ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork V - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Styna Godziszewo 26 73 24 1 1 100 - 20
2. GKS Bobowo 26 69 23 0 3 102 - 26
3. Pogoń Smętowo 26 52 16 4 6 69 - 43
4. WKS Lignowy Szlacheckie 26 45 14 3 9 76 - 52
5. Korona Rywałd 26 40 12 4 10 84 - 56
6. Orzeł Borkowo 26 39 12 3 11 54 - 65
7. Orzeł Radziejewo 26 37 11 4 11 62 - 68
8. KP Wandowo 26 36 11 3 12 56 - 59
9. Szpak Skórcz 26 35 10 5 11 81 - 67
10. Sokół Lubichowo 26 30 9 3 14 52 - 87
11. Budmar Bytonia 26 20 6 2 18 44 - 92
12. LZS Bytonia 26 19 5 4 17 44 - 71
13. Centrum II Pelplin 26 18 5 3 18 36 - 84
14. OTS Osiek 26 12 3 3 20 43 - 113
Ostatni komentarz dodał WISLAPANY95 08.07.2017, 10:53:01



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
1. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 0 Budmar Bytonia 27 sierpnia 2016 - 18:00
2. KP Wandowo 5 - 0 Centrum II Pelplin 28 sierpnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 5:1
3. Szpak Skórcz 5 - 4 GKS Bobowo 28 sierpnia 2016 - 16:00
4. Styna Godziszewo 3 - 1 Korona Rywałd 27 sierpnia 2016 - 11:00
5. Sokół Lubichowo 2 - 5 LZS Bytonia 27 sierpnia 2016 - 14:00
6. Pogoń Smętowo 2 - 3 Orzeł Borkowo 28 sierpnia 2016 - 17:00
7. OTS Osiek 3 - 6 Orzeł Radziejewo 28 sierpnia 2016 - 14:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
8. Budmar Bytonia 6 - 4 Orzeł Radziejewo 4 września 2016 - 14:00
9. Orzeł Borkowo 4 - 1 OTS Osiek 4 września 2016 - 14:00
10. LZS Bytonia 1 - 2 Pogoń Smętowo 4 września 2016 - 11:00
11. Korona Rywałd 3 - 3 Sokół Lubichowo 4 września 2016 - 16:00
12. GKS Bobowo 2 - 3 Styna Godziszewo 3 września 2016 - 18:00
13. Centrum II Pelplin 2 - 2 Szpak Skórcz 3 września 2016 - 13:00
14. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 1 KP Wandowo 3 września 2016 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
15. KP Wandowo 2 - 1 Budmar Bytonia 11 września 2016 - 16:00
16. Szpak Skórcz 6 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 10 września 2016 - 16:00
17. Styna Godziszewo 7 - 0 Centrum II Pelplin 10 września 2016 - 16:00
18. Sokół Lubichowo 0 - 3 GKS Bobowo 10 września 2016 - 14:00
19. Pogoń Smętowo 2 - 2 Korona Rywałd 11 września 2016 - 16:00
20. OTS Osiek 2 - 2 LZS Bytonia 11 września 2016 - 14:00
21. Orzeł Radziejewo 5 - 3 Orzeł Borkowo 11 września 2016 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
22. Budmar Bytonia 2 - 7 Orzeł Borkowo 18 września 2016 - 14:00
23. LZS Bytonia 2 - 4 Orzeł Radziejewo 18 września 2016 - 11:00
24. Korona Rywałd 8 - 0 OTS Osiek 18 września 2016 - 15:00
25. GKS Bobowo 5 - 1 Pogoń Smętowo 17 września 2016 - 17:00
26. Centrum II Pelplin 1 - 2 Sokół Lubichowo 18 września 2016 - 15:00
27. WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 4 Styna Godziszewo 17 września 2016 - 17:00
28. KP Wandowo 3 - 4 Szpak Skórcz 18 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
29. Szpak Skórcz 7 - 0 Budmar Bytonia 24 września 2016 - 16:00
30. Styna Godziszewo 3 - 0 KP Wandowo 24 września 2016 - 16:00
31. Sokół Lubichowo 2 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 24 września 2016 - 14:00
32. Pogoń Smętowo 3 - 3 Centrum II Pelplin 25 września 2016 - 15:00
33. OTS Osiek 0 - 5 GKS Bobowo 25 września 2016 - 14:00
34. Orzeł Radziejewo 1 - 1 Korona Rywałd 25 września 2016 - 14:00
35. Orzeł Borkowo 2 - 1 LZS Bytonia 25 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. Budmar Bytonia 1 - 0 LZS Bytonia 2 października 2016 - 14:00
37. Korona Rywałd 3 - 3 Orzeł Borkowo 2 października 2016 - 15:00
38. GKS Bobowo 4 - 1 Orzeł Radziejewo 1 października 2016 - 16:00
39. Centrum II Pelplin 5 - 2 OTS Osiek 2 października 2016 - 15:00
40. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 4 Pogoń Smętowo 1 października 2016 - 16:00
41. KP Wandowo 4 - 0 Sokół Lubichowo 2 października 2016 - 16:00
42. Szpak Skórcz 1 - 4 Styna Godziszewo 1 października 2016 - 16:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
43. Styna Godziszewo 5 - 0 Budmar Bytonia 8 października 2016 - 15:00
44. Sokół Lubichowo 0 - 10 Szpak Skórcz 8 października 2016 - 14:00
45. Pogoń Smętowo 2 - 1 KP Wandowo 9 października 2016 - 15:00
46. OTS Osiek 0 - 6 WKS Lignowy Szlacheckie 9 października 2016 - 14:00
47. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Centrum II Pelplin 9 października 2016 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
48. Orzeł Borkowo 0 - 6 GKS Bobowo 9 października 2016 - 14:00
49. LZS Bytonia 0 - 3 Korona Rywałd 9 października 2016 - 13:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
50. Budmar Bytonia 0 - 3 Korona Rywałd 16 października 2016 - 11:00
51. GKS Bobowo 5 - 1 LZS Bytonia 15 października 2016 - 15:00
52. Centrum II Pelplin 3 - 4 Orzeł Borkowo 16 października 2016 - 15:00
53. WKS Lignowy Szlacheckie 6 - 1 Orzeł Radziejewo 15 października 2016 - 16:00
54. KP Wandowo 3 - 1 OTS Osiek 27 listopada 2016 - 13:00
55. Szpak Skórcz 3 - 3 Pogoń Smętowo 15 października 2016 - 15:00
56. Styna Godziszewo 13 - 0 Sokół Lubichowo 15 października 2016 - 15:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
57. Sokół Lubichowo 1 - 1 Budmar Bytonia 22 października 2016 - 14:00
58. Pogoń Smętowo 0 - 0 Styna Godziszewo 23 października 2016 - 14:00
59. OTS Osiek 4 - 4 Szpak Skórcz 23 października 2016 - 14:00
60. Orzeł Radziejewo 3 - 0 KP Wandowo 23 października 2016 - 14:00
61. Orzeł Borkowo 2 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 23 października 2016 - 14:00
62. LZS Bytonia 2 - 3 Centrum II Pelplin 23 października 2016 - 13:00
63. Korona Rywałd 2 - 5 GKS Bobowo 23 października 2016 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
64. Budmar Bytonia 1 - 5 GKS Bobowo 30 października 2016 - 14:00
65. Centrum II Pelplin 0 - 1 Korona Rywałd 30 października 2016 - 14:00
66. WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 2 LZS Bytonia 29 października 2016 - 15:00
67. KP Wandowo 0 - 1 Orzeł Borkowo 30 października 2016 - 13:00
68. Szpak Skórcz 1 - 2 Orzeł Radziejewo 30 października 2016 - 14:00
69. Styna Godziszewo 5 - 0 OTS Osiek 29 października 2016 - 15:00
70. Sokół Lubichowo 3 - 2 Pogoń Smętowo 29 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
71. Pogoń Smętowo 5 - 1 Budmar Bytonia 6 listopada 2016 - 13:00
72. OTS Osiek 1 - 4 Sokół Lubichowo 6 listopada 2016 - 13:00
73. Orzeł Radziejewo 0 - 1 Styna Godziszewo 6 listopada 2016 - 13:00
74. Orzeł Borkowo 3 - 0 Szpak Skórcz 6 listopada 2016 - 14:00
vo, na boisku 2:3
75. LZS Bytonia 2 - 4 KP Wandowo 6 listopada 2016 - 13:00
76. Korona Rywałd 0 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 6 listopada 2016 - 13:00
77. GKS Bobowo 5 - 0 Centrum II Pelplin 5 listopada 2016 - 14:00
vo, na boisku 5:1
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
78. Budmar Bytonia 4 - 0 Centrum II Pelplin 13 listopada 2016 - 13:00
vo, na boisku 4:3
79. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 4 GKS Bobowo 12 listopada 2016 - 14:00
80. KP Wandowo 0 - 2 Korona Rywałd 13 listopada 2016 - 13:00
81. Szpak Skórcz 4 - 0 LZS Bytonia 13 listopada 2016 - 14:00
82. Styna Godziszewo 2 - 0 Orzeł Borkowo 12 listopada 2016 - 14:00
83. Sokół Lubichowo 3 - 4 Orzeł Radziejewo 12 listopada 2016 - 13:00
84. Pogoń Smętowo 5 - 1 OTS Osiek 13 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
85. OTS Osiek 7 - 3 Budmar Bytonia 20 listopada 2016 - 13:00
86. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Pogoń Smętowo 20 listopada 2016 - 13:00
87. Orzeł Borkowo 5 - 2 Sokół Lubichowo 20 listopada 2016 - 14:00
88. LZS Bytonia 2 - 5 Styna Godziszewo 20 listopada 2016 - 13:00
89. Korona Rywałd 6 - 3 Szpak Skórcz 20 listopada 2016 - 13:00
90. GKS Bobowo 7 - 0 KP Wandowo 19 listopada 2016 - 13:00
91. Centrum II Pelplin 2 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 20 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
92. Budmar Bytonia 4 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 26 marca 2017 - 15:00
93. Centrum II Pelplin 3 - 2 KP Wandowo 26 marca 2017 - 14:00
94. GKS Bobowo 7 - 0 Szpak Skórcz 25 marca 2017 - 16:00
95. Korona Rywałd 1 - 4 Styna Godziszewo 25 marca 2017 - 16:00
96. LZS Bytonia 0 - 2 Sokół Lubichowo 25 marca 2017 - 16:30
97. Orzeł Borkowo 0 - 1 Pogoń Smętowo 26 marca 2017 - 14:00
98. Orzeł Radziejewo 3 - 0 OTS Osiek 26 marca 2017 - 14:00
goście nie przyjechali
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
99. Orzeł Radziejewo 3 - 1 Budmar Bytonia 2 kwietnia 2017 - 14:00
100. OTS Osiek 2 - 2 Orzeł Borkowo 2 kwietnia 2017 - 14:00
101. Pogoń Smętowo 4 - 0 LZS Bytonia 1 kwietnia 2017 - 16:00
102. Sokół Lubichowo 3 - 2 Korona Rywałd 1 kwietnia 2017 - 15:00
103. Styna Godziszewo 1 - 2 GKS Bobowo 2 kwietnia 2017 - 13:00
104. Szpak Skórcz 1 - 1 Centrum II Pelplin 1 kwietnia 2017 - 17:00
105. KP Wandowo 2 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 2 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
106. Budmar Bytonia 1 - 2 KP Wandowo 9 kwietnia 2017 - 15:00
107. WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 2 Szpak Skórcz 8 kwietnia 2017 - 16:00
108. Centrum II Pelplin 2 - 3 Styna Godziszewo 9 kwietnia 2017 - 14:00
109. GKS Bobowo 3 - 0 Sokół Lubichowo 8 kwietnia 2017 - 16:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości w trakcie trwania zawodów
110. Korona Rywałd 3 - 4 Pogoń Smętowo 8 kwietnia 2017 - 17:00
111. LZS Bytonia 6 - 0 OTS Osiek 8 kwietnia 2017 - 18:00
112. Orzeł Borkowo 1 - 1 Orzeł Radziejewo 9 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
113. Orzeł Borkowo 2 - 1 Budmar Bytonia 12 kwietnia 2017 - 17:00
114. Orzeł Radziejewo 1 - 1 LZS Bytonia 12 kwietnia 2017 - 17:00
115. OTS Osiek 0 - 7 Korona Rywałd 15 kwietnia 2017 - 16:00
116. Pogoń Smętowo 0 - 1 GKS Bobowo 15 kwietnia 2017 - 16:00
117. Sokół Lubichowo 3 - 0 Centrum II Pelplin 15 kwietnia 2017 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
118. Styna Godziszewo 4 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 12 kwietnia 2017 - 17:00
119. Szpak Skórcz 3 - 2 KP Wandowo 15 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
120. Budmar Bytonia 4 - 3 Szpak Skórcz 23 kwietnia 2017 - 15:00
121. KP Wandowo 1 - 4 Styna Godziszewo 23 kwietnia 2017 - 16:00
122. WKS Lignowy Szlacheckie 5 - 1 Sokół Lubichowo 22 kwietnia 2017 - 17:00
123. Centrum II Pelplin 2 - 1 Pogoń Smętowo 22 kwietnia 2017 - 16:00
124. GKS Bobowo 3 - 0 OTS Osiek 22 kwietnia 2017 - 17:00
vo
125. Korona Rywałd 6 - 1 Orzeł Radziejewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
126. LZS Bytonia 3 - 0 Orzeł Borkowo 22 kwietnia 2017 - 18:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. LZS Bytonia 3 - 0 Budmar Bytonia 29 kwietnia 2017 - 18:00
128. Orzeł Borkowo 4 - 3 Korona Rywałd 30 kwietnia 2017 - 14:00
129. Orzeł Radziejewo 2 - 5 GKS Bobowo 30 kwietnia 2017 - 14:00
130. OTS Osiek 5 - 1 Centrum II Pelplin 30 kwietnia 2017 - 14:00
131. Pogoń Smętowo 4 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 29 kwietnia 2017 - 17:00
132. Sokół Lubichowo 2 - 2 KP Wandowo 29 kwietnia 2017 - 15:00
133. Styna Godziszewo 2 - 0 Szpak Skórcz 29 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
134. Budmar Bytonia 3 - 5 Styna Godziszewo 7 maja 2017 - 15:00
135. Szpak Skórcz 2 - 4 Sokół Lubichowo 6 maja 2017 - 17:00
136. KP Wandowo 0 - 5 Pogoń Smętowo 7 maja 2017 - 16:00
137. WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 2 OTS Osiek 6 maja 2017 - 17:00
138. Centrum II Pelplin 4 - 6 Orzeł Radziejewo 7 maja 2017 - 14:00
139. GKS Bobowo 5 - 1 Orzeł Borkowo 6 maja 2017 - 17:00
140. Korona Rywałd 5 - 0 LZS Bytonia 6 maja 2017 - 17:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
141. Korona Rywałd 9 - 0 Budmar Bytonia 14 maja 2017 - 17:00
142. LZS Bytonia 1 - 5 GKS Bobowo 13 maja 2017 - 18:00
143. Orzeł Borkowo 3 - 0 Centrum II Pelplin 14 maja 2017 - 14:00
vo
144. Orzeł Radziejewo 1 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 14 maja 2017 - 14:00
145. OTS Osiek 2 - 7 KP Wandowo 14 maja 2017 - 14:00
146. Pogoń Smętowo 3 - 0 Szpak Skórcz 13 maja 2017 - 17:00
vo
147. Sokół Lubichowo 0 - 6 Styna Godziszewo 13 maja 2017 - 15:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
148. Budmar Bytonia 0 - 5 Sokół Lubichowo 21 maja 2017 - 16:00
149. Styna Godziszewo 3 - 2 Pogoń Smętowo 20 maja 2017 - 17:00
150. Szpak Skórcz 6 - 2 OTS Osiek 20 maja 2017 - 17:00
151. KP Wandowo 5 - 2 Orzeł Radziejewo 21 maja 2017 - 16:00
152. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Orzeł Borkowo 20 maja 2017 - 17:00
vo, zdekompletowanie składu zespołu gości
153. Centrum II Pelplin 4 - 0 LZS Bytonia 21 maja 2017 - 14:00
154. GKS Bobowo 1 - 0 Korona Rywałd 20 maja 2017 - 17:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
155. GKS Bobowo 5 - 3 Budmar Bytonia 27 maja 2017 - 18:00
156. Korona Rywałd 6 - 0 Centrum II Pelplin 27 maja 2017 - 17:00
157. LZS Bytonia 2 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 27 maja 2017 - 18:00
158. Orzeł Borkowo 2 - 5 KP Wandowo 28 maja 2017 - 14:00
159. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Szpak Skórcz 28 maja 2017 - 14:00
160. OTS Osiek 0 - 3 Styna Godziszewo 28 maja 2017 - 14:00
161. Pogoń Smętowo 2 - 0 Sokół Lubichowo 27 maja 2017 - 17:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
162. Budmar Bytonia 1 - 2 Pogoń Smętowo 3 czerwca 2017 - 15:00
163. Sokół Lubichowo 3 - 4 OTS Osiek 4 czerwca 2017 - 14:00
164. Styna Godziszewo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 3 czerwca 2017 - 17:00
165. Szpak Skórcz 6 - 0 Orzeł Borkowo 3 czerwca 2017 - 17:00
vo, na boisku 6:1
166. KP Wandowo 2 - 2 LZS Bytonia 4 czerwca 2017 - 16:00
167. WKS Lignowy Szlacheckie 9 - 0 Korona Rywałd 3 czerwca 2017 - 18:00
168. Centrum II Pelplin 0 - 3 GKS Bobowo 3 czerwca 2017 - 13:00
vo, zdekompletowanie składu zespołu gości
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
169. Centrum II Pelplin 0 - 3 Budmar Bytonia 10 czerwca 2017 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
170. GKS Bobowo 2 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 10 czerwca 2017 - 18:00
171. Korona Rywałd 6 - 2 KP Wandowo 10 czerwca 2017 - 17:30
172. LZS Bytonia 4 - 1 Szpak Skórcz 10 czerwca 2017 - 18:00
173. Orzeł Borkowo 0 - 3 Styna Godziszewo 11 czerwca 2017 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
174. Orzeł Radziejewo 4 - 3 Sokół Lubichowo 11 czerwca 2017 - 14:00
175. OTS Osiek 2 - 5 Pogoń Smętowo 11 czerwca 2017 - 14:00
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
176. Budmar Bytonia 3 - 2 OTS Osiek 18 czerwca 2017 - 17:00
177. Pogoń Smętowo 2 - 1 Orzeł Radziejewo 18 czerwca 2017 - 17:00
178. Sokół Lubichowo 4 - 2 Orzeł Borkowo 18 czerwca 2017 - 17:00
179. Styna Godziszewo 4 - 2 LZS Bytonia 18 czerwca 2017 - 17:00
180. Szpak Skórcz 5 - 1 Korona Rywałd 18 czerwca 2017 - 17:00
181. KP Wandowo 1 - 0 GKS Bobowo 18 czerwca 2017 - 17:00
182. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Centrum II Pelplin 18 czerwca 2017 - 17:00
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE