ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - JESIEŃ 2017 - JEDNODNIOWE TURNIEJE - ROCZNIKI 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Gościszewo 26 71 23 2 1 125 - 15
2. Rodło Trzciano 26 63 20 3 3 110 - 36
3. Bałtyk Sztutowo 26 52 16 4 6 75 - 39
4. Olimpia Sztum 26 48 15 3 8 72 - 42
5. Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 46 14 4 8 66 - 36 2 4 1 1 0 3 - 2
6. Nogat Malbork 26 46 14 4 8 66 - 42 2 1 0 1 1 2 - 3
7. KS Czernin 26 45 13 6 7 73 - 52
8. Skra Kończewice 26 36 11 3 12 65 - 72
9. Real Myszewo 26 28 8 4 14 54 - 89
10. GKS Gardeja 26 25 7 4 15 67 - 90
11. Tęcza Szropy 26 24 7 3 16 40 - 76 2 4 1 1 0 4 - 3
12. GKS Straszewo 26 24 7 3 16 62 - 89 2 1 0 1 1 3 - 4
13. Wisła Drewnica 26 13 4 1 21 35 - 101
14. Błyskawica Postolin 26 2 0 2 24 19 - 150
Ostatni komentarz dodał WeMalborgu 10.07.2017, 19:39:27

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (73) 
1. Wisła Drewnica 0 - 2 Bałtyk Sztutowo 27 sierpnia 2016 - 17:00
2. Tęcza Szropy 4 - 1 Błyskawica Postolin 27 sierpnia 2016 - 16:00
3. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 1 GKS Straszewo 27 sierpnia 2016 - 16:00
4. Rodło Trzciano 7 - 0 GKS Gardeja 27 sierpnia 2016 - 11:00
5. Olimpia Sztum 2 - 1 KS Czernin 27 sierpnia 2016 - 16:00
6. Skra Kończewice 4 - 1 Nogat Malbork 27 sierpnia 2016 - 16:00
7. Ruch Gościszewo 7 - 0 Real Myszewo 27 sierpnia 2016 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
8. Bałtyk Sztutowo 5 - 4 Real Myszewo 4 września 2016 - 15:00
9. Nogat Malbork 0 - 3 Ruch Gościszewo 3 września 2016 - 15:00
10. KS Czernin 5 - 0 Skra Kończewice 4 września 2016 - 16:00
11. GKS Gardeja 1 - 1 Olimpia Sztum 4 września 2016 - 15:00
12. GKS Straszewo 3 - 6 Rodło Trzciano 3 września 2016 - 16:00
13. Błyskawica Postolin 0 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 września 2016 - 14:00
14. Wisła Drewnica 3 - 2 Tęcza Szropy 7 września 2016 - 18:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
15. Tęcza Szropy 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 10 września 2016 - 16:00
16. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Wisła Drewnica 10 września 2016 - 16:00
17. Rodło Trzciano 10 - 0 Błyskawica Postolin 10 września 2016 - 16:00
18. Olimpia Sztum 2 - 6 GKS Straszewo 10 września 2016 - 16:00
19. Skra Kończewice 4 - 4 GKS Gardeja 10 września 2016 - 15:00
20. Ruch Gościszewo 5 - 0 KS Czernin 10 września 2016 - 16:00
21. Real Myszewo 1 - 8 Nogat Malbork 10 września 2016 - 16:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
22. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Nogat Malbork 17 września 2016 - 15:00
23. KS Czernin 4 - 4 Real Myszewo 18 września 2016 - 16:00
24. GKS Gardeja 0 - 6 Ruch Gościszewo 18 września 2016 - 15:00
25. GKS Straszewo 4 - 2 Skra Kończewice 17 września 2016 - 16:00
26. Błyskawica Postolin 1 - 3 Olimpia Sztum 18 września 2016 - 14:00
27. Wisła Drewnica 1 - 3 Rodło Trzciano 17 września 2016 - 16:00
28. Tęcza Szropy 1 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
29. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 24 września 2016 - 16:00
30. Rodło Trzciano 3 - 1 Tęcza Szropy 24 września 2016 - 16:00
31. Olimpia Sztum 2 - 1 Wisła Drewnica 24 września 2016 - 15:00
32. Skra Kończewice 8 - 1 Błyskawica Postolin 24 września 2016 - 14:00
33. Ruch Gościszewo 4 - 0 GKS Straszewo 24 września 2016 - 16:00
34. Real Myszewo 6 - 2 GKS Gardeja 24 września 2016 - 16:00
35. Nogat Malbork 3 - 0 KS Czernin 24 września 2016 - 12:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
36. Bałtyk Sztutowo 4 - 1 KS Czernin 2 października 2016 - 15:00
37. GKS Gardeja 0 - 4 Nogat Malbork 2 października 2016 - 15:00
38. GKS Straszewo 1 - 1 Real Myszewo 1 października 2016 - 16:00
39. Błyskawica Postolin 0 - 6 Ruch Gościszewo 2 października 2016 - 14:00
40. Wisła Drewnica 1 - 3 Skra Kończewice 1 października 2016 - 16:00
41. Tęcza Szropy 1 - 3 Olimpia Sztum 1 października 2016 - 14:00
42. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 0 Rodło Trzciano 1 października 2016 - 15:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
43. Rodło Trzciano 4 - 3 Bałtyk Sztutowo 8 października 2016 - 15:00
44. Olimpia Sztum 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 października 2016 - 14:00
45. Skra Kończewice 4 - 1 Tęcza Szropy 8 października 2016 - 14:00
46. Ruch Gościszewo 5 - 0 Wisła Drewnica 8 października 2016 - 16:00
47. Real Myszewo 2 - 2 Błyskawica Postolin 8 października 2016 - 16:00
48. Nogat Malbork 6 - 3 GKS Straszewo 8 października 2016 - 14:30
49. KS Czernin 3 - 0 GKS Gardeja 9 października 2016 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
50. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 GKS Gardeja 16 października 2016 - 15:00
goście nie mieli kart zdrowia
51. GKS Straszewo 0 - 3 KS Czernin 16 października 2016 - 14:30
52. Błyskawica Postolin 1 - 3 Nogat Malbork 16 października 2016 - 14:00
53. Wisła Drewnica 1 - 2 Real Myszewo 15 października 2016 - 15:00
54. Tęcza Szropy 0 - 3 Ruch Gościszewo 15 października 2016 - 14:00
55. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 4 Skra Kończewice 15 października 2016 - 15:00
56. Rodło Trzciano 3 - 0 Olimpia Sztum 15 października 2016 - 15:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
57. Olimpia Sztum 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 22 października 2016 - 13:00
58. Skra Kończewice 1 - 3 Rodło Trzciano 22 października 2016 - 14:00
59. Ruch Gościszewo 3 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 października 2016 - 15:00
60. Real Myszewo 0 - 2 Tęcza Szropy 22 października 2016 - 15:00
61. Nogat Malbork 3 - 2 Wisła Drewnica 22 października 2016 - 13:00
62. KS Czernin 8 - 1 Błyskawica Postolin 22 października 2016 - 15:00
63. GKS Gardeja 2 - 6 GKS Straszewo 23 października 2016 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
64. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 GKS Straszewo 30 października 2016 - 15:00
65. Błyskawica Postolin 1 - 6 GKS Gardeja 30 października 2016 - 13:00
66. Wisła Drewnica 0 - 4 KS Czernin 29 października 2016 - 15:00
67. Tęcza Szropy 0 - 0 Nogat Malbork 29 października 2016 - 14:30
68. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Real Myszewo 30 października 2016 - 14:30
69. Rodło Trzciano 1 - 3 Ruch Gościszewo 29 października 2016 - 15:00
70. Olimpia Sztum 3 - 2 Skra Kończewice 29 października 2016 - 13:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
71. Skra Kończewice 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 5 listopada 2016 - 12:00
72. Ruch Gościszewo 7 - 1 Olimpia Sztum 5 listopada 2016 - 13:00
73. Real Myszewo 1 - 7 Rodło Trzciano 6 listopada 2016 - 14:00
74. Nogat Malbork 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 listopada 2016 - 13:00
75. KS Czernin 4 - 0 Tęcza Szropy 6 listopada 2016 - 14:00
76. GKS Gardeja 12 - 1 Wisła Drewnica 6 listopada 2016 - 12:00
77. GKS Straszewo 6 - 2 Błyskawica Postolin 6 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (62) 
78. Bałtyk Sztutowo 6 - 0 Błyskawica Postolin 12 listopada 2016 - 14:00
79. Wisła Drewnica 0 - 5 GKS Straszewo 12 listopada 2016 - 14:00
80. Tęcza Szropy 2 - 1 GKS Gardeja 12 listopada 2016 - 14:30
81. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 KS Czernin 12 listopada 2016 - 14:30
82. Rodło Trzciano 5 - 2 Nogat Malbork 12 listopada 2016 - 13:00
83. Olimpia Sztum 7 - 1 Real Myszewo 12 listopada 2016 - 12:00
84. Skra Kończewice 3 - 7 Ruch Gościszewo 12 listopada 2016 - 12:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
85. Ruch Gościszewo 1 - 0 Bałtyk Sztutowo 19 listopada 2016 - 13:00
86. Real Myszewo 1 - 4 Skra Kończewice 19 listopada 2016 - 14:00
87. Nogat Malbork 2 - 1 Olimpia Sztum 19 listopada 2016 - 13:00
88. KS Czernin 2 - 1 Rodło Trzciano 19 listopada 2016 - 13:00
89. GKS Gardeja 2 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 listopada 2016 - 12:00
90. GKS Straszewo 1 - 1 Tęcza Szropy 20 listopada 2016 - 13:00
91. Błyskawica Postolin 1 - 1 Wisła Drewnica 20 listopada 2016 - 12:30
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (32) 
92. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Wisła Drewnica 26 marca 2017 - 14:00
93. Błyskawica Postolin 1 - 4 Tęcza Szropy 25 marca 2017 - 16:00
94. GKS Straszewo 0 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 marca 2017 - 16:00
95. GKS Gardeja 2 - 5 Rodło Trzciano 26 marca 2017 - 15:00
96. KS Czernin 1 - 1 Olimpia Sztum 25 marca 2017 - 14:00
97. Nogat Malbork 2 - 0 Skra Kończewice 25 marca 2017 - 14:00
98. Real Myszewo 1 - 4 Ruch Gościszewo 25 marca 2017 - 16:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (35) 
99. Real Myszewo 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 1 kwietnia 2017 - 14:30
100. Ruch Gościszewo 5 - 0 Nogat Malbork 1 kwietnia 2017 - 15:00
101. Skra Kończewice 0 - 2 KS Czernin 2 kwietnia 2017 - 14:00
102. Olimpia Sztum 3 - 1 GKS Gardeja 1 kwietnia 2017 - 15:00
103. Rodło Trzciano 7 - 0 GKS Straszewo 1 kwietnia 2017 - 16:00
104. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Błyskawica Postolin 1 kwietnia 2017 - 16:00
105. Tęcza Szropy 3 - 2 Wisła Drewnica 1 kwietnia 2017 - 15:30
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (40) 
106. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Tęcza Szropy 9 kwietnia 2017 - 14:00
107. Wisła Drewnica 2 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 kwietnia 2017 - 15:30
108. Błyskawica Postolin 0 - 7 Rodło Trzciano 8 kwietnia 2017 - 16:30
109. GKS Straszewo 1 - 0 Olimpia Sztum 8 kwietnia 2017 - 16:30
110. GKS Gardeja 2 - 2 Skra Kończewice 9 kwietnia 2017 - 16:00
111. KS Czernin 2 - 2 Ruch Gościszewo 9 kwietnia 2017 - 16:00
112. Nogat Malbork 1 - 2 Real Myszewo 8 kwietnia 2017 - 13:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (30) 
113. Nogat Malbork 1 - 3 Bałtyk Sztutowo 13 kwietnia 2017 - 19:00
114. Real Myszewo 4 - 2 KS Czernin 12 kwietnia 2017 - 18:00
115. Ruch Gościszewo 5 - 1 GKS Gardeja 15 kwietnia 2017 - 12:00
116. Skra Kończewice 1 - 0 GKS Straszewo 12 kwietnia 2017 - 18:00
117. Olimpia Sztum 8 - 0 Błyskawica Postolin 15 kwietnia 2017 - 14:00
118. Rodło Trzciano 3 - 0 Wisła Drewnica 12 kwietnia 2017 - 17:00
vo, goście nie stawili się na meczu
119. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 2 Tęcza Szropy 12 kwietnia 2017 - 18:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (48) 
120. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 kwietnia 2017 - 14:00
121. Tęcza Szropy 3 - 5 Rodło Trzciano 22 kwietnia 2017 - 15:30
122. Wisła Drewnica 0 - 9 Olimpia Sztum 22 kwietnia 2017 - 13:30
vo, na boisku 3:9
123. Błyskawica Postolin 0 - 5 Skra Kończewice 22 kwietnia 2017 - 17:00
124. GKS Straszewo 0 - 12 Ruch Gościszewo 22 kwietnia 2017 - 16:30
125. GKS Gardeja 2 - 2 Real Myszewo 23 kwietnia 2017 - 16:00
126. KS Czernin 0 - 0 Nogat Malbork 23 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
127. KS Czernin 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 30 kwietnia 2017 - 14:00
128. Nogat Malbork 6 - 0 GKS Gardeja 29 kwietnia 2017 - 15:00
129. Real Myszewo 3 - 2 GKS Straszewo 29 kwietnia 2017 - 17:00
130. Ruch Gościszewo 6 - 0 Błyskawica Postolin 29 kwietnia 2017 - 16:00
131. Skra Kończewice 8 - 0 Wisła Drewnica 30 kwietnia 2017 - 14:00
vo, na boisku 8:0
132. Olimpia Sztum 6 - 2 Tęcza Szropy 29 kwietnia 2017 - 15:00
133. Rodło Trzciano 1 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
134. Bałtyk Sztutowo 3 - 3 Rodło Trzciano 7 maja 2017 - 14:00
135. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 1 Olimpia Sztum 6 maja 2017 - 16:00
136. Tęcza Szropy 0 - 1 Skra Kończewice 24 maja 2017 - 18:00
137. Wisła Drewnica 1 - 11 Ruch Gościszewo 6 maja 2017 - 16:00
138. Błyskawica Postolin 2 - 5 Real Myszewo 6 maja 2017 - 17:00
139. GKS Straszewo 1 - 4 Nogat Malbork 6 maja 2017 - 17:00
140. GKS Gardeja 4 - 5 KS Czernin 7 maja 2017 - 16:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (34) 
141. GKS Gardeja 5 - 4 Bałtyk Sztutowo 14 maja 2017 - 16:00
142. KS Czernin 6 - 4 GKS Straszewo 14 maja 2017 - 14:00
143. Nogat Malbork 5 - 0 Błyskawica Postolin 13 maja 2017 - 15:00
144. Real Myszewo 0 - 5 Wisła Drewnica 13 maja 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:5
145. Ruch Gościszewo 5 - 0 Tęcza Szropy 13 maja 2017 - 16:00
146. Skra Kończewice 1 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 14 maja 2017 - 14:00
147. Olimpia Sztum 1 - 2 Rodło Trzciano 13 maja 2017 - 15:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
148. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Olimpia Sztum 21 maja 2017 - 14:00
149. Rodło Trzciano 8 - 1 Skra Kończewice 20 maja 2017 - 16:00
150. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Ruch Gościszewo 21 maja 2017 - 16:00
151. Tęcza Szropy 2 - 4 Real Myszewo 20 maja 2017 - 16:00
152. Wisła Drewnica 2 - 3 Nogat Malbork 20 maja 2017 - 17:00
153. Błyskawica Postolin 1 - 6 KS Czernin 20 maja 2017 - 17:00
154. GKS Straszewo 4 - 5 GKS Gardeja 21 maja 2017 - 15:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
155. GKS Straszewo 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 27 maja 2017 - 17:00
156. GKS Gardeja 6 - 0 Błyskawica Postolin 28 maja 2017 - 16:00
157. KS Czernin 4 - 3 Wisła Drewnica 28 maja 2017 - 14:00
158. Nogat Malbork 5 - 0 Tęcza Szropy 27 maja 2017 - 15:00
159. Real Myszewo 2 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 27 maja 2017 - 18:00
160. Ruch Gościszewo 2 - 1 Rodło Trzciano 27 maja 2017 - 16:00
161. Skra Kończewice 1 - 5 Olimpia Sztum 28 maja 2017 - 14:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
162. Bałtyk Sztutowo 7 - 1 Skra Kończewice 4 czerwca 2017 - 14:00
163. Olimpia Sztum 2 - 1 Ruch Gościszewo 4 czerwca 2017 - 13:00
164. Rodło Trzciano 5 - 2 Real Myszewo 3 czerwca 2017 - 16:00
165. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Nogat Malbork 4 czerwca 2017 - 16:00
166. Tęcza Szropy 3 - 3 KS Czernin 3 czerwca 2017 - 16:30
167. Wisła Drewnica 2 - 3 GKS Gardeja 3 czerwca 2017 - 17:00
168. Błyskawica Postolin 1 - 9 GKS Straszewo 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
169. Błyskawica Postolin 2 - 10 Bałtyk Sztutowo 10 czerwca 2017 - 17:00
170. GKS Straszewo 1 - 3 Wisła Drewnica 10 czerwca 2017 - 17:00
171. GKS Gardeja 5 - 0 Tęcza Szropy 11 czerwca 2017 - 16:00
172. KS Czernin 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 11 czerwca 2017 - 14:00
173. Nogat Malbork 3 - 3 Rodło Trzciano 10 czerwca 2017 - 17:00
174. Real Myszewo 1 - 4 Olimpia Sztum 10 czerwca 2017 - 13:00
175. Ruch Gościszewo 9 - 1 Skra Kończewice 10 czerwca 2017 - 16:00
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (38) 
176. Bałtyk Sztutowo 0 - 0 Ruch Gościszewo 15 czerwca 2017 - 11:00
177. Skra Kończewice 2 - 4 Real Myszewo 18 czerwca 2017 - 17:00
178. Olimpia Sztum 3 - 0 Nogat Malbork 18 czerwca 2017 - 17:00
179. Rodło Trzciano 7 - 2 KS Czernin 18 czerwca 2017 - 17:00
180. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 1 GKS Gardeja 18 czerwca 2017 - 17:00
181. Tęcza Szropy 3 - 2 GKS Straszewo 18 czerwca 2017 - 17:00
182. Wisła Drewnica 4 - 1 Błyskawica Postolin 18 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04