SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorski Liga Juniorów C2 - Rocznik 1990 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWSiEMP Arka Gdynia 26 67 22 1 3 101 - 15
2. Lechia Gdańsk 26 63 20 3 3 127 - 22
3. Bałtyk Gdynia 26 53 16 5 5 105 - 25
4. Lechia II Gdańsk 26 53 17 2 7 98 - 43
5. Wisła Tczew 26 50 16 2 8 68 - 40
6. Chojniczanka Chojnice 26 43 13 4 9 48 - 36
7. Polonia Gdańsk 26 34 10 4 12 59 - 69
8. Pomezania Malbork 26 33 9 6 11 53 - 78
9. Cisowa Gdynia 26 29 9 2 15 52 - 72
10. Gryf Wejherowo 26 27 7 6 13 41 - 72
11. GKS Sierakowice 26 25 8 1 17 31 - 88
12. Salos Brusy 26 22 6 4 16 25 - 50
13. KS Żukowo 26 16 5 1 20 24 - 123
14. Orzeł Choczewo 26 10 3 1 22 15 - 127

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Lechia Gdańsk 5 - 1 Salos Brusy
2. Wisła Tczew 7 - 1 GKS Sierakowice
3. SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 0 KS Żukowo
4. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Orzeł Choczewo
5. Polonia Gdańsk 3 - 1 Cisowa Gdynia
6. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Wejherowo
7. Pomezania Malbork 0 - 6 Lechia II Gdańsk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Salos Brusy 1 - 4 Lechia II Gdańsk
9. Gryf Wejherowo 0 - 0 Pomezania Malbork
10. Cisowa Gdynia 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
11. Orzeł Choczewo 0 - 4 Polonia Gdańsk
12. KS Żukowo 0 - 15 Bałtyk Gdynia
13. GKS Sierakowice 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
14. Lechia Gdańsk 3 - 4 Wisła Tczew
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wisła Tczew 3 - 0 Salos Brusy
16. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk
17. Bałtyk Gdynia 8 - 1 GKS Sierakowice
18. Polonia Gdańsk 9 - 0 KS Żukowo
19. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Orzeł Choczewo
20. Pomezania Malbork 3 - 1 Cisowa Gdynia
21. Lechia II Gdańsk 8 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Salos Brusy 1 - 3 Gryf Wejherowo
23. Cisowa Gdynia 4 - 4 Lechia II Gdańsk
24. Orzeł Choczewo 0 - 8 Pomezania Malbork
25. KS Żukowo 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
26. GKS Sierakowice 0 - 7 Polonia Gdańsk
27. Lechia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia
28. Wisła Tczew 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 0 Salos Brusy
30. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Wisła Tczew
31. Polonia Gdańsk 3 - 3 Lechia Gdańsk
32. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS Sierakowice
33. Pomezania Malbork 13 - 1 KS Żukowo
34. Lechia II Gdańsk 10 - 1 Orzeł Choczewo
35. Gryf Wejherowo 2 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Salos Brusy 2 - 1 Cisowa Gdynia
37. Orzeł Choczewo 0 - 9 Gryf Wejherowo
38. KS Żukowo 3 - 11 Lechia II Gdańsk
39. GKS Sierakowice 0 - 2 Pomezania Malbork
40. Lechia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
41. Wisła Tczew 5 - 1 Polonia Gdańsk
42. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Salos Brusy
44. Polonia Gdańsk 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
45. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Wisła Tczew
46. Pomezania Malbork 1 - 1 Lechia Gdańsk
47. Lechia II Gdańsk 0 - 2 GKS Sierakowice
48. Gryf Wejherowo 0 - 1 KS Żukowo
49. Cisowa Gdynia 6 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Salos Brusy 4 - 0 Orzeł Choczewo
51. KS Żukowo 1 - 0 Cisowa Gdynia
52. GKS Sierakowice 0 - 2 Gryf Wejherowo
53. Lechia Gdańsk 1 - 2 Lechia II Gdańsk
54. Wisła Tczew 6 - 0 Pomezania Malbork
55. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
56. Bałtyk Gdynia 3 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonia Gdańsk 2 - 1 Salos Brusy
58. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Bałtyk Gdynia
59. Pomezania Malbork 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
vo
60. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew
61. Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia Gdańsk
62. Cisowa Gdynia 3 - 1 GKS Sierakowice
63. Orzeł Choczewo 4 - 3 KS Żukowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Salos Brusy 3 - 2 KS Żukowo
65. GKS Sierakowice 4 - 3 Orzeł Choczewo
66. Lechia Gdańsk 6 - 0 Cisowa Gdynia
67. Wisła Tczew 1 - 3 Gryf Wejherowo
68. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk
69. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Pomezania Malbork
70. Polonia Gdańsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Salos Brusy
72. Pomezania Malbork 0 - 2 Polonia Gdańsk
73. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia
74. Gryf Wejherowo 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
75. Cisowa Gdynia 1 - 3 Wisła Tczew
76. Orzeł Choczewo 1 - 16 Lechia Gdańsk
77. KS Żukowo 3 - 4 GKS Sierakowice
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Salos Brusy 2 - 1 GKS Sierakowice
79. Lechia Gdańsk 5 - 0 KS Żukowo
80. Wisła Tczew 5 - 0 Orzeł Choczewo
81. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Cisowa Gdynia
82. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf Wejherowo
83. Polonia Gdańsk 3 - 5 Lechia II Gdańsk
84. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pomezania Malbork 2 - 2 Salos Brusy
86. Lechia II Gdańsk 4 - 2 Chojniczanka Chojnice
87. Gryf Wejherowo 3 - 3 Polonia Gdańsk
88. Cisowa Gdynia 1 - 6 Bałtyk Gdynia
89. Orzeł Choczewo 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
90. KS Żukowo 0 - 2 Wisła Tczew
91. GKS Sierakowice 1 - 5 Lechia Gdańsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Salos Brusy 0 - 2 Lechia Gdańsk
93. GKS Sierakowice 0 - 2 Wisła Tczew
94. KS Żukowo 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
95. Orzeł Choczewo 0 - 7 Bałtyk Gdynia
96. Cisowa Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk
97. Gryf Wejherowo 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
98. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Salos Brusy
100. Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf Wejherowo
101. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Cisowa Gdynia
102. Polonia Gdańsk 0 - 2 Orzeł Choczewo
103. Bałtyk Gdynia 12 - 0 KS Żukowo
104. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 1 GKS Sierakowice
105. Wisła Tczew 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Salos Brusy 1 - 0 Wisła Tczew
107. Lechia Gdańsk 2 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
108. GKS Sierakowice 0 - 10 Bałtyk Gdynia
109. KS Żukowo 4 - 1 Polonia Gdańsk
110. Orzeł Choczewo 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
111. Cisowa Gdynia 8 - 2 Pomezania Malbork
112. Gryf Wejherowo 2 - 4 Lechia II Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf Wejherowo 2 - 1 Salos Brusy
114. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Cisowa Gdynia
115. Pomezania Malbork 2 - 0 Orzeł Choczewo
116. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 KS Żukowo
vo
117. Polonia Gdańsk 3 - 0 GKS Sierakowice
118. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk
119. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Salos Brusy 0 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
121. Wisła Tczew 0 - 0 Bałtyk Gdynia
122. Lechia Gdańsk 17 - 3 Polonia Gdańsk
123. GKS Sierakowice 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
124. KS Żukowo 1 - 2 Pomezania Malbork
125. Orzeł Choczewo 0 - 5 Lechia II Gdańsk
126. Cisowa Gdynia 1 - 6 Gryf Wejherowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Cisowa Gdynia 3 - 1 Salos Brusy
128. Gryf Wejherowo 1 - 1 Orzeł Choczewo
129. Lechia II Gdańsk 8 - 0 KS Żukowo
130. Pomezania Malbork 1 - 2 GKS Sierakowice
131. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Lechia Gdańsk
132. Polonia Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew
133. Bałtyk Gdynia 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Salos Brusy 0 - 0 Bałtyk Gdynia
135. SWSiEMP Arka Gdynia 11 - 0 Polonia Gdańsk
136. Wisła Tczew 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
137. Lechia Gdańsk 12 - 0 Pomezania Malbork
138. GKS Sierakowice 0 - 4 Lechia II Gdańsk
139. KS Żukowo 2 - 1 Gryf Wejherowo
140. Orzeł Choczewo 1 - 4 Cisowa Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Orzeł Choczewo 0 - 3 Salos Brusy
142. Cisowa Gdynia 4 - 0 KS Żukowo
143. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Sierakowice
144. Lechia II Gdańsk 0 - 5 Lechia Gdańsk
145. Pomezania Malbork 2 - 1 Wisła Tczew
146. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
147. Polonia Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Salos Brusy 0 - 2 Polonia Gdańsk
149. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
150. SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 2 Pomezania Malbork
151. Wisła Tczew 1 - 3 Lechia II Gdańsk
152. Lechia Gdańsk 14 - 0 Gryf Wejherowo
153. GKS Sierakowice 1 - 5 Cisowa Gdynia
154. KS Żukowo 2 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. KS Żukowo 0 - 0 Salos Brusy
156. Orzeł Choczewo 1 - 4 GKS Sierakowice
157. Cisowa Gdynia 1 - 4 Lechia Gdańsk
158. Gryf Wejherowo 0 - 4 Wisła Tczew
159. Lechia II Gdańsk 1 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
160. Pomezania Malbork 2 - 11 Bałtyk Gdynia
161. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Salos Brusy 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
163. Polonia Gdańsk 2 - 2 Pomezania Malbork
164. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Lechia II Gdańsk
165. SWSiEMP Arka Gdynia 9 - 0 Gryf Wejherowo
166. Wisła Tczew 7 - 1 Cisowa Gdynia
167. Lechia Gdańsk 11 - 0 Orzeł Choczewo
168. GKS Sierakowice 2 - 1 KS Żukowo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. GKS Sierakowice 2 - 1 Salos Brusy
170. KS Żukowo 0 - 7 Lechia Gdańsk
171. Orzeł Choczewo 0 - 3 Wisła Tczew
172. Cisowa Gdynia 0 - 11 SWSiEMP Arka Gdynia
173. Gryf Wejherowo 0 - 3 Bałtyk Gdynia
174. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
175. Pomezania Malbork 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Salos Brusy 0 - 0 Pomezania Malbork
177. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Lechia II Gdańsk
178. Polonia Gdańsk 5 - 1 Gryf Wejherowo
179. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Cisowa Gdynia
180. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 0 Orzeł Choczewo
181. Wisła Tczew 1 - 0 KS Żukowo
182. Lechia Gdańsk 8 - 1 GKS Sierakowice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03