerwca 2017 - 17:00
171. Grom Leśno 3 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 11 czerwca 2017 - 16:00
172. Zieloni Łąg 2 - 0 Unia Klawkowo 10 czerwca 2017 - 17:00
173. Orkan Huta 2 - 2 Brda Wielkie Chełmy 11 czerwca 2017 - 15:00
174. Santana Wielki Klincz 1 - 1 MKP Szlachta 11 czerwca 2017 - 14:00
175. Huragan Nowe Polaszki 3 - 1 Perła Czyczkowy 11 czerwca 2017 - 14:00
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
176. Meteor Silno 3 - 3 Huragan Nowe Polaszki 18 czerwca 2017 - 17:00
177. Perła Czyczkowy 3 - 2 Santana Wielki Klincz 18 czerwca 2017 - 17:00
178. MKP Szlachta 3 - 1 Orkan Huta 18 czerwca 2017 - 17:00
179. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Zieloni Łąg 18 czerwca 2017 - 17:00
180. Unia Klawkowo 6 - 5 Grom Leśno 18 czerwca 2017 - 17:00
181. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 Brda Rytel 18 czerwca 2017 - 17:00
182. Olimpia Czersk 3 - 4 Agra Ostrowite 18 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04